Металообробка на ЧПУ в Черкасах

Обробляємо метал на верстатах з числовим програмним управлінням. Розробка креслень і 3D моделювання. Якісна металообробка за доступними цінами.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Черкаси

  Обробка металу на ЧПУ в Черкасах

  ТОВ "Магнет" пропонує послуги металообробки на ЧПУ в Черкасах і інших областях України. Продукція, що випускається на виробництві металопродукція має широке застосування в промисловій, побутової, будівельної, металургійної або інших сферах.

  Основною спеціалізацією нашої фірми є комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ, за допомогою якої обробляються заготовки з різних металів з високою точністю. На підприємстві забезпечується швидке і якісне виконання фрезерних, токарних, Зварювальних, свердлильних та інших робіт.

  Ми розглядаємо перспективу довгострокового співробітництва з організаціями, які користуються нашими послугами ЧПУ обробки металу. Завдяки високій майстерності робочого персоналу і відмінним виробничим потужностям, здатні успішно реалізовувати навіть найскладніші проекти.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Выполняем услуги металлообработки по представленному заказчиком чертежу, который он может отправить на наш электронный адрес либо прислать в письменном виде. При необходимости, клиент может заказать разработку чертежа или правку конструкторской документации нашими специалистами. На их основе будут изготовлены детали.

  Після створення макета 3D візуалізації обробка металу на замовлення буде проведена в повній відповідності з наявними ескізом.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Производственный цех металлообработки расположен в городе Белая Церковь. Он включает обширный парк инновационных станков с числовым программным управлением, которые настраиваются для выполнения определенных рабочих процессов. Обработка металла на ЧПУ способствует расширению области проводимых операций, что позволяет справиться с самыми сложными и объемными заказами.

  С использованием высокотехнологичных станков есть возможность получать изделия различных форм и степени шероховатости, а также выполнять большие партии заготовок в краткие сроки. Также ЧПУ обработка металла почти сводит к нулю вероятность дефектов или неточностей при изготовлении будущих конструкций, в результате чего снижаются трудозатраты и перерасход материала.

  Послуги металообробки в Черкасах
  Обробка металу в Черкасах

  Ціна і терміни металообробки

  У нас можно заказать высококачественные и недорогие услуги по металлообработке. Наличие партнерских связей с хорошо зарекомендовавшими себя поставщиками металлопроката позволяет устанавливать низкие цены на обработку металла. Оптовым покупателям, так же как постоянным клиентам предоставляется скидка на приобретаемые у нас товары.

  Час виконання замовлень становить від 1 дня. За умови термінового виготовлення продукції, час надання готового продукту обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку.

  Обробка металу на замовлення в Черкасах

  Металообробка на замовлення для жителів м Черкаси передбачає створення унікальних виробів з точним виконанням технічного завдання замовника шляхом надання матеріалу необхідної форми на високоточних верстатах. ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує прискорене виготовлення нестандартних металоконструкцій різних конфігурацій або розмірів.

  Металообробка на замовлення в Черкасах

  За допомогою даного виду обробки вдається виробляти великі або дрібні партії заготовок з різних видів металу. Як підсумок, забезпечується виробництво найширшого асортименту металопродукції:

  • ексклюзивні вогнищеві чаші;
  • ворота з унікальним дизайном;
  • різні монтажні конструкції;
  • підставки і стійки для дезінфекції рук.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Після виробництва металевих виробів виконуємо обов'язки по їх доставці. Куплена продукція оперативно і в повній безпеці буде транспортовано нашим транспортом або поштовими службами до місця призначення. Доставимо в м.Черкаси та область, а також:

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.