Металообробка на ЧПУ в Краматорську

Виготовлення металоконструкцій за кресленнями на замовлення. Фрезерування, згинання, різання і інша обробка металу на ЧПУ верстатах.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Краматорськ

  Обробка металу на ЧПУ в Краматорську

  Виробнича компанія “Магнет” з 1991 року займає передові позиції на ринку металоіндустрії України. Готові запропонувати послуги металообробки на ЧПУ в Краматорську, які задовольняють всім стандартам, нормативам і вимогам якості. Займаємося виконанням великих замовлень або дрібносерійним виробництвом деталей за допомогою багатофункціональних верстатів з числовим програмним управлінням.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ передбачає виконання великої кількості операцій, що проводяться при високій точності. Це створює необмежені можливості для виконання замовлень будь-якої складності. Забезпечує оброблення металевих деталей з відмінними показниками якості. Для виробництва виробів використовуються автоматичні верстати з ЧПУ, здатні виконувати десятки операцій:

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Цех металообробки компанії оснащений всім необхідним обладнанням, що працює під управлінням сучасних програмних систем. Виробництво розташоване в місті Біла Церква. Здійснюється не тільки якісна, але і оперативна металообробка на замовлення. оператору, керуючому технікою, не доводиться відстежувати кожен процес виготовлення деталей, оскільки комп'ютеризований верстат здійснює операції сам по спеціально написаної програми.

  Обробка металу на ЧПУ дозволяє виточувати з цілісних заготовок вироби найскладніших форм, а також чудово справлятися з великим обсягом виробничих робіт. Апаратура з вбудованим програмним управлінням виконує всі дії швидко і менш трудомісткий в порівнянні з механічним верстатом. Завдяки роботі повністю автоматизованого обладнання, похибка металообробки стає майже нульова на відміну від ручної праці.

  Услуги металлообработки в Краматорске
  Обработка металла в Краматорске

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Послуги з обробки металу в “Магнет” починаються зі створення креслень, на базі яких будуть створюватись деталі. Якщо у Вас немає на руках власного ескізу або креслення, до роботи підключаться наші співробітники, які допоможуть з оформленням необхідної проектної документації.

  При бажанні клієнта можливе створення тривимірної моделі майбутньої продукції. Розроблений за допомогою комп'ютерного моделювання проект 3D візуалізації буде повністю відповідати технічним завданням замовника.

  Обробка металу на замовлення в Краматорську

  Є надійними виконавцями індивідуальних проектів клієнтів. Металообробка на замовлення дозволяє втілити в реальність всі нехитрі ідеї, які містяться в думках або ескізах жителів Краматорська. Будучи впевненими у власних можливостях, зможемо виготовити з нуля будь-яку деталь в рекордно короткий термін.

  Металлообработка на заказ в Краматорске

  ЧПУ металообробка під замовлення сприяє перетворенню безликих заготовок в унікальні металеві вироби практично будь-яких форм і конфігурацій.

  Що ми виробляємо?

  • оригінальні вогнищеві чаші;
  • металеві ворота;
  • запчастини для сільгосптехніки;
  • сталеві кожухи для електроніки та інші деталі.

  Ціна і терміни металообробки

  Незаперечною перевагою компанії “Магнет” є економічно обґрунтовані ціни на послуги. Сумарна вартість реалізації замовлення визначається індивідуально для кожного замовника і залежить від складності проекту, використовуваного матеріалу і необхідної кількості виробів. поспішаємо повідомити, що чим більше партія - тим дешевше ціна однієї деталі.

  Термін виконання замовлень починається від 1 дня і більше. Наявне у нас обладнання на основі ЧПУ забезпечує можливість термінового виготовлення високоточних металовиробів.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  доставка виробів

  Відправляємо готову продукцію в точно обумовлений термін в будь-який регіон України. Ретельна перевірка вантажу перед відправкою зводить до мінімуму ризик деформації або шлюбу під час перевезення, завдяки чому він буде доставлений в цілості й схоронності. Доставимо вироби в Краматорськ, а також:

  Також можлива відправка продукції будь поштовою службою на вибір клієнта.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.