Металообробка на ЧПУ в Вінниці

Послуги з металообробки на високоточному європейському обладнанні. різка, згинання, перфорація металу та інші види робіт якісно і точно в строк.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Вінниця

  Обробка металу на ЧПУ в Вінниці

  Компанія “Магнет” протягом багатьох років надає професійні послуги металообробки на ЧПУ верстатах. У виробничому цеху здійснюється обробка і виробництво виробів з будь-яких матеріалів і сплавів для виконання замовлення. Високі показники металообробки досягаються завдяки роботі на високотехнологічних верстатах з програмним управлінням від відомих європейських виробників обладнання. Обробка металу на ЧПУ дозволяє проводити роботу з високою точністю, зводячи до мінімуму ймовірність помилок і похибок.

  Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з заводами, конструкторськими бюро і промисловими підприємствами Вінниці та інших міст, які користуються нашими послугами.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Металообробка на замовлення для жителів Вінниці здійснюється строго за кресленнями клієнта, або на основі проектів, розроблених нашими конструкторами. Фахівці компанії готові надати професійні послуги зі створення макетів 3D візуалізації. Виробництво металевих виробів за кресленнями замовника або спроектованими нашими інженерами, сприяє втіленню в реальність найбільш неординарних ідей.

  ЧПУ обробка металу по кресленнях дозволяє з максимальною точністю відтворювати деталі необхідного формату за наданими проектам.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Компанія “Магнет” володіє власним виробничим цехом металообробки, який розташований в г. Біла Церква. Наявність сучасного металообробного обладнання забезпечує виготовлення широкого спектру виробів.

  Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ включає в себе роботи по лазерного різання металевого листа, згинанні листового металу, різні види зварювальних робіт (аргоном, електродом, полуавтоматом). У порівнянні з ручним способом обробки металу, високоточні верстати ЧПУ приводяться в дію за допомогою програмного керування. Даний метод значно полегшує масове виробництво абсолютно ідентичних деталей, а також складних високоточних виробів високої якості.

  Які переваги дає ЧПУ обробка металу:

  • швидке виконання виробничих завдань підвищеної точності;

  • серійний і поштучний випуск деталей або заготовок з металу;

  • виключення можливості дефектів і витрати матеріалу;

  • своєчасне виконання замовлень.

  Услуги металлообработки в Виннице
  Обработка металла в Виннице

  Терміни та вартість металообробки

  Обробка металу на замовлення виконується з дотриманням всіх обумовлених термінів. Замовлення приймаються з усієї України та країн зарубіжжя. Виготовлення та видача готових деталей відбувається зазвичай від 1 до 3 днів з подальшим наданням гарантії.

  Ціна на металообробку визначається в залежності від рівня складності поставлених завдань, матеріалу, обсягу робіт. Ми гарантуємо чесність і прозорість при розрахунку вартості наших послуг.

  Обробка металу на замовлення в Вінниці

  Металлообработка на заказ в Виннице

  Команда експертів компанії “Магнет” здатна провести цілий ряд операцій на верстатах ЧПУ в металообробці на замовлення, щоб виготовити за запитом клієнта індивідуальні деталі різних геометричних форм. Ми беремо в роботу навіть найскладніші нестандартні замовлення. Виготовлення металоконструкцій довіряємо тільки професійним сварщикам, фрезерувальників та іншим фахівцям, працюючим в нашому виробничому цеху.

  Термінові індивідуальні замовлення для жителів Вінниці виконуються за погодженням з клієнтом.

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Ми надаємо бездоганну якість і сервіс незалежно від географічного положення. Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону і вони детально проконсультують з приводу доставки готових деталей поштовими службами або адресною доставкою прямо до вашого будинку. доставляємо продукцію:

  • Вінниця та область;
  • Харків;
  • Миколаїв;
  • Одеса;
  • інші міста України.
  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.