Металообробка на ЧПУ в Маріуполі

Всі види обробки металу у власному цеху. різка лазером, перфорація, фарбування, токарно-фрезерні та інші роботи за доступними цінами.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Маріуполь

  Обробка металу на ЧПУ в Маріуполі

  Компанія «МАГНЕТ» надає широкий спектр послуг по обробці металу для жителів Маріуполя. Використовуємо високотехнологічне сучасне обладнання, представлене верстатами з програмним керуванням. Виробляємо ЧПУ металообробку як листового металу, так і інших типів заготовок зі сталі і металевих сплавів, в тому числі, підвищеної міцності.

  Виконуємо повний комплекс технологічних процесів з обробки металу на ЧПУ:

  • фрезерні;
  • лазерне гравірування;
  • ріжучі;
  • свердлильні;
  • профілегибочні і інші.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА ВЕРСТАТАХ ЧПУ

  ДОТРИМУВАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обробка металу починається зі складання технічного завдання і створення креслень. Фахівці компанії розроблять конструкторську документацію з огляду на індивідуальні побажання клієнта. Металообробка на замовлення можлива і строго по кресленнях замовника. Після уточнення деталей з менеджером - надсилайте свої розробки на електронну адресу, вказаний в контактах компанії.

  За потреби, відповідними програмними засобами виконаємо 3D моделювання вироби. Це полегшить сприйняття і візуалізує деталь на етапі її розробки.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Виробництво компанії розташоване в г. Біла Церква. Власний цех металообробки укомплектований верстатами з числовим програмним управлінням від передових європейських виробників. Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ дає безліч переваг.

  • Значне збільшення швидкості виконання виробничих процесів. Це виражається в оперативному виконанні замовлення незалежно від виду продукції, що виготовляється деталі.

  • Точність обробки металу на ЧПУ верстатах перевищує показники звичайного ручного обладнання. Особливо якщо мова йде про масове виробництво.

  • Можливість виготовлення виробів високого рівня складності і різноманітних конфігурацій.

  • Мінімізація людського фактора при металообробці на ЧПУ, практично, виключає появу бракованих деталей.
  Услуги металлообработки в Мариуполе
  Обработка металла в Мариуполе

  Терміни і ціна металообробки

  Вартість металообробки і час виконання для кожного замовлення індивідуальні і залежать від наступних факторів:

  • виготовлення проектної документації та 3D візуалізації;

  • робочі характеристики металевого сплаву, що використовується як сировина - міцність, в'язкість, Температура плавлення;

  • необхідність додаткової обробки, наприклад, фарбування або нанесення іншого типу антикорозійного покриття;

  • складність вироби, обсяг партії.

  Обробка металу на замовлення в Маріуполі

  Металлообработка на заказ в Мариуполе

  Компанія ТОВ «МАГНЕТ» здійснює металообробку на замовлення для жителів Маріуполя. Виготовляємо запчастини для сільгосптехніки різних виробників, будівельні і монтажні металоконструкції, декоративні вогнищеві чаші, ворота, деталі інтер'єру. Також в асортименті продукції представлена ​​широка номенклатура корпусів, захисних сіток, кожухів для електроприладів та інших типів обладнання.

  Для отримання більш докладної інформації про можливості ЧПУ металообробки під замовлення зв'яжіться з фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  Алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  До Маріуполя і область доставка виконаного замовлення здійснюється поштовими службами, або транспортно-логістичними компаніями. Доставимо готову продукцію:

  Доставка металла Украина

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронною поштою, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.