Металообробка на ЧПУ в Херсоні

Обробляємо метал на високоточних ЧПУ верстатах у власному цеху. Виробляємо на замовлення деталі обладнання і конструкцій за кресленнями.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Херсон

  Обробка металу на ЧПУ в Херсоні

  ТОВ «МАГНЕТ» пропонує послуги металообробки на ЧПУ для мешканців м. Херсон із застосуванням новітнього імпортного устаткування. Звернувшись до нас, клієнти отримають високоякісні вироби, виготовлені в повній відповідності з технічним завданням.

  У власному цеху по обробці металу є всі найбільш затребувані верстати, виконують лазерну різку, гнуття листового металу, токарську і фрезерну обробку металевих виробів та інші виробничі процеси.

  Наше підприємство здійснює комплексну металообробку на верстатах з ЧПУ. Фахівці виконують роботи будь-якої складності. Починаючи від деталей і заготовок для об'єктів і машин важкої промисловості і закінчуючи окремими конструктивними елементами високоточного обладнання.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА ВЕРСТАТАХ ЧПУ

  ДОТРИМУВАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  ЧПУ обробка металу починається зі створення креслення. Наші фахівці сформують всю необхідну технічну документацію. Виготовляємо продукцію і за кресленнями замовника, враховуючи індивідуальні вимоги клієнта. Ви можете надіслати свої ескізи по електронній пошті на погодження та затвердження.

  При необхідності створимо 3D моделювання вироби. Це полегшує сприйняття, і мінімізує ймовірність виникнення помилок.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  ТОВ “Магніт” має свій власний цех металообробки в г. Біла Церква з високотехнологічним обладнанням від передових європейських виробників. Верстати з програмним управлінням від компаній Rainer і Bystronic виконують великий спектр робіт: від згинання металу до різання лазером. Використання верстатів з ЧПУ в металообробці на замовлення дає масу переваг для клієнтів:

  • точність і якість автоматизованої обробки значно перевищує ручне виробництво виробів;
  • замовлення виконуються в максимально швидкі терміни;
  • практично виключається випуск бракованих деталей.
  Услуги металлообработки в Херсоне
  Обработка металла в Херсоне

  Терміни та вартість металообробки

  Вартість обробки металу на ЧПУ, а також терміни виготовлення партії залежать від безлічі факторів. З найбільш важливих можна виділити наступні:

  • створення креслення;

  • виготовлення 3D моделі деталі;

  • тип металевого сплаву і його фізико-механічні характеристики;
  • складність виробництва;

  • тираж продукції.

  Обробка металу на замовлення в Херсоні

  Металлообработка на заказ в Херсоне

  Компанія «Магнето» виконує ЧПУ металообробку під замовлення в Херсоні. Виготовимо як великогабаритні металеві конструкції для виробництва, так і дрібні деталі з металу до різній техніці. Для отримання точних відомостей про технічні можливості нашого обладнання або для вирішення фінансових питань пов'язаних із замовленням, зв'яжіться з нами зручним для вас способом. Зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, або заповніть форму зворотного зв'язку, і наш менеджер обов'язково зателефонує вам.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  Алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Доставка замовлень здійснюється по всій території України власним транспортом або із залученням транспортних компаній. Доставимо випущеної продукції в г. Херсон і область, а також:

  Доставка металла Украина

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронною поштою, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.