Металообробка на ЧПУ в Дніпрі

Обробляємо метал на верстатах ЧПУ по кресленнях. Виготовляємо на замовлення вироби з металу високої якості і з мінімальною витратою матеріалу.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Дніпро

  Обробка металу на ЧПУ в Дніпрі

  Металообробна компанія "Магнет" надає послуги обробки металу на ЧПУ в м Дніпро і по всій Україні. У парку обладнання є верстати з ЧПУ, за допомогою яких здійснюється виробництво одиничних і серійних замовлень.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ вважається пріоритетним напрямком нашої діяльності. Ми надаємо послуги з токарної і фрезерної обробки металів різних типів, лазерного різання, гнуття листових металів, зварювання металоконструкцій та інші.

  Специалисты “Магнет” готовы взяться за решение любых производственных задач, независимо от объема и сложности. Наши услуги по металлообработке востребованы в ремонтной, строительной, промышленной и других сферах. Рассчитывая на стабильное плодотворное сотрудничество, мы стараемся работать с максимальной отдачей, чтобы заказчики всегда оставались довольны результатами работы.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обработка металла на ЧПУ осуществляется по чертежам. Наши специалисты, владеющие высокой квалификацией в сфере инженерного проектирования, предоставят необходимую документацию на основе которой будут создаваться алгоритмы и программы для металлообработки. Возможна металлообработка и по чертежам заказчика. По мере необходимости, сотрудники компании займутся выполнением 3D визуализации изделий.

  Коли проект затверджений, клієнт отримає вироби, які будуть повністю відповідати наданими ескізами.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  В городе Белая Церковь Киевской области имеется собственный цех металлообработки фирмы “Магнет”. Для работы применяется современное металлообрабатывающее оборудование, с помощью которого обеспечивается беспрерывное производство металлических заготовок или готовых конструкций.

  Обработка металла производится на станках с числовым программным управлением, работа которых происходит по предварительно заданной программе. Высокотехнологичное оснащение дает возможность выполнять широкий спектр задач, а также уменьшает риск изготовления металлоизделий с браком, за счет чего обеспечиваются минимальные издержки и высокая эффективность производства.

  ЧПУ обробка металу на всіх етапах виробничого процесу здійснюється під невпинним системним контролем досвідчених операторів, тому завжди вдається досягати високої якості металевих заготовок або готових конструкцій.

  Незаперечні переваги використання високоточних верстатів ЧПУ:

  • мінімізація термінів виготовлення металовиробів;
  • підвищується в рази ступінь продуктивності;
  • забезпечується високий рівень точності обробки металу.
  Послуги металообробки в Дніпрі
  Обробка металу в Дніпрі

  Терміни та вартість металообробки

  Ми завжди чітко дотримуємося терміни здачі робіт. Виконання термінових замовлень можливе за домовленістю.

  Вартість проектів різна для кожного замовлення. Кінцева ціна на металообробку озвучується після консультації з менеджером. Пропонуємо вигідні умови і тарифи для оптових і постійних клієнтів. Основні фактори, які впливають на вартість обробки металу:

  • наявність або відсутність креслень;
  • виготовлення 3D моделі деталі;

  • терміновість реалізації;
  • складність виробів;

  • обсяг партії.

  Обробка металу на замовлення в Дніпрі

  Металообробка на замовлення в Дніпрі

  Металообробка на замовлення в м Дніпро стане відмінним рішенням якщо необхідно виготовлення унікальних металоконструкцій відповідно до вимог клієнтів. У виробництві ми розглядаємо можливість виконання як невеликих індивідуальних замовлень, так і випуск великих партій товарів.

  ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє виробляти нетипові деталі зі складним профілем за індивідуальним проектом замовника. При цьому узгоджується вибір матеріалу і технічні параметри майбутніх металоконструкцій, які потрібно отримати на виході.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Виробляємо транспортування готових партій металевих виробів до замовника адресною доставкою, або поштовими службами в максимально стислі терміни. Доставимо виготовлені деталі в м Дніпро, а також:

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.