Металообробка на ЧПУ в Івано-Франківську

Лазерне різання, фрезерування, токарні, зварювальні та інші роботи по обробці металу на верстатах ЧПУ. Виготовляємо металеві деталі будь-якої складності по кресленнях і з 3D візуалізацією.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » Металообробка Івано-Франківськ

  Обробка металу на ЧПУ в Івано-Франківську

  Потрібні послуги металообробки на ЧПУ в Івано-Франківську або області? Довірте виконання виробничих завдань професіоналам “Магнет”. Компанія є одним з лідерів ринку металоіндустрії України з майже 30-річною історією успішної діяльності.

  Обробка металу на замовлення за допомогою передового устаткування з ефективним програмним управлінням є затребуваною послугою серед різних галузей промисловості. Ми приймаємо замовлення на виготовлення виробів будь-якої складності і конфігурацій. Готова продукція відповідає всім міжнародним стандартам. Задовольняємо потреби вітчизняних промислових підприємств, зарубіжних партнерів і приватних підприємців.

  Майстрами застосовується комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ, яка включає різні види обробки металу, що дозволяє виконувати нетипові ексклюзивні замовлення. У нашій справі ми прагнемо до продуктивної співпраці з партнерами і застосовуємо професійний підхід до вирішення нестандартних завдань.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Компанії належить виробничий цех металообробки в г. Біла Церква, що дозволяє надавати послуги без посередницьких націнок. У нас задіяні тільки кращі професіонали, які відповідально трудяться на виробництві. У своєму арсеналі ми маємо новітні високоточні верстати останніх моделей, за допомогою яких здійснюється ЧПУ металообробка під замовлення.

  Функціональні верстати працюють автоматично за заданим алгоритмом, завдяки чому забезпечується висока точність обробки і виробництво абсолютно ідентичних деталей у великих обсягах. досить тільки, щоб оператор-наладчик правильно склав програму для ЧПУ.

  Все металовироби виробляються з висококласного сортового сировини і піддаються суворому випробуванню на відповідність якості. Обробка металу на ЧПУ з дотриманням норм технологічного процесу забезпечують мінімальний ризик дефектів і шлюбу на виробництві.

  Услуги металлообработки в Ивано-Франковске
  Обработка металла в Ивано-Франковске

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Металообробка проводиться за технічною документацією клієнта. Щоб замовити розрахунок вашого проекту, надішліть на електронну адресу фото або детальні креслення майбутньої продукції в форматі DFX або DWG, або прикріпіть файл до форми замовлення.

  Якщо у вас немає креслень, розкажіть про своє бачення майбутнього виробу. Розробимо всю необхідну документацію самостійно.

  За запитом замовника наші проектувальники створять модель 3D візуалізації, яка зможе точно відтворити деталь, оформлять повний технічний пакет, зроблять необхідні розрахунки для відповідності замовлення.

  Обробка металу на замовлення в Івано-Франківську

  За допомогою зварювання, фрезерування, лазерного різання і інший металообробки, виготовимо нестандартні вироби за оригінальними ескізами для жителів Івано-Франківська. До виконання кожного замовлення ми використовуємо індивідуальний підхід, а ЧПУ обробка металу дозволяє втілювати в реальність навіть найскладніші ідеї.

  Металлообработка на заказ в Ивано-Франковске

  У виробничому цеху нашої компанії можна замовити наступні категорії виробів:

  • дизайнерські вогнищеві чаші;
  • металеві ворота різних розмірів;
  • запчастини для будівельної або сільгосптехніки;
  • стійки дезінфекції складних конструкцій;
  • захисні кожухи для механізмів.

  Ціна і терміни металообробки

  Мінімальний термін виконання замовлення становить від 1 дня і більше. Вартість послуги з металообробки може залежати від виду і товщини метала, обсягу партії, ступеня складності робіт, додаткової механічної обробки металопрокату.

  Варто відзначити, що ціна виготовлення однієї деталі буде вище в порівнянні з серійним випуском однакових виробів. Зв'яжіться з менеджерами по телефону, вказаною на сайті, для точного розрахунку вартості і консультації по додаткових питань.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  колектив компанії “Магнет” готовий здійснити доставку виробів в Івано-Франківськ або інші регіони України:

  Житомир;
  Одесу;
  Київ;
  Дніпро.

  Виготовлені партії товарів будуть доставлені службами доставки або нашим транспортом в цілості й схоронності в зазначений замовником пункт призначення.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.