Металообробка на ЧПУ в Білій Церкві

Виробництво виробів з металу на замовлення якісно та за доступними цінами. Металообробка на високоточних верстатах з числовим програмним керуванням.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » Металообробка Біла Церква

  Обробка металу на ЧПУ в Білій Церкві

  Українське виробниче підприємство “Магнет” пропонує якісні і професійні послуги металообробки на ЧПУ в Білій Церкві. досвідчені, кваліфіковані майстри нашої команди з усією відповідальністю візьмуться за реалізацію вашого проекту. В послуги входить безліч способів обробки металу, включаючи згинання, сварку, перфорацію, лазерну різку листового прокату.

  Обробка металу на замовлення здійснюється на новітньому європейському обладнанні з застосуванням передових технологій, що дозволяє швидко і якісно виконувати завдання будь-якої складності за прийнятну ціну. У зв'язку з цим, кожен клієнт залишається задоволений співпрацею з компанією “Магнет”.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Компанії "Магнет" належить цех металообробки в Білій Церкві, де налагоджено власне виробництво металовиробів за допомогою високоточних верстатів з числовим програмним забезпеченням. Комплексна обробка металу на ЧПУ являє собою повний цикл виконання послідовних дій, які забезпечують безперервне виробництво великої кількості ідентичних деталей.

  Застосування високотехнологічного обладнання позбавляє від помилок і шлюбу, що робить співпрацю з нами максимально вигідним і економним. ЧПУ обробка металу виконується виключно з високоякісних матеріалів, які постійно проходять ретельну перевірку.

  Услуги металлообработки в Белой Церкви
  Обработка металла в Белой Церкви

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Ми пропонуємо кожному нашому клієнту з Білої Церкви можливість оформити замовлення за індивідуальними кресленнями. Якщо у вас є тільки ідея чи потрібно скорегувати готовий ескіз, можете скористатися послугами команди наших експертів. Вони пропрацюють повністю оригінальний проект металообробки, грунтуючись на побажаннях і зауваженнях замовника, що дозволить забезпечити оптимізацію виробництва і вартості.

  Можлива 3D візуалізація майбутнього виробу. Складений підсумковий макет дасть візуальне уявлення про зовнішній вигляд металевих конструкцій, які в повній мірі будуть відповідати заданим вимогам.

  Обробка металу на замовлення в Білій Церкві

  Якщо Вас цікавить виготовлення деталей нестандартних форм, компанія “Магнет” готова реалізувати ці завдання. ЧПУ металообробка дасть можливість отримати по-справжньому унікальні деталі з урахуванням габаритних розмірів і кількості виробів, які Вас цікавлять.

  Металлообработка на заказ в Белой Церкви

  До виготовлення на замовлення доступні:

  • фігурні вогнищеві чаші для котеджів і садових ділянок;
  • оригінальні металеві ворота;
  • дозатори для дезінфекції рук з індивідуальним дизайном;
  • ергономічні підставки, кронштейни, стійки для фіксації різних предметів.

  ЧПУ металообробка під замовлення ведеться за офіційним договором. На кожну виготовлену деталь забезпечується гарантія.

  Ціна і терміни металообробки

  Вартість

  Звертаючись до фахівців підприємства “Магнет”, кожен замовник може розраховувати на максимально високу якість за прийнятну ціну. Вартість обробки металу буде залежати від наступних параметрів:

  • час виконання замовлення;
  • вибрані матеріали;
  • необхідний тираж продукції, що випускається;
  • наявність креслення та інші.

  Термін виконання

  Ми гарантуємо виконання необхідних термінів. Час виготовлення замовлення з металообробки, починаючи від моменту оформлення до моменту доставки, займає від 3 днів. Також можливе виконання термінових завдань за додаткову плату.
  Більш конкретні терміни виробництва і ціни на виготовлення продукції обговорюються окремо для кожного замовлення, виходячи з обсягу і складності робіт.

  зацікавлені? Задайте додаткові питання нашим професіоналам для докладної консультації. Привітні менеджери детально розкажуть про всі нюанси, максимально швидко прорахують вартість виробів і узгодять терміни виробництва.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Коли вироби будуть готові, організуємо доставку замовленої продукції в будь-який район Білої Церкви. Незалежно від обсягу замовлення, наші співробітники доставлять вантаж в точно встановлену дату прямо до будинку клієнта. Також можлива доставка в інші міста України:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.