Вироби з металу

Робимо вироби з металу під замовлення будь-якої складності.
ЯКІСНО І ШВИДКО!

Замовити послугу

  Металообробка » Вироби на замовлення

  Вироби з металу на замовлення

  Багаторічний досвід роботи дозволяє майстрам компанії Магнет виконувати нестандартні та ексклюзивні замовлення. На прохання клієнтів - великих промислових підприємств, комерційних організацій і виробничих фірм у власних токарних цехах виготовляють дизайнерські вироби з металу. Вони виглядають акуратно і ефектно, відрізняються практичністю і тривалим періодом експлуатації.

  Перевага співпраці з «Магнет»

  Гарантія якісного та своєчасного виконання замовлень з художньої металообробки (вироби з металу) – не єдина причина для звернення до компанії «Магнет». Розпочинаючи співпрацю з відповідальними професіоналами своєї справи, клієнти отримають доступ і до інших переваг:

  • Гнучкі умови розрахунків. Доставка по Україні та країнам Європи.

  • Надання професійних консультацій фахівцями.

   • Перевіряємо на відповідність креслень завданням, наданих Замовником.
   • Рекомендуємо який використовувати метал або сплав, виходячи з поставлених цілей, і його товщину.
  • Комплексне виробництво:

  • Послуги з проектування виробів.
  • Прозорість проведених фінансових операцій. Власний виробничий цех, завдяки чому відсутні посередницькі націнки.

  Замовте попередній розрахунок виготовлення металевих виробів!

  відправити запит

  Приклади металовиробів:

  Наявність функціональних сучасних верстатів ЧПУ - запорука бездоганного і точного відтворення виробів з художнім ескізами. Вироби з металу створюються на замовлення в компанії «МАГНЕТ» створюються з високою точністю та кропіткістю. Щоб переконатися в цьому, досить ознайомитися з асортиментом продукції, який представлений такими категоріями:

  Ексклюзивні вогнищеві чаші

  Фігурні чаші внесуть затишок в садову альтанку, зону барбекю, обладнану необхідними аксесуарами для приготування їжі на відкритому вогні.

  Докладніше

  Виготовлення воріт з металу. Лазерне різання воріт

  Стійкі до злому, надійні і міцні ворота прикрасять будинок, стануть гарантом спокою і безпеки.

  Докладніше

  Виготовлення деталей і запчастин з металу

  Для сільськогосподарської, дорожньої та будівельної техніки виготовляємо сумісні запасні частини зі збільшеним робочим ресурсом.

  Докладніше
  Переглянути всі приклади виробів

  Можна замовити зварювання сталевих корпусів, захисних сіток, сталевих фланців, захисних кожухів, а також інших виробів з металу за оригінальними індивідуальними ескізами. Доставка готової продукції здійснюється в будь-які частини Києва та України за попередньою домовленістю.

  Виробництво виробів з листового металу: особливості технології

  Металовироби пройдуть суворі випробування на якість і відповідність. Основою для декоративної продукції служать висококласне сортове сировину - мідь, титан, жесть, нержавійка, латунь, алюміній, а також чорні метали. Майстри застосовують методи комплексної обробки, які включають такі напрямки:

  • перфорація пробійником різних діаметрів;
  • різання лазером;
  • гнуття й зварювання;
  • токарно-фрезерна обробка.

  Кваліфіковані оператори, що працюють з високоточними верстатами, виготовляють нестандартні вироби з металу за наданими кресленнями, а також за проектами, які були створені інженерами «Магнет» за запитом клієнтів. Оснащення в цехах калібрувати до ідеалу, що дозволяє виключити мінімальний ризик виникнення дефектів і вад.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.