Металообробка на ЧПУ в Тернополі

Послуги металообробки на верстатах з програмним управлінням. Фрезерування, лазерна різка, токарні та зварювальні роботи. Якісно і за адекватними цінами.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Тернопіль

  Обробка металу на ЧПУ в Тернополі

  Компания “Магнет” является крупнейшим производителем металлопродукции. За десятки лет плодотворной работы собрано достаточно опыта для оказания качественной услуги металлообработки на ЧПУ в Тернополе и всей Украине. Профильной специализацией предприятия считается комплексная металлообработка на станках с ЧПУ. Проводится выполнение различных видов работ по металлу:

  Команда квалифицированных исполнителей оперативно выполняет разнообразные проекты клиентов. Постоянное внедрение нового оборудования, расширение ассортимента металлопродукции и высокое качество услуг позволяет компании ставить своей целью развитие длительного продуктивного сотрудничества с партнерами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Собственный цех металлообработки находится в самом центре Киевской области — городе Белая Церковь. В нем осуществляется металлообрабатывающее производство с помощью специализированного высокоточного оснащения. Большой станочный парк профессионального оборудования с числовым программным управлением дает возможность организовать производство деталей небольшими партиями, крупным оптом либо поштучно.

  Обработка металла на ЧПУ обеспечивает высокую степень точности изготовления деталей, что весьма востребовано для многих отраслей промышленности. Станки функционируют согласно специально написанных компьютерных программ, позволяющих выполнять все команды в строгой очередности и создавать продукцию без брака.

  Завдяки високому ступеню автоматизації, ЧПУ обробка металу вимагає участі мінімальної кількості осіб. Досить присутності одного оператора-наладчика, який буде обслуговувати верстат і контролювати всі процеси.

  Обробка металу в Тернополі
  Послуги металообробки в Тернополі

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Для виготовлення тієї чи іншої деталі за індивідуальним замовленням, клієнтам потрібно представити детальний креслення або готове металовиріб як зразок. Після цього співробітники проведуть калькуляцію вартості і точних термінів виготовлення.

  При отсутствии эскизов или чертежей, конструкторское бюро компании разработает проект самостоятельно, ориентируясь на потребности заказчика. Возможна 3D визуализация будущей детали.Точная проектная документация обработки металла гарантирует полное соответствие изготовленных металлоизделий всем заявленным характеристикам.

  Обробка металу на замовлення в Тернополі

  ЧПУ металообробка під замовлення забезпечує створення деталей з металу нестандартних форм і реалізацію навіть найскладніших індивідуальних проектів в Тернополі. Виробничі потужності і високий професіоналізм майстрів дозволяють налагодити серійне або одиничне виробництво необхідної для клієнта продукції.

  Обробка металу на замовлення може бути виконана під ключ, починаючи від проектування технічної документації і закінчуючи фінішною обробкою виготовлених металовиробів.

  Металообробка на замовлення в Тернополі

  види продукції

  Виробниче об'єднання "Магнет" пропонує своїм клієнтам наступні види виробів:

  • металеві ворота будь-якої складності;
  • вишукані вогнищеві чаші;
  • різні типи кронштейнів;
  • захисні кожухи;

  • прес-форми, штампи та інше.
  • комплектуючі деталі для спецтехніки.

  Ціна і терміни металообробки

  Замовляючи послуги з металообробки в компанії "Магнет", можна завжди розраховувати на лояльні ціни та вигідні умови співпраці. Вартість замовлення визначається персонально виходячи з багатьох факторів. За 24 години співробітники проведуть попередній безкоштовний розрахунок виробів.

  Часть проектов реализуются от одного дня и более. Будучи готовыми всегда идти навстречу клиентам, мы способны выполнять срочные заказы на индивидуальных условиях с заказчиком. Для дополнительной консультации по стоимости работ и срокам исполнения свяжитесь с менеджером предприятия по телефону.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  Доставка готової продукції

  У комплекс послуг компанії входить організація доставки виробів металообробки за адресою споживачів. Маючи досвід поставок в регіони України, транспортуємо продукцію на склад замовника в мінімально короткі терміни. Доставимо деталі до Тернополя, а також:

  Суми;
  Одесу;
  Кам'янське;
  Миколаїв та інші міста.

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.