Металообробка на ЧПУ в Ужгороді

Виготовлення металевих деталей на замовлення по кресленнях з 3D візуалізацією. Металообробка на високоточних верстатах з програмним управлінням. Якісно і точно в строк.

Замовити послугу

  металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Ужгород

  Обробка металу на ЧПУ в Ужгороді

  Компанія "Магнет" здійснює послуги металообробки на ЧПУ в Ужгороді і займається виробництвом деталей для обладнання різних сфер діяльності. Продукція поставляється не тільки на українські, але й зарубіжні ринки сусідніх країн.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ забезпечує проведення великої кількості технологічних операцій. Застосування надточного обладнання з числовим програмним управлінням дозволяє виконувати серійні або разові одиничні замовлення.

  Багаторічна присутність організації в області послуг металообробки забезпечує можливість виконувати складні відповідальні замовлення і бути відкритими до взаємовигідного партнерства.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ПРАЦЮЄМО НА верстатах ЧПУ

  дотримуватися термінів

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Схема роботи з нами

  Надіслати заявку або подзвонити нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Производственный цех металлообработки предприятия содержит большой парк высокоточного оборудования от ведущих европейских производителей. С помощью этой техники в городе Белая Церковь выполняется ЧПУ металлообработка под заказ. Используются токарно-фрезеровочные станки для нарезания резьб, изготовления пазов, торцевания, лазерної розкрою листового заліза і інших робіт.

  Обробка металу на ЧПУ є найбільш прогресивним і продуктивним способом металообробки. Основним завданням є правильне складання програми, яка буде відповідати виду виконуваних операцій.

  Обробка металу в Ужгороді
  Послуги металообробки в Ужгороді

  Переваги металообробки на ЧПУ верстатах

  Серед плюсів високоточних установок є максимально зручна переналагодження. Досить ввести в програму нові дані, після чого ЧПУ обробка металу буде здійснюватися по знову заданим параметрам.

  Використання автоматизованих систем забезпечує виготовлення продукції з мінімальним ризиком помилок або шлюбу, пов'язаних з впливом людського фактора.

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  При заказе серии стандартных или уникальных деталей, клиент должен отправить нам правильный чертеж либо прототип готового изделия. Если такого нет, программисты проектного отдела разработают чертеж самостоятельно. Дополнительно составят макет 3D визуализации будущего проекта с учетом пожеланий заказчика. Трехмерная модель наглядно отобразит вид деталей.

  Металообробка буде проводитися відповідно до повним комплектом конструкторської документації. Таким чином, замовник отримає запчастина, яка повністю відповідає його вимогам.

  Обробка металу на замовлення в Ужгороді

  Клієнти мають можливість розміщувати індивідуальні замовлення на виробництво унікальних металовиробів складних геометричних конфігурацій.

  Обработка металла на заказ и процесс изготовления деталей начинается с изучения предоставленной технической документации или разработки собственного чертежа. В ходе проектирования оговариваются все детали, затем проводится бесплатный расчет изделий. Перед началом работ составляется программа для станка и определяется класс точности обрабатывания заготовок, по которому будет выполняться металлообработка на заказ в Ужгороде.

  Металообробка на замовлення в Ужгороді

  Які деталі можна замовити на підприємстві?

  • металеві ворота;

  • вуличні чаші для багаття;
  • захисні решітки для електроніки;
  • стійки дезінфекції рук;

  • вали, шестерні, фланці або іншу металопродукцію.
  • комплектуючі деталі для спецтехніки.

  Ціна і терміни металообробки

  Компания предлагает доступные цееы на услуги по металлообработке и обеспечивает оперативность выполнения заказов любой сложности. Стоимость определяется в зависимости от вида используемого металла, количества деталей в партии, сложности изделий. Экономически выгодно заказывать крупные партии изделий, в отличие от единичных деталей.

  Всі роботи здійснюються в максимально короткі терміни. Час виготовлення продукції становить від одного дня і більше. Завдяки високотехнологічному обладнанню та професіоналізму майстрів, гарантуємо своєчасне виконання навіть термінових або серійних замовлень.

  C чим ми працюємо?

  сталь

  алюміній

  нержавійка

  бронза

  латунь

  Чорні метали

  доставка продукції

  Доставка готових виробів здійснюється на автомобілях транспортного підрозділу компанії "Магнет" або іншими службами логістики. Поставляємо будь-які обсяги продукції в узгоджений термін в усі куточки України. Доставимо продукцію в:

  Ужгород;
  Суми;
  Вінницю;
  Тернопіль та інші міста.

  Доставка металу Україна

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого отримання прорахунку на своє замовлення, завантажте креслення готових деталей і їх плоскою розгортки в форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом з кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), і символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (e-mail, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.