Металообробка на ЧПУ в Полтаві

Високоякісні послуги металообробки на верстатах ЧПУ по кресленнях з 3D візуалізацією. різка, згинання, зварювання і інша обробка металу на замовлення.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Полтава

  Обробка металу на ЧПУ в Полтаві

  Компанія «Магнето» пропонує жителям Полтави послуги з ЧПУ обробці металу і високоточне виготовлення металевої продукції будь-якої складності. Приймаємо заявки як на одиничні деталі, так і серійний випуск.

  Виробництво виробів ведеться на високотехнологічних верстатах оснащених числовим програмним управлінням. Контроль над процесом виробляє комп'ютерна система. За її командам обладнання переміщує робочі вузли, виконують виготовлення потрібних деталей.

  Комплексна металообробка на ЧПУ дозволяє виготовити продукцію різноманітних конфігурацій з граничною точністю відповідності кресленням. Виконуємо широкий спектр робіт по обробці металу: від звичайної гнучкі або перфорації до різання металевого листа лазером.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Підприємство «Магнето» виробляє виготовлення продукції для клієнтів по їх кресленнями. Ескізи можуть бути виконані професійно або начерками. В останньому випадку співробітники компанії виконають для замовника:

  • деталізацію і доопрацювання креслення;
  • розрахунок виробів будь-яких конфігурацій;
  • створення проекту для ЧПУ металообробки.

  Надаємо можливість скористатися послугою 3D моделювання. Процес полягає в створенні тривимірного макета. Фахівці професійно спроектують зразки візуалізації 3D з урахуванням розмірів і форми виробів.

  За твердженням документації замовником, буде виконана обробка металу на ЧПУ і виробництво деталей в будь-якій кількості.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Виробничий цех по металообробці розташований в місті Біла Церква. У ньому розміщено технологічне обладнання від європейських виробників Bystronic і Rainer. Висококваліфіковані фахівці виконають якісну обробку металу на ЧПУ верстатах в необмежених обсягах.

  Високоточні автоматизовані верстати виготовлять навіть надскладні вироби. Вироблена комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ дозволить замовникам отримати потрібні деталі відповідних розмірів і конфігурації.

  Перетворення металевих заготовок в деталі на традиційному, механічному обладнанні завжди пов'язане з можливістю шлюбу, виправленням дефектів. Все це виключається при ЧПУ металообробці. Числове програмне управління виконує контроль за всім процесом в авторежимі.

  Услуги металлообработки в Полтаве
  Обработка металла в Полтаве

  Терміни та вартість металообробки

  Час на виконання замовлень залежить від складності виробів. Терміни збільшуються якщо необхідно виконати розробку проекту. Випуск простих деталей з металу займе трохи часу, вони поставляються клієнтам в короткі терміни. Підприємство виконує і термінові замовлення. Обумовлюються умови процесу індивідуально.

  Ціна на металообробку залежить від декількох факторів. Чим складніше конфігурація і параметри вироби - тим вище вартість послуг на виготовлення продукції. Для точного розрахунку вартості замовлення зв'яжіться з нашим менеджером по зазначеним на сайті контактам компанії.

  Обробка металу на замовлення в Полтаві

  Металлообработка на заказ в Полтаве

  Виконуємо металообробку за індивідуальними замовленнями жителів г. Полтава, враховуючи всі вимоги та побажання клієнтів. Виготовляємо широкий перелік продукції. Клієнти зможуть замовити наступні вироби з металу:

  • запчастини до сільгосптехніки;
  • металоконструкції;
  • корпусу і захисні кожухи;
  • стійки дезінфекції;
  • металеві ворота, сітки;
  • підвісні кронштейни;
  • сталеві фланці.

  ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє отримати деталі до будь-яких механізмів, конструкціям і обладнання.

  Дивіться також:

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Виконані замовлення підприємство відправляє за потрібною адресою транспортними компаніями або поштовими службами. Клієнт зможе отримати продукцію в точках видачі. У разі необхідності, виготовлений замовлення доставляється власним транспортом компанії. Доставимо готові вироби в г. Полтаву, а також:

  Доставка металла Украина

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.