Металообробка на ЧПУ в Кривому Розі

Всі види металообробки у власному цеху на верстатах з програмним керуванням. Виготовлення металевих деталей на замовлення.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » Металообробка Кривий Ріг

  Обробка металу на ЧПУ в Кривому Розі

  ТОВ "Магнет" надає послуги металообробки на ЧПУ для жителів Кривого Рогу. Фахівці вищого профілю виконують різні види робіт, які пов'язані з обробкою і виробництвом виробів з металу із застосуванням верстатів ЧПУ. Це допомагає домагатися максимальної точності деталей. Вироблена на нашому підприємстві продукція використовується в промисловій, будівельної, побутової та інших сферах.

  Ми постійно вдосконалюємо свої технологічні можливості, висуваючи високі вимоги до продукції, що виготовляється і металообробці. Розраховуємо на подальший розвиток взаємовигідних відносин з нашими клієнтами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  пропонуємо послуги з обробки металу згідно індивідуальних креслень замовників. Якщо немає готових ескізів, інженери нашого конструкторського бюро розроблять документацію самостійно з урахуванням побажань клієнта. Також, надаємо послуги 3D моделювання. Створений проектувальником макет береться за основу при виготовленні майбутніх виробів з металу.

  Металообробка за кресленнями забезпечує можливість відповідати всім вимогам клієнта і умовами договору.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Головною сферою професійної діяльності нашої фірми є комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ. Високоточне обладнання в суворій послідовності виконає комплекс операцій за заданою схемою. Програмне управління сприяє автоматизації процесу обробки, а також можливості виробляти великі або дрібні серії деталей. При цьому ЧПУ металообробка гарантовано знизить відсотки шлюбу, що за підсумком забезпечить скорочення виробничих витрат.

  Обробка металу на ЧПУ являє собою технологічний процес, під час якого будуть змінені параметри, характеристики і фізико-хімічні властивості металів.
  Ми працюємо з будь-якими видами металу і практикуємо виконання індивідуальних замовлень за технічними завданнями клієнтів. Досвідчені майстри покладають на себе найскладніші виробничо-технічні завдання.

  Услуги металлообработки в Кривом Роге
  Обработка металла в Кривом Роге

  Терміни та вартість металообробки

  За рахунок використання потужних виробничих можливостей більшість робіт виробляємо протягом 1-3 днів. При наявності термінових замовлень, ми ретельно плануємо графік, щоб клієнт вчасно отримав готові металовироби.

  формуємо ціни, прозорі для обох сторін. Підсумкова сума залежить від витраченого часу і складності робіт. Зв'яжіться з нашими менеджерами по наданим контактам для уточнення вартості на ваше замовлення. Крім того, надаємо знижку в разі оптового виготовлення продукції.

  Обробка металу на замовлення в Кривому Розі

  Металлообработка на заказ в Кривом Роге

  Металообробка за індивідуальними замовленнями в Кривому Розі здійснюється без обмежень в складності або обсягах замовлення за рахунок використання інноваційного багатофункціонального обладнання. За кресленнями клієнта можемо виготовити різні види виробів:

  • декоративні елементи інтер'єру;
  • вогнищеві чаші;
  • металеві ворота і т.д.

  Всі процеси по металообробці на замовлення виконуються згідно з встановленими стандартами якості і чітким дотриманням термінів.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Доставляємо металеві заготовки або готові конструкції в усі міста України поштовими службами, або адресною доставкою. Доставимо готові вироби в г. Кривий Ріг, а також такі міста як:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.