Металообробка на ЧПУ в Кременчуці

Високоточна металообробка на ЧПУ верстатах європейського виробництва. Гнуття, різання, зварювання металу та інші послуги. Металопродукція на замовлення якісно та за доступними цінами.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Кременчук

  Обробка металу на ЧПУ в Кременчуці

  профільна компанія “Магнет” впродовж 30 років стабільно надає послуги металообробки на ЧПУ в Кременчуці і по всій території України. Є експертами в обробці і виробництві деталей з різних металів і сплавів. Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ забезпечує виконання робіт будь-якої складності, включаючи виробництво складних деталей для штампів або прес-форм.

  Спираючись на свій тридцятирічний досвід, ми не боїмося брати на себе навіть самі важкі завдання. У числі наших постійних клієнтів виробничі підприємства будь-якого профілю, які не мають необхідним обладнанням і потребують виробництві деталей з металу.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Власний цех металообробки компанії в Білій Церкві включає широкий асортимент високоточного обладнання. Силами технічного персоналу на верстатах європейського виробництва виконується обробка металу на замовлення. Використовуючи широкі можливості фрезерної, токарной, лазерної обробки металу, забезпечується одиничне або серійне виробництво високотехнологічних деталей для різних галузей промисловості.

  Обробка металу на ЧПУ на увазі складну технологічний ланцюжок операцій, що проводяться в оптимальній послідовності. Це забезпечує безперебійне виробництво ідентичних металовиробів. Досвідчений персонал з повною відповідальністю ставиться до даного процесу, строго дотримуючись всіх необхідних розмірів і допусків.

  Верстати по металообробці з програмною начинкою випереджають по функціоналу ручне обладнання. Різні відхилення від заданої програми зводяться до мінімуму, що забезпечує високу точність процесу. ЧПУ обробка металу дозволяють скоротити час виготовлення деталей і виключити випуск бракованих виробів.

  Услуги металлообработки в Кременчуге
  Обработка металла в Кременчуге

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Металообробка на замовлення в Кременчуці починається з оформлення технічної документації. Приймаються електронні ескізи або готові зразки замовників, супроводжувані вичерпними відомостями про майбутнє виробі. Якщо у вас немає креслення, але уявляєте собі кінцевий результат, цю послугу здатні надати інженери нашого проектного відділу. Виготовимо всю необхідну конструкторську документацію.

  Також можемо спроектувати макет 3D-візуалізації під конкретний проект. Використання тривимірної моделі виключає невідповідність виготовленої деталі прототипу. Тому на завершення процесу клієнт отримає потрібну деталь без відхилень від заданих замовником вихідних параметрів.

  Обробка металу на замовлення в Кременчуці

  Металлообработка на заказ в Кременчуге

  “Магнет” займається не тільки виконанням серійних замовлень, але і реалізацією індивідуальних проектів. Заявки надходять від приватних осіб або великих промислових організацій для задоволення виробничих потреб. Перед тим, як буде виконана ЧПУ металообробка під замовлення, ми детально вивчимо завдання конкретного проекту, щоб виготовлені вироби точно відповідали поставленим цілям.

  На нашому підприємстві налагоджено виробництво власної продукції наступних видів:

  • нестандартні конструкції з металу;
  • деталі для обладнання різних сфер діяльності;
  • ворота або огорожі з металу;
  • дизайнерські чаші для багаття;
  • декоративні предмети інтер'єру.

  Ціна і терміни металообробки

  Встановлюємо низькі ціни на послуги з металообробки та виготовлення металовиробів власного виробництва. Вартість виконаних робіт залежить від наступних параметрів:

  • розміру партії;

  • кількості операцій;
  • обсягу і терміновості виконання замовлення;
  • виду металу;
  • складності або точності обробки;

  Дотримання всіх пунктів договору, високої якості виробів, а також технології та термінів (від 1 дня), зроблять вас нашими постійними клієнтами. Для початку співпраці просто залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  За попереднім погодженням з клієнтом, здійснюємо доставку товарів до Кременчука і по всій Україні в такі міста як:

  Доставка можлива виробничим автотранспортом або іншими логістичними компаніями.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.