Металообробка на ЧПУ в Ужгороді

Виготовлення металевих деталей на замовлення по кресленнях з 3D візуалізацією. Металообробка на високоточних верстатах з програмним управлінням. Якісно і точно в строк.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Ужгород

  Обробка металу на ЧПУ в Ужгороді

  Компанія “Магнет” здійснює послуги металообробки на ЧПУ в Ужгороді і займається виробництвом деталей для обладнання різних сфер діяльності. Продукція поставляється не тільки на українські, але і закордонні ринки сусідніх країн.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ забезпечує проведення великої кількості технологічних операцій. Застосування надточного обладнання з числовим програмним управлінням дозволяє виконувати серійні або разові одиничні замовлення.

  Багаторічна присутність організації в області послуг металообробки забезпечує можливість виконувати складні відповідальні замовлення і бути відкритими до взаємовигідного партнерства.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  Виробничий цех металообробки підприємства містить великий парк високоточного обладнання від провідних європейських виробників. За допомогою цієї техніки в місті Біла Церква виконується ЧПУ металообробка під замовлення. Використовуються токарно-фрезерувальні верстати для нарізування резьб, виготовлення пазів, торцювання, лазерної розкрою листового заліза та інших робіт.

  Обробка металу на ЧПУ є найбільш прогресивним і продуктивним способом металообробки. Основним завданням є правильне складання програми, яка буде відповідати виду виконуваних операцій.

  Обработка металла в Ужгороде
  Услуги металлообработки в Ужгороде

  Переваги металообробки на ЧПУ верстатах

  Серед плюсів високоточних установок є максимально зручна переналагодження. Досить ввести в програму нові дані, після чого ЧПУ обробка металу буде здійснюватися по знову заданим параметрам.

  Використання автоматизованих систем забезпечує виготовлення продукції з мінімальним ризиком помилок або шлюбу, пов'язаних з впливом людського фактора.

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  При замовленні серії стандартних або унікальних деталей, клієнт повинен відправити нам правильний креслення або прототип готового виробу. Якщо такого немає, програмісти проектного відділу розроблять креслення самостійно. Додатково складуть макет 3D візуалізації майбутнього проекту з урахуванням побажань замовника. Тривимірна модель наочно відобразить вид деталей.

  Металообробка буде проводитися відповідно до повним комплектом конструкторської документації. Таким чином, замовник отримає запчастина, яка повністю відповідає його вимогам.

  Обробка металу на замовлення в Ужгороді

  Клієнти мають можливість розміщувати індивідуальні замовлення на виробництво унікальних металовиробів складних геометричних конфігурацій.

  Обробка металу на замовлення і процес виготовлення деталей починається з вивчення наданої технічної документації або розробки власного креслення. В ході проектування обумовлюються всі деталі, потім проводиться безкоштовний розрахунок виробів. Перед початком робіт складається програма для верстата і визначається клас точності оброблення заготовок, по якому буде виконуватися металообробка на замовлення в Ужгороді.

  Металлообработка на заказ в Ужгороде

  Які деталі можна замовити на підприємстві?

  • металеві ворота;

  • вуличні чаші для багаття;
  • захисні решітки для електроніки;
  • стійки дезінфекції рук;

  • вали, шестерні, фланці або іншу металопродукцію.
  • комплектуючі деталі для спецтехніки.

  Ціна і терміни металообробки

  Компанія пропонує доступні цееи на послуги з металообробки та забезпечує оперативність виконання замовлень будь-якої складності. Вартість визначається в залежності від виду використовуваного металу, кількості деталей в партії, складності виробів. Економічно вигідно замовляти великі партії виробів, на відміну від одиничних деталей.

  Всі роботи здійснюються в максимально короткі терміни. Час виготовлення продукції становить від одного дня і більше. Завдяки високотехнологічному обладнанню та професіоналізму майстрів, гарантуємо своєчасне виконання навіть термінових або серійних замовлень.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  доставка продукції

  Доставка готових виробів здійснюється на автомобілях транспортного підрозділу компанії “Магнет” або іншими службами логістики. Поставляємо будь-які обсяги продукції в узгоджений термін в усі куточки України. Доставимо продукцію в:

  Ужгород;
  Суми;
  Вінницю;
  Тернопіль та інші міста.

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.