Металообробка на ЧПУ в Сумах

Лазерне різання, механічна обробка металу, гнуття, зварювання та інша металообробка на замовлення за вигідними цінами. Якісне виробництво металовиробів будь-якої складності.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Сумах

  Промислове підприємство "Магнет" займається виробництвом якісної металопродукції під замовлення. Надаємо послуги металообробки на ЧПУ в Сумах і межах області. Команда професіоналів компанії завжди робить все можливе для вирішення найскладніших завдань.

  Комплексная металлообработка на станках с ЧПУ является одним из приоритетных направлений деятельности компании. Исполняем как отдельные технологические операции, так и полный цикл производства металлоизделий. Для работников с высоким уровнем квалификации не составит труда выполнить растачивание отверстий, нарезание резьб, шлифование деталей и прочую обработку различных видов металла.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Специализированная организация “Магнет” является независимым производителем, имеющим в городе Белая Церковь собственный цех металлообработки. В нем осуществляется обработка металла на заказ, а также производство металлопродукции согласно действующим стандартам. Все станки оборудованы системами с ЧПУ, при помощи которых можно изготовить простые или сложные детали любой формы или конфигурации.

  точність виконання

  ЧПУ обработка представляет собой цепочку последовательных повторяемых операций, которые выполняются с большой скоростью. Ключевая особенность данного метода состоит в создании сложных компонентов с высоким уровнем геометрической точности. Обработка металла на ЧПУ включает весь комплекс слесарных и зварювальних робіт, Роботу на фрезерувальних верстатах, металообробку на верстатах токарної групи та інше.

  виняток дефектів

  Удосконалена технологія обробки листового заліза на високотехнологічному обладнанні не допускає утворення дефектів або браку при виготовленні виробів. Завдяки цьому менше витрачається матеріал і знижується собівартість виробництва виробів.

  Обробка металу в Сумах
  Послуги металообробки в Сумах

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  В послуги з металообробки компанії входить створення креслень, моделей 3D візуалізації, проектування деталей з металу на підставі ідей замовника. При створенні дизайну металевих виробів, конструктори дотримуються всіх вимог і побажань клієнта.

  У разі необхідності оперативно реалізуємо 3D модель майбутньої деталі. В кінцевому підсумку замовник отримає нетипове виріб, розроблене із застосуванням комп'ютерних технологій і програм візуального проектування.

  Обробка металу на замовлення в Сумах

  Металообробка на замовлення в місті Суми проводиться на власних виробничих потужностях. Це дозволяє створювати технологічно складні вироби за стандартними типорозмірами або за індивідуальними проектами замовників.

  Первоначальной задачей сотрудников является внимательное изучение чертежей или другой документации, предоставленной заказчиком. Затем производится оценка заказа и расчет проекта. На финальном этапе технологи осуществляют подбор оборудования, составляют программу для станка, определяют тип материала и вид обработки. Как результат, ЧПУ металлообработка под заказ позволяет превратить любую фантазию клиента в реальное изделие.

  Металообробка на замовлення в Сумах

  види металовиробів

  ТОВ "Магнет" виробляє:

  • підставки для кріплення елементів;
  • захисні кожухи для різних агрегатів;
  • металеві ворота з унікальною конструкцією;
  • вогнищеві чаші для заміських будинків;
  • штампи і прес-форми;
  • комплектуючі деталі для спецтехніки.

  Ціна і терміни металообробки

  Компанія пропонує вигідні ціни на весь спектр послуг. Вартість і терміни виконання замовлень в Сумах залежать від складності, обсягів, терміновості, а також ряду інших факторів, які обговорюються окремо.

  Час виготовлення металевих виробів становить від одного дня. При терміновому замовленні, прагнемо представити готову роботу у встановлений умовами договору термін. Для додаткової консультації зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готової продукції

  За счет организованной системы логистики, реализация продукции собственного производства в необходимом объеме осуществляется по всей Украине. Грузоперевозки происходят по выгодным тарифам, стоимость которых рассчитывается исходя из расстояния, характера груза и срочности доставки. Доставим продукцию в:

  Невеликі замовлення відправляються поштовими службами на вибір клієнтів.

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.