Металообробка на ЧПУ в Миколаєві

Гнуття, зварювання, Перфорація металу, лазерна різка та інші послуги з металообробки. Виготовляємо металеві вироби на замовлення у власному цеху за доступними цінами.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Миколаїв

  Обробка металу на ЧПУ в Миколаєві

  Компанія “Магнет” приймає замовлення на виготовлення металоконструкцій будь-яких форм і конфігурацій за допомогою високоточних верстатів з програмним керуванням. Забезпечуємо одиничне і багатосерійне виробництво деталей будь-яких форм. Пропонуємо послуги комплексної металообробки на ЧПУ в Миколаєві і області, а також розглядаємо пропозиції з інших регіонів країни і зарубіжжя.

  Профільною спеціалізацією нашої компанії є обробка металу на верстатах з ЧПУ, за допомогою яких стає можливим проведення цілого ряду високотехнологічних процесів. Надаємо великий спектр послуг в який входять токарно-фрезерні роботи, гнучка й зварювання металів, лазерне різання та інші. Отримані вироби з металу використовуються в побуті, в промислових, будівельних або інших сферах діяльності.

  Особливу увагу приділяємо високій якості виконання і розширенню асортименту продукції, що випускається металопродукції. Зацікавлені в розвитку довгострокової співпраці з клієнтами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Займаємося виробництвом металевих виробів на основі креслень, наданих замовником або розроблених фахівцями нашої компанії. Якщо необхідно, інженери за короткий проміжок часу допоможуть з розробкою і оформленням необхідної технічної документації для кожного конкретного випадку.

  ЧПУ обробка металу згідно макетів 3D візуалізації дозволяє надавати металу певні форми і конфігурації підвищеного класу точності. Продукція, що виготовляється у нас продукція завжди відповідає параметрам заданого вироби.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Металообробка на замовлення проводиться у власному цеху, розташованому в м.Біла Церква. У виробництві використовуються високоточні верстати з числовим програмним управлінням. Кожен з них виконує цикл послідовних повторюваних операцій з мінімальним втручанням людини. Даний спосіб ЧПУ обробки металу робить процес виготовлення деталей менш трудомістким, тому один оператор може проводити моніторинг роботи одночасно двох або більше верстатів.

  Устаткування з сучасної комп'ютеризованої системою забезпечує виточування канавок, пазів, нарізку різьблення, зенкерование або виконання інших дій. Піддаються обробці заготовки сферичної, конічної, циліндричної або інших форм з досягненням високої точності одержуваних деталей. За рахунок технологічних можливостей обладнання, металообробка на ЧПУ допомагає автоматизувати виробничі процеси, роблячи малоймовірним наявність похибок або шлюбу.

  Услуги металлообработки в Николаеве
  Обработка металла в Николаеве

  Терміни та вартість металообробки

  Ціна на металообробку індивідуальна для кожного замовлення і встановлюється в залежності від:

  • наявності креслення і технічної документації;
  • виду оброблюваної поверхні;

  • складності деталей;
  • кількості продукції.

  При серійному виробництві виробів, великим оптовим замовникам надається значна знижка.

  Велике значення надаємо оперативному виконанню робіт в необхідні терміни. Для виготовлення деталей потрібно від одного робочого дня. Будь-яку додаткову інформацію про вартість або терміни можна отримати набравши номер нашої компанії.

  Обробка металу на замовлення в Миколаєві

  Металообробка на замовлення для жителів г. Миколаїв передбачає можливість моделювати деталі за готовими кресленнями або персональним вимогам клієнтів. Використовуємо суто індивідуальний підхід до кожного замовника. ЧПУ металообробка дозволяє скоротити обсяг робіт, а також отримувати високоточні складні деталі в точній відповідності з замовленнями.

  Металлообработка на заказ в Николаеве

  На підприємстві здійснюється виробництво металовиробів з великою областю застосування:

  • металеві ворота з різними декоративними візерунками;
  • монтажні конструкції, використовувані в будівельній індустрії;
  • опрацьовані до дрібниць вогнищеві чаші для розведення вогню;
  • настінні підставки або стійки дезінфекції для рук і т.д.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Доставка готових конструкцій здійснюється нашим транспортом або поштовими службами. Організація подібного сервісу сприяє більш вигідному і зручному співпраці. Доставимо продукцію в г. Миколаїв, а також:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.