Металообробка на ЧПУ в Одесі

різка, зварювання, фарбування металу. Токарні, фрезерувальними і інші види робіт на високоточному європейському обладнанні з програмним керуванням.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Одесі

  Компанія “Магнет” надає послуги з ЧПУ металообробці на замовлення в Одесі. В комплекс робіт входить проектування, виготовлення та обробка металевих виробів на верстатах з програмним керуванням, що забезпечує точність виконання технічних завдань. Клієнтам ми забезпечуємо високий рівень сервісу і чудову якість готової продукції. У наші плани входить довгострокову і плідну співпрацю, яке засноване на взаємовигідних умовах для замовника. У штаті працює команда досвідчених фахівців з ЧПУ обробці металу , які візьмуться за виконання завдань будь-якої складності.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Для вирішення конкретних конструкторських задач можна скористатися допомогою наших інженерів для виготовлення деталей будь-яких конфігурацій за кресленнями замовника. також фахівці “Магнет” можуть надати допомогу в проектуванні і розробці макетів 3D-візуалізації з урахуванням розмірів, форм та інших технічних вимог до виробів. Створення електронної тривимірної 3D-моделі забезпечує гарантію того, що готовий виріб буде 100% відповідати заданому ескізу.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Компанія “Магнет” має свій власний виробничий цех металообробки в г. Біла Церква, де використовуються верстати з числовим програмним управлінням, за рахунок яких всі дії відбуваються автоматично.

  Сучасні верстати з ЧПУ по обробці металу дозволяють виготовляти деталі високої складності і здійснювати поодинокі і серійні замовлення точно в строк. До того ж, високоточна металообробка на замовлення дає можливість отримувати деталі різних форм і розмірів з досягненням високого рівня точності. Таким чином, обробка металу на ЧПУ виключає коригування та виправлення деталей після одного невірного руху, що властиво для роботи на ручних механічних верстатах.

  Услуги металлообработки в Одессе
  Обработка металла в Одессе

  Терміни та вартість металообробки

  Ціни на надані нашою компанією роботи, є найбільш лояльними як в Одеській області, так і по Україні. Використовуючи європейське виробниче обладнання Bystronic і Rainer, що дозволяє збільшити продуктивність і швидкість виготовлення виробів, ми надаємо послуги з обробки металу за вартістю нижче, ніж у конкурентів. Ціна розраховується виходячи з багатьох факторів, переважно від:

  • виду обробки матеріалів;
  • кількості вироблених деталей;
  • створення креслень і 3D макета.

  Термін виконання замовлень становить від одного дня і більше. Постійні оптові замовники мають можливість отримувати послуги позачергово.

  Обробка металу на замовлення в Одесі

  Металлообработка на заказ в Одессе

  ЧПУ металообробка під замовлення може виконуватися по ваших кресленнях і зразкам. Виготовлені за індивідуальним проектом вироби можуть мати нестандартні розміри і форми. Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ дозволяє здійснювати обробку не одного, а цілого циклу технічно складних виробів.
  професійно створимо деталі під замовлення і з чорних і з кольорових металів.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Здійснюємо доставку готових виробів поштовими службами або власним транспортом в будь-яку точку України за попередньою домовленістю. Для надійних і перевірених партнерів діє безкоштовна програма прямих поставок зі складу. Крім Одеси і області доставимо продукцію в:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.