Металообробка на ЧПУ в Чернігові

Гнуття, зварювання, різання і інша обробка металу у власному цеху з високоточним обладнанням. Комплексна металообробка за доступними цінами і точно в терміни.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Чернігів

  Обробка металу на ЧПУ в Чернігові

  У виробничому цеху компанії “Магнет” пропонуються послуги металообробки на ЧПУ в Чернігові і області. Завдяки великому досвіду і відмінною професійної підготовки, майстри фірми прекрасно впораються з будь-якими покладеними на них завданнями. Нашою метою є довгострокові партнерські відносини з клієнтами.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ забезпечує серійне і одиничне виробництво деталей з різних видів металу. В процесі виготовлення металоконструкцій використовуються високоточні верстати з програмним управлінням, завдяки яким кінцеві вироби не мають розбіжностей з параметрами і формою, зазначеними в технічній документації замовника.

  Ми виконуємо широкий діапазон робіт, які включають свердлильні, токарні, фрезерні, зварювальні та інші види ЧПУ обробки металу.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Пропонуємо послуги з металообробки відповідно до індивідуальних зразкам і креслень клієнта. При виникненні необхідності, співробітники конструкторського відділу нададуть послуги з розробки технічної документації, на базі якої будуть виготовлені деталі. Тривимірна модель забезпечує відтворення практично будь-якої форми виробів в повній відповідності з укладеною домовленістю.

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Виробничий цех ТОВ “Магнет” розташовується в г. Біла Церква. Тут виконується ЧПУ обробка металу будь-яких обсягів і складності, починаючи від одиничних до великих промислових замовлень. Із застосуванням високоточної багатофункціонального обладнання можливе виготовлення металоконструкцій з вкрай низькою ймовірністю шлюбу за рахунок мінімального втручання людини в процес виробництва.

  Внаслідок точних повторюваних операцій, обробка металу на ЧПУ дозволяє виробляти аналогічні один одному металовироби великою кількістю. При цьому один оператор може обслуговувати кілька верстатів одночасно.

  Услуги металлообработки в Чернигове
  Обработка металла в Чернигове

  Терміни та вартість металообробки

  Використання передових технологій і майстерність фахівців компанії забезпечує високу якість послуг при мінімальному капиталовложении. Ціна ЧПУ металообробки розраховується з урахуванням ряду факторів: від складності виготовлення - до обсягу продукції. Зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, щоб дізнатися точну вартість певного замовлення.

  Термінове виконання можливо за рахунок продуманої організації трудового процесу, завдяки чому обробка металу на замовлення проводиться в виключно стислий термін. В середньому виготовлення металевих конструкцій займає не більше 1-2 днів при невеликій кількості продукції.

  Обробка металу на замовлення в Чернігові

  Металообробка на замовлення для жителів г. Чернігів являє собою повноцінний комплекс процесів, які пов'язані зі зміною форм металевих деталей і наданням їм певних фізичних властивостей. ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє виконувати індивідуальні замовлення або виробляти об'ємні партії товарів з урахуванням естетичних якостей металовиробів і особистих переваг клієнтів. Для проведення робіт застосовуються верстати нового покоління з автоматизованим управлінням, які дозволяють виготовляти деталі з точним, складним геометричним контуром.

  Металлообработка на заказ в Чернигове

  Залежно від призначення, виготовляємо наступні види виробів з металу:

  • вогнищеві чаші з унікальним дизайном для дач, заміських будинків або ресторанів;
  • металеві ворота будь-яким малюнком;
  • запчастини для сільгоспмашин;
  • захисні кожухи з нержавіючої сталі;
  • дезінфекційні стійки;
  • інші деталі.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  На завершення виробництва металовиробів, здійснюємо швидку і надійну доставку готових деталей. Відвантаження кінцевої продукції в зазначений замовником пункт призначення проводиться як власним автотранспортом, так і поштовими службами. Доставимо вироби в Чернігів і область, а також:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.