Металообробка на ЧПУ в Рівному

Виробництво металевих виробів на замовлення по кресленнях і з 3D візуалізацією. Обробка металу на високоточних верстатах з програмним управлінням. Якісно і за доступними цінами.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Рівному

  ТОВ “Магнет” пропонує послуги металообробки на ЧПУ в Рівному, які включають конструкторсько-технологічні роботи і виробництво деталей з високою точністю. Наш основний профіль - це обробка металу на замовлення за допомогою обробних механізмів з числовим програмним управлінням. Маючи великий досвід роботи в металообробній сфері, фахівці компанії оперативно впораються з реалізацією навіть самих важких у виконанні проектів.

  Обробка металу на ЧПУ включає такі види робіт як фрезерування, лазерний розкрій, згинання, свердління, порошкове фарбування. Високоточна техніка дозволяє виконувати замовлення в великих обсягах, а також обробляти метали різних типів.

  Націлився на тривалий продуктивну співпрацю з партнерами, ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і ведемо контроль над кожною випускається деталлю.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Компанія володіє значним парком європейського обладнання з передовим програмним управлінням, що дозволяє в короткі терміни виготовляти великі партії металовиробів. Власний цех металообробки в г. Біла Церква виробляє на замовлення високоточні складні деталі для різних промислових підприємств.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ дає можливість виконувати широкий спектр операцій по попередньо закладеною програмою, що дозволяє замовити весь комплекс послуг в одному місці. Штат досвідчених фрезерувальників, зварювальників та інших фахівців з металообробки має профільну освіту, завдяки чому ЧПУ обробка металу відбувається без найменшого відхилення від норми.

  Використання високоточних автоматичних верстатів гарантує значне прискорення робіт, високу продуктивність, відмінну точність випускаються металовиробів. Значно знижуються показники шлюбу, пов'язані з людським фактором.

  Услуги металлообработки в Ровно
  Обработка металла в Ровно

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Металообробка на замовлення в Рівному виконується згідно з наявними кресленнями, зразкам або ескізами деталі. Якщо клієнт не має необхідної технічної документації - наші конструктори підготують креслення або побудують електронну модель 3D візуалізації самостійно.

  Використовуючи складені креслення в якості вихідної інформації для подальшої роботи, ми в стислі терміни створимо необхідну партію деталей. Продукція буде відповідати всім заявленим параметрам.

  Обробка металу на замовлення в Рівному

  Виходячи з інтересів або переваг клієнтів, можемо виготовити на замовлення рідкісні нестандартні металоконструкції зі складною геометрією для жителів г. Рівне. Професійна ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє братися за найвимогливіші до точності і якості індивідуальні проекти. Будь задум замовника втілюється в реальність.

  Металлообработка на заказ в Ровно

  Приклади популярної продукції, які можемо виготовити з урахуванням індивідуальних запитів клієнтів:

  • металеві ворота з оригінальним дизайном;
  • прес форми;
  • сталеві корпусу або фланці;
  • вогнищеві чаші;
  • підставки дозаторів для дезінфікуючих засобів.

  Ціна і терміни металообробки

  Завдяки потужним технічним можливостям, послуги з металообробки виявляються за вигідними демократичними цінами з гарантією на всі вироби. Надішліть технічне завдання на електронну адресу, після чого фахівці проведуть безкоштовний розрахунок виробів і проконсультують по додаткових питань.

  персонал компанії “Магнет” готовий максимально своєчасно виконати будь-який проект з обробки металу. Терміни виготовлення металопродукції складають від 1 дня.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  доставка виробів

  Після виконання замовлення здійснюється швидка і безпечна доставка вантажів в місце призначення. Компанія співпрацює з багатьма перевіреними транспортними компаніями, тому налагодило постачання до будь населені пункти України. Доставимо продукцію в:

  Рівне;
  Краматорськ;
  Чернігів;
  Луцьк і інші регіони країни.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.