Металообробка Київ

Комплексна металообробка на високоточних верстатах ЧПУ європейського виробництва. різка, зварювання, згинання та інша обробка металу на замовлення.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Києві

  Компанія “Магнет” з 1991 року надає послуги металообробки на ЧПУ в Києві і є виробником якісних деталей з металу. Випускаються у нас вироби користуються попитом в будь-якому виробництві і галузях промисловості. Їх можна використовувати для різних механізмів, машин і обладнання.

  У перелік послуг входить одиничне і серійне виробництво металевих виробів по кресленнями і макетів 3D візуалізації. Кваліфіковані фахівці готові виконати фрезерні, токарні, зварювальні та інші види робіт в максимально стислі терміни.

  Ми з відповідальністю ставимося до всіх поставлених завдань, тому візьмемося за виконання навіть найскладніших і трудомістких замовлень. Виступаючи в якості надійного і відповідального партнера, компанія “Магнет” прагне до побудови довгострокових партнерських відносин з постійними клієнтами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити:

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Замовлення можуть виконуватися за кресленнями замовника. Зразки та ескізи деталей слід надати нам в електронному або письмовому вигляді. Також у відділі проектування здійснюється розробка і реалізація проектів 3D візуалізації. При необхідності наші технологи зможуть розробити 3D моделі або креслення деталей, на основі яких буде проводитися робота на верстатах.

  Обробка металу на ЧПУ забезпечує досягнення високої точності виконання замовлення відповідно до побажань клієнта.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Виробничий цех металообробки, що належить компанії “Магнет”, знаходиться в Білій Церкві. В обробці металу використовується сучасне обладнання від європейських виробників Bystronic і Rainer. Всі дії виконують досвідчені оператори, які володіють знаннями технологічних процесів, навичками програмування та налагодження верстатів з ЧПУ.

  Комплексна металообробка на верстатах c ЧПУ забезпечує проведення цілого ряду послідовних і безперервних операцій без витрат часу на ручне управління. За допомогою сучасних автоматичних установок прискорюється процес виробництва деталей. Високоточне обладнання повністю виключає отримання виробів з браком і механічними дефектами.

  Таким чином здійснюється виробництво якісної продукції, а також надаються послуги металообробки за оптимальними цінами.

  Услуги металлообработки в Киеве
  Обработка металла в Киеве

  Ціна та терміни металообробки у Києві

  Ми завжди строго дотримуємося терміни, зазначені в договорі, укладеному з клієнтом. Мінімальний період часу становить від одного до трьох днів. Також можливий прийом термінових замовлень з додатковою оплатою за терміновість.

  Вартість металообробки розраховується індивідуально для кожного замовлення. При великої партії виробів, ціна на обробку металу значно знизиться. Більш детально ви можете дізнатися у нашого менеджера після уточнення всіх деталей на замовлення. Підсумкова сума залежить від таких факторів:

  • виготовлення креслення;

  • створення 3D візуалізації;

  • кількість і види використовуваних матеріалів;

  • складність виготовлення;

  • обсяг продукції.

  Обробка металу на замовлення в Києві

  Металлообработка на заказ в Киеве

  Металообробка в г. Київ має на увазі також виконання індивідуальних замовлень. На вимогу клієнта наші майстри зможуть виготовити деталі з самим складним профілем, корисних властивостей або габаритів. Можливий крупносерійним або дрібносерійний випуск продукції. ЧПУ обробка металу забезпечує відповідність готових виробів технічним завданням замовника з досягненням високої точності виконання. Безперечні переваги замовлення послуг в компанії “Магнет”:

  • виготовлення великих обсягів продукції за рахунок застосування верстатів ЧПУ;
  • широкий спектр послуг з металообробки різними способами;
  • обробка та виробництво деталей у встановлені терміни;
  • контроль на кожному етапі виробництва.

  Дивіться також:

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Можлива доставка готових виробів по всій Україні поштовими службами, або адресною доставкою нашим транспортом. На всю реалізовану продукцію надаємо гарантію, тому нам довіряють великі фірми і приватні підприємці. Доставка придбаних у нас деталей проводиться в короткі терміни з дотриманням всіх умов перевезення.

  Здійснюємо доставку готового замовлення:

  • по Києву і області;
  • в Львів;
  • в Одесу;
  • в інші міста України.
  Доставка металла Украина

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.