Металообробка на ЧПУ в Запоріжжі

Виробляємо металеві вироби на замовлення по кресленнях і з 3D візуалізацією. Обробляємо метал у власному цеху на верстатах ЧПУ європейського виробництва.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Запоріжжя

  Обробка металу на ЧПУ в Запоріжжі

  В компанії “Магнет” можуть замовити послуги по обробці металу жителі г. Запоріжжя. Головний напрямок нашої діяльності - це комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ. Ми володіємо великим виробничим цехом з високоточним обладнанням. Використання передових технологій, інноваційного оснащення дозволяє виробляти деталі складних форм і конфігурацій, а також випускати великі чи дрібні партії виробів. Майстри виконують цілий комплекс операцій з металообробки на верстатах з ЧПУ, який включає лазерну різку, токарно-фрезерну обробку, гнуття листового металу, зварювальні та інші роботи.

  В особі нашої фірми кожен зможе знайти порядного і надійного партнера, оскільки нашою метою є розвиток тривало усталених відносин з клієнтами. Вагомі переваги компанії “Магнет”:

  • власне виробництво;
  • своєчасне виконання замовлень без втрати Вашого часу;
  • висока якість обробки деталей;
  • суворе дотримання умов договору;
  • виконання замовлень будь-якої складності.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  У нас можна замовити

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Обробка металу проводиться по заданих кресленнями замовників, які вони відправляють нам в електронному варіанті. За потреби, програмісти нашого конструкторського відділу складуть креслення або спроектують модель 3D візуалізації самостійно. Або проведуть доопрацювання наявного проекту, щоб адаптувати його для роботи з нашим ЧПУ обладнанням.

  ЧПУ обробка металу на власних верстатах

  Металообробка на замовлення в Запоріжжі реалізується на власних верстатах з ЧПУ, які запускаються відповідно до заданої програми. Маючи свій цех і команду кваліфікованих майстрів, ми пропонуємо послуги з обробки металу дотримуючись усіх норм технологічного процесу.

  Багатофункціональні верстати з числовим програмним управлінням забезпечують високу точність обробки заготовок, а також оперативне виробництво деталей у великих чи малих обсягах. Як результат, комплексна ЧПУ металообробка робить процес виготовлення виробів максимально оптимізованим і економічно вигідним.

  Услуги металлообработки в Запорожье
  Обработка металла в Запорожье

  Терміни та вартість металообробки

  У нас можна замовити обробку металу за розумну ціну, яка розраховується виходячи з складності робіт і тиражу виготовлених виробів. Ми пропонуємо доступний діапазон цін на всі наші послуги, які значно нижче в порівнянні з конкуруючими компаніями. Час виготовлення продукції невеликого обсягу не перевищує 1-3 дня. Термінове проведення робіт в день замовлення є можливим після узгодження з клієнтом.

  Обробка металу на замовлення в Запоріжжі

  Металлообработка на заказ в Запорожье

  ЧПУ металообробка під замовлення в Запоріжжі і області відбувається за наданими ескізами наших клієнтів. Використання високоточного обладнання дозволяє виготовляти деталі корисних властивостей і форм шляхом обробки кольорових, чорних і нержавіючих металів різними способами. Можливості верстатів ЧПУ включають якісну обробку поверхні металу.

  Металообробка на ЧПУ значно скорочує вірогідність помилок або шлюбу, які можуть виникнути в процесі виробництва деталей ручним способом. За рахунок програмного керування і сучасних систем налагодження все вироби в кожній партії будуть ідентичними.

  Дивіться також:

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Наша компанія має можливість виробляти доставку готових металовиробів в усі куточки України як поштовими службами, так і адресною доставкою. Ми виробляємо відвантаження продукції безпосередньо з виробничого цеху до місця призначення. Доставка займає мінімум часу, тому партнери завжди залишаються задоволені оперативністю і пунктуальністю. Здійснюємо доставку готового замовлення:

  • Запоріжжя і область;
  • Київ;
  • Рівне;
  • Вінниця;
  • інші міста України.
  Доставка металла Украина

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.