На жаль, ми не можемо доставляти вироби на окуповані території. Але це тимчасово. Віримо у ЗСУ та Україну!

Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Херсон

Обробка металу на ЧПУ в Херсоні

ТОВ «МАГНЕТ» пропонує послуги металообробки на ЧПУ для мешканців м. Херсон із застосуванням новітнього імпортного устаткування. Звернувшись до нас, клієнти отримають високоякісні вироби, виготовлені в повній відповідності з технічним завданням.

У власному цеху по обробці металу є всі найбільш затребувані верстати, виконують лазерну різку, гнуття листового металу, токарську і фрезерну обробку металевих виробів та інші виробничі процеси.

Наше підприємство здійснює комплексну металообробку на верстатах з ЧПУ. Фахівці виконують роботи будь-якої складності. Починаючи від деталей і заготовок для об'єктів і машин важкої промисловості і закінчуючи окремими конструктивними елементами високоточного обладнання.

Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

ВЛАСНИЙ ЦЕХ

ВЕРСТАТИ ЧПУ

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Попередній безкоштовний розрахунок:

Зробити замовлення

У нас можна замовити

Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

ЧПУ обробка металу починається зі створення креслення. Наші фахівці сформують всю необхідну технічну документацію. Виготовляємо продукцію і за кресленнями замовника, враховуючи індивідуальні вимоги клієнта. Ви можете надіслати свої ескізи по електронній пошті на погодження та затвердження.

При необхідності створимо 3D моделювання вироби. Це полегшує сприйняття, і мінімізує ймовірність виникнення помилок.

Схема роботи з нами

Надішліть запит або зателефонуйте нам

Обговорення завдань та затвердження креслення

Розрахунок вартості

Укладання договору

ЧПУ обробка металу на власних верстатах

ТОВ “Магнет” має свій власний цех металообробки в г. Біла Церква з високотехнологічним обладнанням від передових європейських виробників. Верстати з програмним управлінням від компаній Rainer і Bystronic виконують великий спектр робіт: від згинання металу до різання лазером. Використання верстатів з ЧПУ в металообробці на замовлення дає масу переваг для клієнтів:

 • точність і якість автоматизованої обробки значно перевищує ручне виробництво виробів;
 • замовлення виконуються в максимально швидкі терміни;
 • практично виключається випуск бракованих деталей.
Услуги металлообработки в Херсоне
Обработка металла в Херсоне

Терміни та вартість металообробки

Вартість обробки металу на ЧПУ, а також терміни виготовлення партії залежать від безлічі факторів. З найбільш важливих можна виділити наступні:

 • створення креслення;

 • виготовлення 3D моделі деталі;

 • тип металевого сплаву і його фізико-механічні характеристики;
 • складність виробництва;

 • тираж продукції.

Обробка металу на замовлення в Херсоні

Металлообработка на заказ в Херсоне

Компанія «Магнето» виконує ЧПУ металообробку під замовлення в Херсоні. Виготовимо як великогабаритні металеві конструкції для виробництва, так і дрібні деталі з металу до різній техніці. Для отримання точних відомостей про технічні можливості нашого обладнання або для вирішення фінансових питань пов'язаних із замовленням, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв'язку, і наш менеджер обов'язково зателефонує вам.

З якими матеріалами ми працюємо?

Сталь

Алюміній

Нержавійка

Бронза

Латунь

Чорні метали

Доставка готових виробів

Доставка замовлень здійснюється по всій території України власним транспортом або із залученням транспортних компаній. Доставимо випущеної продукції в г. Херсон і область, а також:

Доставка металла Украина

Дивіться також:

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.