Металообробка на ЧПУ в Кропивницькому

Обробляємо метал на верстатах з числовим програмним керуванням. Лазерне різання, фрезерування, гнучка й інша металообробка. Недорого і точно в терміни.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » Металлообработка Кропивницкий

  Обробка металу на ЧПУ в Кропивницького

  ТОВ “Магнет” надає послуги металообробки на ЧПУ в Кропивницького і регіоні, які включають конструювання і виробництво металопродукції. У компанії відповідальний підхід до якості виробів, великий спектр пропонованих послуг і високі технологічні можливості. Це дозволило завоювати відмінну репутацію і зайняти лідируючі позиції в своїй сфері. Нашим профільним напрямком є ​​комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ, яка включає повний цикл робіт по обробці листового металу.

  Колектив складається з команди професійних зварювальників, фрезерувальників, різьбярів металу та інших фахівців з металообробки. Чи готові вирішити найскладніші завдання, що виникають в процесі виробництва. Співпрацюємо на постійній основі з багатьма підприємствами в галузі металургії, приладобудування, машинобудування. Будемо раді бачити Вас в числі постійних клієнтів.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  “Магнет” володіє власним цехом металообробки, розташованому в місті Біла Церква. У його склад входить цілий парк токарних, фрезерних, лазерних, свердлильних, шліфувальних, розточувальних та інших верстатів високого ступеня точності.

  Обробка металу на замовлення з використанням автоматичних верстатів з ЧПУ забезпечує безперебійне виробництво металовиробів в великих обсягах. При підготовці до роботи, технологи становлять програму на основі якої ЧПУ обробка металу буде відбуватися в автоматичному режимі. Застосування металообробного обладнання з числовим програмним управлінням забезпечує високі показники точності виготовлення деталей або металоконструкцій підвищеного рівня складності.

  Металообробка на ЧПУ знижує ризик шлюбу і перевитрата матеріалу. Це дозволяє випускати продукцію за низькою підсумкової вартості.

  Обработка металла в Кропивницком
  Услуги металлообработки в Кропивницком

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Виготовимо навіть найскладніші технологічні вироби за ескізами, кресленнях або зразкам замовника. В індивідуальних випадках наші співробітники нададуть послуги високоточного проектування з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Проектувальники здатні виконати складні розрахунки для розробки необхідної конструкторської документації по металообробці.

  Деталі виготовляються відповідно до технічного проекту строго по кресленнях. За потреби, можлива 3D візуалізація. Змодельований макет дозволить наочно переконатися, як буде виглядати металопродукція.

  Обробка металу на замовлення в Кропивницького

  Металлообработка на заказ в Кропивницком

  При надходженні замовлення на виготовлення деталей складної форми, будемо раді прийняти участь над його реалізацією. Виконаємо будь-які вимоги технічної документації замовника. Отримання виробів потрібних форм досягається шляхом впливу на метал різного металообробного обладнання.

  Пропонуємо широкий асортимент продукції в металообробці під замовлення:

  • кронштейни, захисні кожухи, сталеві фланці;
  • підставки для фіксації елементів;
  • стійки для дезінфекції;
  • оригінальні чаші для розведення багаття і приготування їжі на відкритому повітрі;
  • металеві огорожі, ворота.

  Ціна і терміни металообробки

  Реалізуємо проекти як для великих національних організацій, так і для підприємств малого та середнього бізнесу за помірною вартістю. Ціна за послуги з металообробки розраховується виходячи з:

  • матеріалу вироби;
  • обсягу та складності робіт;
  • кількості часу, виділеного на роботу над проектом;
  • нанесення покриттів;
  • інших факторів.

  Значну знижку можна отримати при серійному або масовому виробництві деталей. Зателефонуйте, вказаною на сайті. Менеджер зробить попередній розрахунок виробів з металу будь-якої складності безкоштовно.

  Термін виготовлення великих партій або окремо взятої деталі становить від одного дня.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Готова металопродукція поставляється на промислові підприємства або до дому замовника в різні регіони України. Доставимо готові вироби службами доставки або іншим транспортом в Кропивницький, а також:

  Івано-Франківськ;
  Суми;
  Бердянськ;
  Луцьк та інші міста.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.