Виготовлення виробів з металу

Робимо вироби з металу під замовлення будь-якої складності.
ЯКІСНО І ШВИДКО!

Замовити послугу

  металообробка » Вироби на замовлення

  Вироби з металу на замовлення

  Многолетний опыт работы позволяет мастерам компании «Магнет» выполнять нестандартные и эксклюзивные заказы. По просьбе клиентов – крупных промышленных предприятий, коммерческих организаций и производственных фирм в собственных токарных цехах изготавливают дизайнерские изделия из металла. Они смотрятся аккуратно и эффектно, отличаются практичностью и длительным периодом эксплуатации.

  Перевага співпраці з «Магнет»

  Гарантія якісного і своєчасного виконання замовлень з художньої металообробці - не єдина причина для звернення в компанію «Магнет». Розпочинаючи співпрацю з відповідальними професіоналами своєї справи, клієнти отримають доступ і до інших переваг:

  • Гибкие условия расчетов. Доставка по Украине и странам СНГ.
  • Предоставление профессиональных консультаций специалистами.

   • Проверяем на соответствие чертежей задачам, предоставленных Заказчиком.
   • Рекомендуем какой использовать металл или сплав, исходя из поставленных целей, и его толщину.
  • Комплексное производство:

  • Услуги по проектированию изделий.
  • Прозрачность проводимых финансовых операций. Собственный производственный цех, благодаря чему отсутствуют посреднические наценки.

  Закажите предварительный расчет изготовления металлических изделий!

  Примеры металлоизделий:

  Наявність функціональних сучасних верстатів ЧПУ - запорука бездоганного і точного відтворення виробів з художнім ескізами. Щоб переконатися в цьому, досить ознайомитися з асортиментом продукції, який представлений такими категоріями:

  Эксклюзивные костровые чаши

  Фігурні чаші внесуть затишок в садову альтанку, зону барбекю, обладнану необхідними аксесуарами для приготування їжі на відкритому вогні.

  Изготовление ворот из металла. Лазерная резка ворот

  Стійкі до злому, надійні і міцні ворота прикрасять будинок, стануть гарантом спокою і безпеки.

  Металлические подставки, стойки, кронштейны

  Різноманітні конфігурації даних металовиробів знаходять широке застосування в побуті. На компактних ергономічних підставках розміщують автоматичні дозатори з дезінфікуючими засобами для рук, за допомогою кронштейнів монтують і фіксують різні предмети.

  Изготовление деталей и запчастей из металла

  Для сельскохозяйственной, дорожной и строительной техники изготавливаем совместимые запасные части с увеличенным рабочим ресурсом.

  У цеху можна замовити зварювання корпусів, сіток, сталевих фланців, захисних кожухів, а також креативних виробів за оригінальними індивідуальними ескізами. Доставка готової продукції організовується в будь-які регіони України за попередньою домовленістю.

  Виробництво виробів з листового металу: особливості технології

  Металлоизделия пройдут строгие испытания на качество и соответствие. Основой для декоративной продукции служат высококлассное сортовое сырье – медь, титан, жесть, нержавейка, латунь, алюминий, а также черные металлы. Мастера применяют методы комплексной обработки, которые включают следующие направления:

  • перфорація пробійником різних діаметрів;
  • різання лазером;
  • гнучка й зварювання;
  • токарно-фрезерна обробка.

  Кваліфіковані оператори, що працюють з високоточними верстатами, виготовляють нестандартні вироби з металу за наданими кресленнями, а також за проектами, які були створені інженерами «Магнет»За запитом клієнтів. Оснащення в цехах калібрувати до ідеалу, що дозволяє виключити мінімальний ризик виникнення дефектів і вад.

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.