На жаль, ми не можемо доставляти вироби на окуповані території. Але це тимчасово. Віримо у ЗСУ та Україну!

Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Мелітополь

Обробка металу на ЧПУ в Мелітополі

металообробне підприємство “Магнет” надає послуги обробки металу на ЧПУ в місті Мелітополь. Для 30 років трудової діяльності компанія налагодила ділові стосунки з багатьма промисловими українськими організаціями. Готова до плідної співпраці з постійними замовниками та закордонними партнерами.

Комплексна металообробка на ЧПУ дозволяє здійснювати весь спектр операцій з виготовлення металевих запчастин і комплектуючих, випускаються дрібним або великим оптом. Сюди входить токарна обробка, фрезерування, шліфування, зварювання, фігурна лазерна різка металу та інші види робіт. Професійні співробітники завжди зацікавлені у вирішенні поставлених перед ними завдань, незалежно від складності та обсягів.

Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

ВЛАСНИЙ ЦЕХ

ВЕРСТАТИ ЧПУ

ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Попередній безкоштовний розрахунок:

Зробити замовлення

Схема роботи з нами

Надішліть запит або зателефонуйте нам

Обговорення завдань та затвердження креслення

Розрахунок вартості

Укладання договору

ЧПУ металообробка на власних верстатах

Виробничий цех металообробки підприємства розташований в місті Біла Церква Київської області. За допомогою власного парку обладнання з числовим програмним управлінням за короткий час виконуються різні роботи по металу.

Високопродуктивні верстати європейської якості обробляють заготовки автоматично на основі заданих в систему параметрів. ЧПУ обробка металу дозволяє організувати багатосерійне виробництво великих партій металовиробів, а також виготовлення складних одиничних деталей. Вся техніка регулярно проходить техогляди і калібрування, що дозволяє випускати якісну продукцію з нульовим відсотком браку.

Які можливості дає ЧПУ металообробка?

 • Автоматизація процесів обробки металу.
 • Оброблення криволінійних поверхонь.
 • Можливість виконувати фінішну обробку деталей.
 • Обробка заготовок одночасно в декількох площинах.
Услуги металлообработки в Мелитополе
Обработка металла в Мелитополе

Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

перевага фірми “Магнет” виражається в тому, що металообробка на замовлення виконується точно за наданими ескізами клієнтів або кресленням, розробленим у власному проектному відділі. Орієнтуючись на потреби замовника, проектується тривимірна модель майбутньої деталі за допомогою програм для 3D моделювання.

Надточна обробка металу і дотримання всіх технічних приписів дозволяють отримати необхідну для клієнта деталь в точній відповідності з кресленнями.

Обробка металу на замовлення в Мелітополі

компанія виробляє нестандартні металеві вироби з різним видом серійності по індивідуальних замовленнях для жителів Мелітополя. досвідчені фрезерувальники, токарні верстати, різьбярі металу виготовлять деталь будь-якого типу і конструкційної складності на спеціальному високоточному обладнанні. ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує виконання ефективних методів обробки та виробництво складних технічних елементів.

Металлообработка на заказ в Мелитополе

Асортимент фірми насичений різними видами металовиробів, приклади яких представлені на сайті для визначення технічних можливостей виробництва:

 • оригінальні чаші для багаття;
 • ворота з металу;
 • захисні решітки;
 • підвісні кронштейни;
 • стійки дезінфекції для ручних або автоматичних дозаторів.

Ціна і терміни металообробки

Одним з головних аспектів діяльності компанії є адекватна цінова політика на послуги з металообробки. Вартість окремого проекту буде залежати від багатьох факторів, переважно від складності та обсягів замовлення.

В рамках продуктивного співробітництва ми здатні гарантувати своєчасність виконання замовлень (від 1 дня і більше). Терміни виконання термінових замовлень обмовляються в контракті.

Для більш точної інформації зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном або залиште заявку в формі нижче. Менеджери детально відповідять на всі питання.

Ми пропонуємо

З якими матеріалами ми працюємо?

Сталь

Алюміній

Нержавійка

Бронза

Латунь

Чорні метали

доставка металовиробів

По закінченню проекту фірма надає своїм клієнтам прийнятну за ціною доставку товарів за мінімальний проміжок часу. Географія даної послуги охоплює всі куточки України. Доставимо продукцію в:

При невеликому замовленні готові вироби відправляються поштовими службами.

Доставка металла Украина

Дивіться також:

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.