Металообробка на ЧПУ в Харкові

Обробляємо метал на ЧПУ верстатах по кресленнях і з 3D візуалізацією. Виготовляємо металеві деталі на замовлення точно в терміни.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Харків

  Обробка металу на ЧПУ в Харкові

  Компанія “Магнет” з 1991 року надає якісні послуги металообробки в Україні. Виконуємо замовлення по ЧПУ обробці металу відповідно до креслень, швидко і якісно на новому європейському обладнанні і для жителів Харкова. Є виробниками з власним цехом, тому можемо виготовляти продукцію в короткі терміни за доступною вартості.

  У нас можна замовити вироби як великими партіями, так виготовлення одиничних деталей з металу. Крім того, пропонуємо оригінальні варіанти для вирішення нестандартних завдань будь-якої складності.

  Наявність модернізованого обладнання поряд із здійсненням багатоетапного виробничого контролю дозволяють надавати послуги комплексної металообробки з ЧПУ на вищому рівні.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обробка металу на замовлення проводиться на підставі конструкторської документації (КД).
  Ви можете відправити власні креслення для обробки металу або замовити їх у нас разом з виробами.

  професійні конструктори, володіють знаннями в області сучасних технологій, допоможуть у створенні моделей 3D візуалізації для майбутніх деталей або проведуть доопрацювання некоректної технічної документації.

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  ТОВ "Магнет" має свій власний цех металообробки в г. Біла Церква, де працюють висококваліфіковані фахівці. Процес обробки металопрокату здійснюється шляхом використання новітнього верстатного обладнання з числовим програмним управлінням, що тягне за собою підвищення точності піддаються обробці виробів. Оператор задає необхідні параметри, а комп'ютеризована установка здійснює подальші дії.

  ЧПУ обробка металу нівелює помилки, які робить людина. Процес виконується з високою точністю, що особливо важливо для складних відповідальних компонентів. Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ дозволяє виконувати велику кількість виробів, не зменшуючи при цьому якість. Продукція випускається без вад і неточностей, що сприяє зниженню собівартості готових деталей.

  Услуги металлообработки в Харькове
  Обработка металла в Харькове

  Терміни та вартість металообробки

  Термін виконання замовлення становить від одного дня. Більш докладно можете дізнатися у нашого менеджера при уточненні інформації на замовлення. перед виробництвом деталей з металу створюємо безкоштовний розрахунок виробів. Термінові замовлення виконуємо за індивідуальною домовленістю.

  Від чого залежить вартість послуги з металообробки? Ціна формується від наступних факторів:

  • виготовлення креслення;

  • створення 3D візуалізації;

  • кількість і види використовуваних матеріалів;

  • складність виготовлення;

  • кількість деталей.

  Обробка металу на замовлення в Харкові

  Металообробка на замовлення в Харкові на увазі створення виробів за індивідуальними замовленнями з допомогою обробки металевої поверхні на високоточних верстатах. Дана технологія дозволяє формувати необхідні для клієнтів унікальні деталі незалежно від обсягів і складності.

  Металлообработка на заказ в Харькове

  ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує високий рівень автоматизації виробництва і реалізацію широкої гами робіт:

  • виготовлення металевих воріт з унікальним орнаментом;
  • створення майстерних вогнищевих чаш для дачі, котеджу або кафе на відкритому повітрі;
  • виробництво сельхоззапчастей, захисних кожухів, кронштейнів та інших конструкцій.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Клієнти компанії можуть замовити виготовлення деталей і металообробку з наступною доставкою готової продукції до місця призначення. Доставимо вироби власним транспортом або поштовими службами в Харків, а також:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.