На жаль, ми не можемо доставляти вироби на окуповані території. Але це тимчасово. Віримо у ЗСУ та Україну!

Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Бердянськ

Обробка металу на ЧПУ в Бердянську

Компанія “Магнет” займає стійкі позиції на українському ринку металообробки. Для 30 років своєї діяльності успішно зарекомендувала себе в забезпеченні потреб різних галузей промисловості. Маючи багатий досвід, ми пропонуємо послуги металообробки на ЧПУ в Бердянську, по всій Україні та країнах СНД. Запорукою нашого успіху є бездоганний сервіс, своєчасне виконання поставлених завдань і зацікавленість в довгостроковому співробітництві.

Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ передбачає реалізацію всіх різновидів обробки металів або металевих сплавів. Завдяки потужній технічній базі та професійній команді спеціалістів, ми виконуємо якісні роботи по токарно-фрезерної обробки, зварюванні, порізки листового металу лазером, розробці 3D проектів.

Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

ВЛАСНИЙ ЦЕХ

ВЕРСТАТИ ЧПУ

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Попередній безкоштовний розрахунок:

Зробити замовлення

Схема роботи з нами

Надішліть запит або зателефонуйте нам

Обговорення завдань та затвердження креслення

Розрахунок вартості

Укладання договору

ЧПУ металообробка на власних верстатах

В г. Біла Церква розташований цех металообробки, в якому надаються висококласні послуги на високоточних верстатах з програмним управлінням. Наявність численного оснащення дозволяє виконувати навіть найскладніші замовлення за короткий проміжок часу.

Обробка металу на ЧПУ передбачає виконання числовий ланцюжка операцій по заданій технологічній схемі, результатом яких є отримання деталей потрібної форми і конструкційної складності.

Обработка металла в Бердянске
Услуги металлообработки в Бердянске

Переваги програмного управління

Використання автоматичних установок дозволяє отримати ряд переваг, серед яких:

  • За рахунок своєї універсальності ЧПУ обладнання забезпечує поштучне або серійне виробництво продукції високої якості.
  • Високоточна ЧПУ обробка металу дозволяє замовити виготовлення деталей з допуском до 0,01 мм.
  • Застосування верстатів з програмним керуванням практично повністю виключає прояв будь-яких помилок або неточностей з нашого боку.

Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

Обробка металу реалізується згідно з наявними зразками, ескізами або кресленнями замовника. при бажанні, команда фахівців “Магнет” надасть допомогу в розробці конструкторської документації. На цій основі можлива додаткова візуалізація майбутнього проекту за допомогою спеціальних програм.

Після створення індивідуального проекту, металообробка на замовлення в Бердянську буде виконана з гарантією відповідності заданим кресленням.

Обробка металу на замовлення в Бердянську

Металлообработка на заказ в Бердянске

ЧПУ металообробка під замовлення являє собою комплекс робіт, основним призначенням яких є швидке і точне виготовлення унікальних виробів з проекції замовника. Будучи надійним і відповідальним виробником, ми висуваємо високі вимоги до якості і точності виробів при виконанні індивідуальних замовлень з обов'язковим дотриманням строків згідно з домовленістю.

Застосування технології лазерного різання, згинання, зварювання і фарбування листового металу дозволяє виготовити декоративні вогнищеві чаші для заміських ділянок. завдяки художньої різанні лазером металевих листів великих форматів, можливо виробництво ексклюзивних воріт, які будуть відображенням персонального стилю господаря.

Ціна і терміни металообробки

Компанія “Магнет” здатна запропонувати будь-які види послуг з обробки металу на найвигідніших для вас умовах. Вартість замовлення розраховується персонально з урахуванням виду оброблюваного матеріалу і рівня складності виготовлення деталей.

Завжди йдемо назустріч нашим замовникам, тому працюємо за мінімальною передоплатою і пропонуємо зручні способи розрахунку. клієнти, які співпрацюють з нами на постійній основі, можуть скористатися системою вигідних знижок на послуги металообробки.

Чи готові виконати замовлення в максимально стислі терміни (від 1 дня і більше), заощаджуючи при цьому час і гроші клієнтів. Крім цього, є можливість виконання термінових замовлень.

Ми пропонуємо

З якими матеріалами ми працюємо?

Сталь

Алюміній

Нержавійка

Бронза

Латунь

Чорні метали

Доставка готових виробів

Готовий замовлення можемо доставити власним транспортом або зручною для вас автотранспортної компанією в будь-яку точку України або СНД. Ціна визначається відповідно до діючих тарифів. Доставимо готові вироби в Бердянськ, а також:

Доставка металла Украина

Дивіться також:

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.