Металообробка на ЧПУ в Сумах

Лазерне різання, механічна обробка металу, згинання, зварювання і інша металообробка на замовлення за вигідними цінами. Якісне виробництво металовиробів будь-якої складності.

Замовити послугу

  Обробка металу на ЧПУ в Сумах

  Промислове підприємство “Магнет” займається виробництвом якісної металопродукції під замовлення. Надаємо послуги металообробки на ЧПУ в Сумах і межах області. Команда професіоналів компанії завжди робить все можливе для вирішення найскладніших завдань.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії. Виконуємо як окремі технологічні операції, так і повний цикл виробництва металовиробів. Для працівників з високим рівнем кваліфікації не важко виконати розточування отворів, нарізування резьб, шліфування деталей та іншу обробку різних видів металу.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  спеціалізована організація “Магнет” є незалежним виробником, мають в місті Біла Церква власний цех металообробки. У ньому здійснюється обробка металу на замовлення, а також виробництво металопродукції відповідно до діючих стандартів. Всі верстати обладнані системами з ЧПУ, за допомогою яких можна виготовити прості або складні деталі будь-якої форми або конфігурації.

  точність виконання

  ЧПУ обробка являє собою ланцюжок послідовних повторюваних операцій, які виконуються з великою швидкістю. Ключова особливість даного методу полягає в створенні складних компонентів з високим рівнем геометричній точності. Обробка металу на ЧПУ включає весь комплекс слюсарних і зварювальних робіт, роботу на фрезерувальних верстатах, металообробку на верстатах токарної групи та інше.

  виняток дефектів

  Удосконалена технологія обробки листового заліза на високотехнологічному обладнанні не допускає утворення дефектів або браку при виготовленні виробів. Завдяки цьому менше витрачається матеріал і знижується собівартість виробництва виробів.

  Обработка металла в Сумах
  Услуги металлообработки в Сумах

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  В послуги з металообробки компанії входить створення креслень, моделей 3D візуалізації, проектування деталей з металу на підставі ідей замовника. При створенні дизайну металевих виробів, конструктори дотримуються всіх вимог і побажань клієнта.

  У разі необхідності оперативно реалізуємо 3D модель майбутньої деталі. В кінцевому підсумку замовник отримає нетипове виріб, розроблене із застосуванням комп'ютерних технологій і програм візуального проектування.

  Обробка металу на замовлення в Сумах

  Металообробка на замовлення в місті Суми проводиться на власних виробничих потужностях. Це дозволяє створювати технологічно складні вироби за стандартними типорозмірами або за індивідуальними проектами замовників.

  Первинним завданням співробітників є уважне вивчення креслень або іншої документації, наданої замовником. Потім проводиться оцінка замовлення і розрахунок проекту. На фінальному етапі технологи здійснюють підбір обладнання, складають програму для верстата, визначають тип матеріалу і вид обробки. Як результат, ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє перетворити будь-яку фантазію клієнта в реальний виріб.

  Металлообработка на заказ в Сумах

  види металовиробів

  ТОВ “Магнет” виробляє:

  • підставки для кріплення елементів;
  • захисні кожухи для різних агрегатів;
  • металеві ворота з унікальною конструкцією;
  • вогнищеві чаші для заміських будинків;
  • штампи і прес-форми;
  • комплектуючі деталі для спецтехніки.

  Ціна і терміни металообробки

  Компанія пропонує вигідні ціни на весь спектр послуг. Вартість і терміни виконання замовлень в Сумах залежать від складності, обсягів, терміновості, а також ряду інших факторів, які обговорюються окремо.

  Час виготовлення металевих виробів становить від одного дня. При терміновому замовленні, прагнемо представити готову роботу у встановлений умовами договору термін. Для додаткової консультації зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готової продукції

  За рахунок організованої системи логістики, реалізація продукції власного виробництва в необхідному обсязі здійснюється по всій Україні. Вантажоперевезення відбуваються за вигідними тарифами, вартість яких розраховується виходячи з відстані, характеру вантажу і терміновості доставки. Доставимо продукцію в:

  Невеликі замовлення відправляються поштовими службами на вибір клієнтів.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.