Металообробка на ЧПУ в Мелітополі

Металообробка на верстатах ЧПУ якісно і за доступними цінами. Перфорація, гнучка, лазерна різка, фарбування і інша обробка металу на замовлення.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Мелітополь

  Обробка металу на ЧПУ в Мелітополі

  Металлообрабатывающее предприятие “Магнет” оказывает услуги обработки металла на ЧПУ в городе Мелитополь. За 30 лет трудовой деятельности компания наладила деловые отношения со многими промышленными украинскими организациями. Готова к плодотворному сотрудничеству с постоянными заказчиками и зарубежными партнерами.

  Комплексна металообробка на ЧПУ дозволяє здійснювати весь спектр операцій з виготовлення металевих запчастин і комплектуючих, що випускаються дрібним або великим оптом. Сюди входить токарна обробка, фрезерування, шліфування, зварювання, фігурна лазерна різка металу та інші види робіт. Професійні співробітники завжди зацікавлені у вирішенні поставлених перед ними завдань, незалежно від складності та обсягів.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Виробничий цех металообробки підприємства розташований в місті Біла Церква Київської області. За допомогою власного парку обладнання з числовим програмним управлінням за короткий час виконуються різні роботи по металу.

  Высокопроизводительные станки европейского качества обрабатывают заготовки автоматически на основе заданных в систему параметров. ЧПУ обработка металла позволяет организовать крупносерийное производство больших партий металлоизделий, а также изготовление сложных единичных деталей. Вся техника регулярно проходит техосмотры и калибровку, что позволяет выпускать качественную продукцию с нулевым процентом брака.

  Які можливості дає ЧПУ металообробка?

  • Автоматизація процесів обробки металу.
  • Оброблення криволінійних поверхонь.
  • Можливість виконувати фінішну обробку деталей.
  • Обробка заготовок одночасно в декількох площинах.
  Послуги металообробки в Мелітополі
  Обробка металу в Мелітополі

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Преимущество фирмы “Магнет” выражается в том, что металлообработка на заказ выполняется точно по предоставленным эскизам клиентов или чертежам, разработанным в собственном проектном отделе. Ориентируясь на потребности заказчика, проектируется трехмерная модель будущей детали с помощью программ для 3D моделирования.

  Надточна обробка металу і дотримання всіх технічних приписів дозволяють отримати необхідну для клієнта деталь в точній відповідності з кресленнями.

  Обробка металу на замовлення в Мелітополі

  компанія виробляє нестандартні металеві вироби с различным видом серийности по индивидуальных заказах для жителей Мелитополя. Опытные фрезеровщики, токари, резчики металла изготовят деталь любого типа и конструкционной сложности на специальном высокоточном оборудовании. ЧПУ металлообработка под заказ обеспечивает выполнение эффективных методов обработки и производство сложных технических элементов.

  Металообробка на замовлення в Мелітополі

  Асортимент фірми насичений різними видами металовиробів, приклади яких представлені на сайті для визначення технічних можливостей виробництва:

  • оригінальні чаші для багаття;
  • ворота з металу;
  • захисні решітки;
  • підвісні кронштейни;
  • стійки дезінфекції для ручних або автоматичних дозаторів.

  Ціна і терміни металообробки

  Одним з головних аспектів діяльності компанії є адекватна цінова політика на послуги з металообробки. Вартість окремого проекту буде залежати від багатьох факторів, переважно від складності та обсягів замовлення.

  В рамках продуктивного співробітництва ми здатні гарантувати своєчасність виконання замовлень (від 1 дня і більше). Терміни виконання термінових замовлень обмовляються в контракті.

  Для більш точної інформації зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном або залиште заявку в формі нижче. Менеджери детально відповідять на всі питання.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  доставка металовиробів

  По закінченню проекту фірма надає своїм клієнтам прийнятну за ціною доставку товарів за мінімальний проміжок часу. Географія даної послуги охоплює всі куточки України. Доставимо продукцію в:

  При невеликому замовленні готові вироби відправляються поштовими службами.

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.