Металообробка на ЧПУ в Херсоні

Обробляємо метал на високоточних ЧПУ верстатах у власному цеху. Виробляємо на замовлення деталі обладнання і конструкцій за кресленнями.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Херсон

  Обробка металу на ЧПУ в Херсоні

  ТОВ «МАГНЕТ» пропонує послуги металообробки на ЧПУ для жителів м Херсон із застосуванням новітнього імпортного устаткування. Звернувшись до нас, клієнти отримають високоякісні вироби, виготовлені в повній відповідності з технічним завданням.

  У власному цеху по обробці металу є всі найбільш затребувані верстати, що виконують лазерну різку, гнуття листового металу, токарних і фрезерну обробку металевих виробів та інші виробничі процеси.

  Наше підприємство здійснює комплексну металообробку на верстатах з ЧПУ. Фахівці виконують роботи будь-якої складності. Починаючи від деталей і заготовок для об'єктів і машин важкої промисловості і закінчуючи окремими конструктивними елементами високоточного обладнання.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  ЧПУ обработка металла начинается с создания чертежа. Наши специалисты сформируют всю необходимую техническую документацию. Изготавливаем продукцию и по чертежам заказчика, учитывая индивидуальные требования клиента. Вы можете прислать свои эскизы по электронной почте на согласование и утверждение.

  При необхідності створимо 3D моделювання вироби. Це полегшує сприйняття, і мінімізує ймовірність виникнення помилок.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  ТОВ "Магнет" має свій власний цех металообробки в м Біла Церква з високотехнологічним обладнанням від передових європейських виробників. Верстати з програмним управлінням від компаній Rainer і Bystronic виконують великий спектр робіт: від згинання металу до різання лазером. Використання верстатів з ЧПУ в металообробці на замовлення дає масу переваг для клієнтів:

  • точність і якість автоматизованої обробки значно перевищує ручне виробництво виробів;
  • замовлення виконуються в максимально швидкі терміни;
  • практично виключається випуск бракованих деталей.
  Послуги металообробки в Херсоні
  Обробка металу в Херсоні

  Терміни та вартість металообробки

  Вартість обробки металу на ЧПУ, а також терміни виготовлення партії залежать від безлічі факторів. З найбільш важливих можна виділити наступні:

  • створення креслення;

  • виготовлення 3D моделі деталі;

  • тип металевого сплаву і його фізико-механічні характеристики;
  • складність виробництва;

  • тираж продукції.

  Обробка металу на замовлення в Херсоні

  Металообробка на замовлення в Херсоні

  Компанія «Магнето» виконує ЧПУ металообробку під замовлення в Херсоні. Виготовимо як великогабаритні металеві конструкції для виробництва, так і дрібні деталі з металу к разной технике. Для получения точных сведений о технических возможностях нашего оборудования или для решения финансовых вопросов связанных с заказом, свяжитесь с нами удобным для вас способом. Позвоните по телефону указанному на сайте, либо заполните форму обратной связи, и наш менеджер обязательно перезвонит вам.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Доставка замовлень здійснюється по всій території України власним транспортом або із залученням транспортних компаній. Доставимо випущеної продукції в м Херсон і область, а також:

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.