Металообробка на ЧПУ в Дніпрі

Обробляємо метал на верстатах ЧПУ по кресленнях. Виготовляємо на замовлення вироби з металу високої якості і з мінімальною витратою матеріалу.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Дніпро

  Обробка металу на ЧПУ в Дніпрі

  металообробна компанія “Магнет” надає послуги обробки металу на ЧПУ в г. Дніпро і по всій Україні. У парку обладнання є верстати з ЧПУ, за допомогою яких здійснюється виробництво одиничних і серійних замовлень.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ вважається пріоритетним напрямком нашої діяльності. Ми надаємо послуги з токарної і фрезерної обробки металів різних типів, лазерного різання, згинанні листових металів, зварювання металоконструкцій та інші.

  фахівці “Магнет” готові взятися за вирішення будь-яких виробничих завдань, незалежно від обсягу та складності. Наші послуги з металообробки затребувані в ремонтній, будівельної, промислової та інших сферах. Розраховуючи на стабільне плідну співпрацю, ми намагаємося працювати з максимальною віддачею, щоб замовники завжди залишалися задоволені результатами роботи.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обробка металу на ЧПУ здійснюється за кресленнями. Наші фахівці, володіють високою кваліфікацією в сфері інженерного проектування, нададуть необхідну документацію на основі якої будуть створюватися алгоритми і програми для металообробки. Можлива металообробка і по кресленнях замовника. По мірі необхідності, співробітники компанії займуться виконанням 3D візуалізації виробів.

  Коли проект затверджений, клієнт отримає вироби, які будуть повністю відповідати наданими ескізами.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  У місті Біла Церква Київської області є власний цех металообробки фірми “Магнет”. Для роботи застосовується сучасне металообробне обладнання, за допомогою якого забезпечується безперервне виробництво металевих заготовок або готових конструкцій.

  Обробка металу виробляється на верстатах з числовим програмним керуванням, робота яких відбувається по заздалегідь заданій програмі. Високотехнологічне оснащення дає можливість виконувати широкий спектр завдань, а також зменшує ризик виготовлення металовиробів з браком, за рахунок чого забезпечуються мінімальні витрати і висока ефективність виробництва.

  ЧПУ обробка металу на всіх етапах виробничого процесу здійснюється під невпинним системним контролем досвідчених операторів, тому завжди вдається досягати високої якості металевих заготовок або готових конструкцій.

  Незаперечні переваги використання високоточних верстатів ЧПУ:

  • мінімізація термінів виготовлення металовиробів;
  • підвищується в рази ступінь продуктивності;
  • забезпечується високий рівень точності обробки металу.
  Услуги металлообработки в Днепре
  Обработка металла в Днепре

  Терміни та вартість металообробки

  Ми завжди чітко дотримуємося терміни здачі робіт. Виконання термінових замовлень можливе за домовленістю.

  Вартість проектів різна для кожного замовлення. Кінцева ціна на металообробку озвучується після консультації з менеджером. Пропонуємо вигідні умови і тарифи для оптових і постійних клієнтів. Основні фактори, які впливають на вартість обробки металу:

  • наявність або відсутність креслень;
  • виготовлення 3D моделі деталі;

  • терміновість реалізації;
  • складність виробів;

  • обсяг партії.

  Обробка металу на замовлення в Дніпрі

  Металлообработка на заказ в Днепре

  Металообробка на замовлення в г. Дніпро стане відмінним рішенням якщо необхідно виготовлення унікальних металоконструкцій відповідно до вимог клієнтів. У виробництві ми розглядаємо можливість виконання як невеликих індивідуальних замовлень, так і випуск великих партій товарів.

  ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє виробляти нетипові деталі зі складним профілем за індивідуальним проектом замовника. При цьому узгоджується вибір матеріалу і технічні параметри майбутніх металоконструкцій, які потрібно отримати на виході.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Виробляємо транспортування готових партій металевих виробів до замовника адресною доставкою, або поштовими службами в максимально стислі терміни. Доставимо виготовлені деталі в г. Дніпро, а також:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.