Металообробка на ЧПУ в Маріуполі

Всі види обробки металу у власному цеху. Різка лазером, перфорація, фарбування, токарно-фрезерні та інші роботи за доступними цінами.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Маріуполь

  Обробка металу на ЧПУ в Маріуполі

  Компанія «МАГНЕТ» надає широкий спектр послуг по обробці металу для жителів Маріуполя. Використовуємо високотехнологічне сучасне обладнання, представлене верстатами з програмним керуванням. Виробляємо ЧПУ металообробку як листового металу, Так і інших типів заготовок зі сталі і металевих сплавів, в тому числі, підвищеної міцності.

  Виконуємо повний комплекс технологічних процесів з обробки металу на ЧПУ:

  • фрезерні;
  • лазерно-гравірувальні;
  • ріжучі;
  • свердлильні;
  • профілегибочні і інші.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обработка металла начинается с составления технического задания и создания чертежей. Специалисты компании разработают конструкторскую документацию учитывая индивидуальные пожелания клиента. Металлообработка под заказ возможна и строго по чертежам заказчика. После уточнения деталей с менеджером – присылайте свои разработки на электронный адрес, указанный в контактах компании.

  При необхідності, відповідними програмними засобами виконаємо 3D моделювання вироби. Це полегшить сприйняття і візуалізує деталь на етапі її розробки.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Виробництво компанії розташоване в г. Белая Церковь. Власний цех металообробки укомплектований верстатами з числовим програмним управлінням від передових європейських виробників. Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ дає безліч переваг.

  • Значне збільшення швидкості виконання виробничих процесів. Це виражається в оперативному виконанні замовлення незалежно від виду продукції, що виготовляється деталі.

  • Точність обробки металу на ЧПУ верстатах перевищує показники звичайного ручного обладнання. Особливо якщо мова йде про масове виробництво.

  • Можливість виготовлення виробів високого рівня складності і різноманітних конфігурацій.

  • Мінімізація людського фактора при металообробці на ЧПУ, практично, виключає появу бракованих деталей.
  Послуги металообробки в Маріуполі
  Обробка металу в Маріуполі

  Терміни і ціна металообробки

  Вартість металообробки і час виконання для кожного замовлення індивідуальні і залежать від наступних факторів:

  • виготовлення проектної документації та 3D візуалізації;

  • робочі характеристики металевого сплаву, що використовується як сировина - міцність, в'язкість, температура плавлення;

  • необхідність додаткової обробки, наприклад, фарбування або нанесення іншого типу антикорозійного покриття;

  • складність вироби, обсяг партії.

  Обробка металу на замовлення в Маріуполі

  Металообробка на замовлення в Маріуполі

  Компанія ТОВ «МАГНЕТ» здійснює металообробку на замовлення для жителів Маріуполя. Виготовляємо запчастини для сільгосптехніки різних виробників, будівельні і монтажні металоконструкції, Декоративні вогнищеві чаші, ворота, деталі інтер'єру. Також в асортименті продукції представлена ​​широка номенклатура корпусів, захисних сіток, кожухів для електроприладів та інших типів обладнання.

  Для отримання більш докладної інформації про можливості ЧПУ металообробки під замовлення зв'яжіться з фахівцями за телефоном, вказаним на сайті.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  До Маріуполя і область доставка виконаного замовлення здійснюється поштовими службами, або транспортно-логістичними компаніями. Доставимо готову продукцію:

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.