Вироби з металу

Робимо вироби з металу під замовлення будь-якої складності.
ЯКІСНО І ШВИДКО!

Замовити послугу

  Металообробка » Вироби на замовлення

  Вироби з металу на замовлення

  Багаторічний досвід роботи дозволяє майстрам компанії «Магнет» виконувати нестандартні і ексклюзивні замовлення. На прохання клієнтів - великих промислових підприємств, комерційних організацій і виробничих фірм у власних токарних цехах виготовляють дизайнерські вироби з металу. Вони виглядають акуратно і ефектно, відрізняються практичністю і тривалим періодом експлуатації.

  Перевага співпраці з «Магнет»

  Гарантія якісного та своєчасного виконання замовлень з художньої металообробки (вироби з металу) – не єдина причина для звернення до компанії «Магнет». Розпочинаючи співпрацю з відповідальними професіоналами своєї справи, клієнти отримають доступ і до інших переваг:

  • Гнучкі умови розрахунків. Доставка по Україні і країнам СНД.
  • Надання професійних консультацій фахівцями.

   • Перевіряємо на відповідність креслень завданням, наданих Замовником.
   • Рекомендуємо який використовувати метал або сплав, виходячи з поставлених цілей, і його товщину.
  • Комплексне виробництво:

  • Послуги з проектування виробів.
  • Прозорість проведених фінансових операцій. Власний виробничий цех, завдяки чому відсутні посередницькі націнки.

  Замовте попередній розрахунок виготовлення металевих виробів!

  відправити запит

  приклади металовиробів:

  Наявність функціональних сучасних верстатів ЧПУ - запорука бездоганного і точного відтворення виробів з художнім ескізами. Вироби з металу створюються на замовлення компаніїМАГНЕТ» створюються з високою точністю та кропіткістю. Щоб переконатися в цьому, досить ознайомитися з асортиментом продукції, який представлений такими категоріями:

  Ексклюзивні вогнищеві чаші

  Фігурні чаші внесуть затишок в садову альтанку, зону барбекю, обладнану необхідними аксесуарами для приготування їжі на відкритому вогні.

  Докладніше

  Виготовлення воріт з металу. Лазерне різання воріт

  Стійкі до злому, надійні і міцні ворота прикрасять будинок, стануть гарантом спокою і безпеки.

  Докладніше

  металеві підставки, стійки, кронштейни

  Різні конфігурації даних виробів з металу знаходять широке застосування у побуті. На компактних ергономічних підставках розміщують автоматичні дозатори з дезінфікуючими засобами для рук, за допомогою кронштейнів монтують і фіксують різні предмети.

  Докладніше

  Виготовлення деталей і запчастин з металу

  Для сільськогосподарської, дорожньої та будівельної техніки виготовляємо сумісні запасні частини зі збільшеним робочим ресурсом.

  Докладніше
  Переглянути всі приклади виробів

  Можна замовити зварювання корпусів, сіток, сталевих фланців, захисних кожухів, а також інших виробів з металу за оригінальними індивідуальними ескізами. Доставка готової продукції здійснюється в будь-які частини Києва та України за попередньою домовленістю.

  Виробництво виробів з листового металу: особливості технології

  Металовироби пройдуть суворі випробування на якість і відповідність. Основою для декоративної продукції служать висококласне сортове сировину - мідь, титан, жесть, нержавійка, латунь, алюміній, а також чорні метали. Майстри застосовують методи комплексної обробки, які включають такі напрямки:

  • перфорація пробійником різних діаметрів;
  • різання лазером;
  • гнучка й зварювання;
  • токарно-фрезерна обробка.

  кваліфіковані оператори, що працюють з високоточними верстатами, виготовляють нестандартні вироби з металу за наданими кресленнями, а також за проектами, які були створені інженерами «Магнет»За запитом клієнтів. Оснащення в цехах калібрувати до ідеалу, що дозволяє виключити мінімальний ризик виникнення дефектів і вад.

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.