Металообробка на ЧПУ в Черкасах

Обробляємо метал на верстатах з числовим програмним керуванням. Розробка креслень і 3D моделювання. Якісна металообробка за доступними цінами.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Черкаси

  Обробка металу на ЧПУ в Черкасах

  ТОВ “Магнет” пропонує послуги металообробки на ЧПУ в Черкасах і інших областях України. Продукція, що випускається на виробництві металопродукція має широке застосування в промисловій, побутової, будівельної, металургійної або інших сферах.

  Основною спеціалізацією нашої фірми є комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ, за допомогою якої обробляються заготовки з різних металів з високою точністю. На підприємстві забезпечується швидке і якісне виконання фрезерних, токарних, зварювальних, свердлильних та інших робіт.

  Ми розглядаємо перспективу довгострокового співробітництва з організаціями, користуються нашими послугами ЧПУ обробки металу. Завдяки високій майстерності робочого персоналу і відмінним виробничим потужностям, здатні успішно реалізовувати навіть найскладніші проекти.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Виконуємо послуги металообробки за представленим замовником кресленням, який він може відправити на нашу електронну адресу або надіслати в письмовому вигляді. За потреби, клієнт може замовити розробку креслення або правку конструкторської документації нашими фахівцями. На їх основі будуть виготовлені деталі.

  Після створення макета 3D візуалізації обробка металу на замовлення буде проведена в повній відповідності з наявними ескізом.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Виробничий цех металообробки розташований в місті Біла Церква. Він включає великий парк інноваційних верстатів з числовим програмним управлінням, які налаштовуються для виконання певних робочих процесів. Обробка металу на ЧПУ сприяє розширенню області проведених операцій, що дозволяє впоратися з найскладнішими і об'ємними замовленнями.

  З використанням високотехнологічних верстатів є можливість отримувати вироби різних форм і ступеня шорсткості, а також виконувати великі партії заготовок в короткі терміни. Також ЧПУ обробка металу майже зводить до нуля ймовірність дефектів або неточностей при виготовленні майбутніх конструкцій, в результаті чого знижуються трудовитрати і перевитрата матеріалу.

  Услуги металлообработки в Черкассах
  Обработка металла в Черкассах

  Ціна і терміни металообробки

  У нас можна замовити високоякісні і недорогі послуги з металообробки. Наявність партнерських зв'язків з добре зарекомендували себе постачальниками металопрокату дозволяє встановлювати низькі ціни на обробку металу. оптовим покупцям, так само як постійним клієнтам надається знижка на у нас товари.

  Час виконання замовлень становить від 1 дня. За умови термінового виготовлення продукції, час надання готового продукту обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку.

  Обробка металу на замовлення в Черкасах

  Металообробка на замовлення для жителів г. Черкаси передбачає створення унікальних виробів з точним виконанням технічного завдання замовника шляхом надання матеріалу необхідної форми на високоточних верстатах. ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує прискорене виготовлення нестандартних металоконструкцій різних конфігурацій або розмірів.

  Металлообработка на заказ в Черкассах

  За допомогою даного виду обробки вдається виробляти великі або дрібні партії заготовок з різних видів металу. як підсумок, забезпечується виробництво найширшого асортименту металопродукції:

  • ексклюзивні вогнищеві чаші;
  • ворота з унікальним дизайном;
  • різні монтажні конструкції;
  • підставки і стійки для дезінфекції рук.

  Дивіться також:

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Після виробництва металевих виробів виконуємо обов'язки по їх доставці. Куплена продукція оперативно і в повній безпеці буде транспортовано нашим транспортом або поштовими службами до місця призначення. Ми доставимо. Черкаси і область, а також:

  Доставка металла Украина

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.