Металообробка на ЧПУ в Чернівцях

Надаємо послуги металообробки на високоточних ЧПУ верстатах європейського виробництва. Виготовляємо металовироби на замовлення якісно і недорого.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Чернівці

  Обробка металу на ЧПУ в Чернівцях

  Виробнича компанія “Магнет” протягом багатьох років успішно надає послуги металообробки на ЧПУ в Україні. Замовити вироби з металу можуть і жителі міста Чернівці. Організація працює з багатьма промисловими підприємствами України, які змогли оцінити всі переваги спільної співпраці.

  Основною спеціалізацією компанії є комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ. Забезпечуємо повний цикл виготовлення металевих виробів та реалізацію проектів під ключ.

  переваги “Магнет”

  • Відповідальний професійний підхід до виконання замовлень.

  • Технічний контроль на всіх етапах виробництва.
  • Безмежні можливості вирішення складних завдань.
  • Широкий спектр послуг для споживачів нашої продукції.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Безпосереднім виготовленням деталей займається виробничий цех металообробки в Білій Церкві. Цех налічує велику кількість верстатів, оснащених системами з комп'ютерним управлінням. Дана технологія дозволяє оптимізувати виробництво, збільшувати продуктивність праці, виконувати високоточні техопераціі по обробці різних видів металевих сплавів.

  Обробка металу на ЧПУ верстатах включає в себе перелік таких послуг як фрезерування, гнучка листового металу, лазерне різання, токарні роботи. Інноваційне обладнання забезпечує випуск великосерійних партій товарів або складних одиничних деталей високого класу точності.

  Обработка металла в Черновцах
  Услуги металлообработки в Черновцах

  Автоматизація процесу

  Перед запуском верстата в виробництво, необхідно його попередньо налаштувати. Для цього на ПУ підбирається певна програма, яка забезпечує повну автоматизацію виробничих процесів. ЧПУ обробка металу зводить до мінімуму залучення оператора, від якого вимагається лише контролювати роботу верстата, а також знімати готові деталі і встановлювати заготовки. Всю іншу роботу зробить автоматика.

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обробка металу на замовлення виконується по кресленнях або зразкам готових деталей замовника, на основі яких проводиться безкоштовний розрахунок виробів. Конструктори проведуть необхідне коригування наданих ескізів або розроблять проектну документацію самі. При цьому враховуються всі побажання клієнта.

  До того ж пропонуємо послуги з проектування власних макетів 3D моделювання для візуального сприйняття майбутнього виробу.

  Обробка металу на замовлення в Чернівцях

  ЧПУ металообробка під замовлення передбачає виготовлення як типових металевих конструкцій, так і нестандартних, створених за індивідуальними проектами замовників. Клієнти можуть надавати свій матеріал для виготовлення, або скористатися металевими заготовками компанії.

  Перед проведенням майбутніх робіт інженер складе програму відповідно до затвердженого кресленням. Від правильності заданої програми буде залежати якісна металообробка металу в Чернівцях і точність виготовлення деталей. Після затвердження проекту замовлення надійде у виробництво.

  Металлообработка на заказ в Черновцах

  що виготовляємо?

  Виробляємо наступні види металевих виробів:

  • металеві ворота унікальних конструкцій;
  • різні за формою вогнищеві чаші;
  • підставки деззасобів для обробки рук;
  • захисні кожухи;
  • штампи, прес-форми і іншу металопродукцію.

  Ціна і терміни металообробки

  Одним з головних переваг компанії є прийнятна кінцева вартість виробів. Ціна послуги з металообробки зростає зі збільшенням складності виготовлення металопродукції. Для проведення необхідних розрахунків, слід відправити креслення на пошту або скористатися послугами менеджера.

  Терміни виготовлення становлять від одного до декількох днів. Існує можливість реалізації термінових замовлень, які обумовлюються індивідуально.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  доставка продукції

  Доставка виготовленої продукції проводиться по всій території України. Завдяки міцним зв'язкам з різними транспортними компаніями, відправка вироблених виробів займає від 2-3 днів незалежно від кінцевого пункту призначення. Продукція буде доставлена ​​до Чернівців, а також в такі міста як:

  Ужгород;
  Херсон;
  Тернопіль;
  Київ та інші.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.