Металообробка на ЧПУ в Тернополі

Послуги металообробки на верстатах з програмним керуванням. Фрезерування, лазерне різання, токарні та зварювальні роботи. Якісно і за адекватними цінами.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Тернопіль

  Обробка металу на ЧПУ в Тернополі

  Компанія “Магнет” є найбільшим виробником металопродукції. За десятки років плідної роботи зібрано достатньо досвіду для надання якісної послуги металообробки на ЧПУ в Тернополі і всієї України. Профільною спеціалізацією підприємства вважається комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ. Проводиться виконання різних видів робіт по металу:

  Команда кваліфікованих виконавців оперативно виконує різноманітні проекти клієнтів. Постійне впровадження нового обладнання, розширення асортименту металопродукції і високу якість послуг дозволяє компанії ставити собі за мету розвиток тривалого продуктивного співробітництва з партнерами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Власний цех металообробки знаходиться в самому центрі Київської області - місті Біла Церква. У ньому здійснюється металообробне виробництво за допомогою спеціалізованого високоточного оснащення. Великий верстатний парк професійного обладнання з числовим програмним управлінням дає можливість організувати виробництво деталей невеликими партіями, великим оптом або поштучно.

  Обробка металу на ЧПУ забезпечує високу ступінь точності виготовлення деталей, що вельми затребуване для багатьох галузей промисловості. Верстати функціонують згідно зі спеціально написаних комп'ютерних програм, дозволяють виконувати всі команди в строгій черговості і створювати продукцію без шлюбу.

  Завдяки високому ступеню автоматизації, ЧПУ обробка металу вимагає участі мінімальної кількості осіб. Досить присутності одного оператора-наладчика, який буде обслуговувати верстат і контролювати всі процеси.

  Обработка металла в Тернополе
  Услуги металлообработки в Тернополе

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Для виготовлення тієї чи іншої деталі за індивідуальним замовленням, клієнтам слід надати детальне креслення або готове металовиріб як зразок. Після цього співробітники проведуть калькуляцію вартості і точних термінів виготовлення.

  При відсутності ескізів або креслень, конструкторське бюро компанії розробить проект самостійно, орієнтуючись на потреби замовника. Можлива 3D візуалізація майбутньої деталі.Точная проектна документація обробки металу гарантує повну відповідність виготовлених металовиробів всім заявленим характеристикам.

  Обробка металу на замовлення в Тернополі

  ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує створення деталей з металу нестандартних форм і реалізацію навіть найскладніших індивідуальних проектів в Тернополі. Виробничі потужності і високий професіоналізм майстрів дозволяють налагодити серійне або одиничне виробництво необхідної для клієнта продукції.

  Обробка металу на замовлення може бути виконана під ключ, починаючи від проектування технічної документації і закінчуючи фінішною обробкою виготовлених металовиробів.

  Металлообработка на заказ в Тернополе

  Види продукції

  Виробниче об'єднання “Магнет” пропонує своїм клієнтам наступні види виробів:

  • металеві ворота будь-якої складності;
  • вишукані вогнищеві чаші;
  • різні типи кронштейнів;
  • захисні кожухи;

  • прес форми, штампи та інше.
  • комплектуючі деталі для спецтехніки.

  Ціна і терміни металообробки

  Замовляючи послуги з металообробки в компанії “Магнет”, можна завжди розраховувати на лояльні ціни та вигідні умови співпраці. Вартість замовлення визначається персонально виходячи з багатьох факторів. Для 24 години співробітники проведуть попередній безкоштовний розрахунок виробів.

  Частина проектів реалізуються від одного дня і більше. Будучи готовими завжди йти назустріч клієнтам, ми здатні виконувати термінові замовлення на індивідуальних умовах із замовником. Для додаткової консультації по вартості робіт і термінів виконання зв'яжіться з менеджером підприємства по телефону.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готової продукції

  У комплекс послуг компанії входить організація доставки виробів металообробки за адресою споживачів. Маючи досвід поставок в регіони України, транспортуємо продукцію на склад замовника в мінімально короткі терміни. Доставимо деталі до Тернополя, а також:

  Суми;
  Одесу;
  Кам'янське;
  Миколаїв та інші міста.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.