Металообробка на ЧПУ в Кам'янському

Якісна металообробка у власному цеху на верстатах з програмним керуванням. Виробляємо металовироби на замовлення по кресленнях. Послуги обробки металу за доступними цінами!

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Кам'янське

  Обробка металу на ЧПУ в Кам'янському

  Замовити послуги металообробки на ЧПУ в Кам'янському можна в компанії “Магнет”. Є провідним виробником металевих деталей і комплектуючих для різних механізмів.

  Основна спеціалізація підприємства - комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ. Обробляємо металеві заготовки і виробляємо запчастини зі складним профілем для спецтехніки, обладнання дорожньої, машинобудівної індустрії.

  Наші послуги з металообробки реалізуються з гарантією бездоганної якості, а що виготовляється продукція відповідає всім існуючим нормам і технічним вимогам. Здатні ефективно взаємодіяти з клієнтами з різних міст України та СНД, яких запрошуємо до співпраці на довгостроковій основі.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Цех металообробки в місті Біла Церква містить цілий парк професійного верстатного обладнання, за допомогою якого обробка металу на замовлення проводиться швидко, точно і якісно. Металорізальні роботи ведуться на інноваційних високоточних верстатах від провідних світових брендів. Техніка оснащена сучасними системами програмного забезпечення.

  ЧПУ обробка металу призначена для дрібносерійного або масового виробництва деталей, а також поштучного виготовлення високотехнологічного оснащення. Широка матеріальна база представлена ​​фрезерними, токарськими, свердлильними й іншими верстатами. Великий асортимент інструментів і оснастки, дозволяє на вищому рівні впоратися з будь-яким проектом.

  За рахунок суворого дотримання технології виробництва і належної кваліфікації операторів, ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує високу точність обробки заготовок до 0,01 мм. Виключаючи мінімальну ймовірність виготовлення шлюбу, дана технологія сприяє економії витрат на виробництво.

  Обработка металла в Каменском
  Услуги металлообработки в Каменском

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обробка металу на ЧПУ виконується за індивідуальними ескізами або технічним малюнків замовників. вони необхідні, щоб оцінити вартість і визначити можливість виготовлення деталі на нашому обладнанні. Якщо документації немає, замовте проектування і креслення в конструкторському відділі компанії.

  Інженери розроблять 3D модель деталі будь-якого рівня складності. Крім цього, проектувальники можуть удосконалити вже наявний креслення, що дозволить уникнути зайвих фінансових витрат.

  Після затвердження проекту із замовником і узгодження з технічним фахівцем, складена конструкторська документація буде взята за основу при виготовленні металовиробів.

  Обробка металу на замовлення в Кам'янському

  Якщо необхідно ексклюзивне дизайнерське виріб для будинку або унікальна деталь для підприємства - компанія “Магнет” до ваших послуг. Металообробка на замовлення в Кам'янському з залученням верстатів ЧПУ дозволяє в рази прискорити виробничі процеси, збільшити обсяг продукції, що випускається.

  Металлообработка на заказ в Каменском

  Працюючи з усіма видами матеріалів і сплавів, в стислі терміни виготовимо різні за структурою, розміру або форми вироби з металу:

  • металеві ворота;
  • вогнищеві чаші;
  • підставки дезінфекції ручних дозаторів;
  • захисні металеві кожухи;
  • сталеві корпусу і фланці;
  • СЕЛЬХОЗЗАПЧАСТЬ.

  При виконанні індивідуальних замовлень, гарантуємо, що всі терміни і умови договору будуть дотримані.

  Ціна і терміни металообробки

  Сума замовлення розраховується після вивчення завдання клієнта на предмет можливості виготовлення деталі в умовах нашого виробництва. Ціна послуги формується з урахуванням:

  • виду матеріалу;
  • ступінь обробки металу;
  • обсяг партії виробів;
  • наявності креслення і 3D моделі;

  • інших факторів.

  Для великих обсягів продукції передбачена індивідуальна система знижок. Виконання кожного проекту займає мінімум часу - від одного до декількох днів. Замовлення приймаються по телефону або електронною адресою компанії. Вся контактна інформація представлена ​​на сайті.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Виготовлена ​​підприємством продукція металообробки доставляється в будь-який куточок України за допомогою різних служб логістики. Своїм клієнтам ми гарантуємо оперативну транспортування з дотриманням необхідних термінів. Доставимо деталі в Кам'янське, а також:

  Рівне;
  Одесу;
  Краматорськ;
  Кривий Ріг;
  інші міста.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.