Металообробка на ЧПУ в Житомирі

Виготовимо металеві вироби на замовлення за індивідуальними кресленнями. Лазерне різання, згинання металу, зварювальні та токарні роботи на високоточному обладнанні у власному цеху.

Замовити послугу

  Металообробка » Металообробка в Україні » металообробка Житомир

  Обробка металу на ЧПУ в Житомирі

  ТОВ “Магнет” є виробничим підприємством, яке надає послуги металообробки на ЧПУ в Житомирі. Тут пропонується повний комплекс послуг з проектування і виробництва деталей, механізмів, запчастин і складних відповідальних елементів для точного обладнання.

  У розпорядженні компанії знаходиться імпортне високоточне обладнання від таких виробників, як Bystronic і Rainer. Комплексна металообробка на верстатах з ЧПУ забезпечує виконання різних операцій і обробку широкого спектру матеріалів. Для спеціально навчених співробітників не буде проблемою фрезерування, лазерна різка листового металу, зварювання швів, порошкове фарбування поверхонь, шліфування металовиробів та інше.

  Нашим клієнтам з повною упевненістю пропонуємо гарантію на всю продукцію власного виробництва і співробітництво в довгостроковій перспективі.

  Чому потрібно замовити послуги металообробки у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Попередній безкоштовний розрахунок:

  Зробити замовлення

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  ЧПУ металообробка на власних верстатах

  компанії “Магнет” належить виробничий цех металообробки в г. Біла Церква, де здійснюється власне виробництво металопродукції на надпотужний сучасному обладнанні. Обробка металу на ЧПУ - це відмінний спосіб отримати вироби точних параметрів з допуском позиціонування до 0,01 мм.

  Завдяки використанню високотехнологічного обладнання з зручною системою переналагодження, більшість виробничих процесів виконується автоматично. Кваліфікований оператор задає програми обробки металу без залучення технологів або програмістів.

  ЧПУ обробка металу забезпечує одиничне, серійне або масове виробництво великих або дрібних деталей високої складності. В умовах нашого виробництва, практично виключена наявність шлюбу, що знижує перевитрата матеріалу і грошових коштів замовника.

  Услуги металлообработки в Житомире
  Обработка металла в Житомире

  Металообробка за кресленнями і 3D моделювання

  Для вирішили замовити послугу “металообробка на замовлення в Житомирі”, слід відправити докладні креслення по зазначеній електронній пошті в необхідному форматі. Якщо у вас немає остаточного уявлення як повинна виглядати металева конструкція, замовте креслення в нашому відділі проектування.

  Професійні розробники допоможуть візуалізувати майбутній проект за допомогою інженерної графіки. за підсумком, клієнт отримує реалістичний макет 3D візуалізації з чітким розумінням якою буде деталь. Після виготовлення отримані вироби можна перевірити на відповідність складеним кресленням.

  Обробка металу на замовлення в Житомирі

  ЧПУ металообробка під замовлення дозволяє цілком успішно реалізувати всі індивідуальні побажання клієнтів. За наданими художнім ескізами можна виготовити деталі різних геометричних форм. Щоб отримати правильний результат, слід надати нам технічний рисунок, зразок або креслення деталі, де повинні відображатися необхідні розміри, матеріал, перетин, рівень шорсткості і маса майбутніх металевих виробів.

  Металлообработка на заказ в Житомире

  Основні вироби з металу, випускаються в компанії:

  • вогнищеві чаші для приготування їжі на відкритому повітрі;
  • міцні і надійні металеві ворота;
  • кронштейни, панелі, підставки для кріплення елементів;
  • дозатори дезінфікуючих засобів для рук.

  Ціна і терміни металообробки

  Вагомою перевагою над нашими конкурентами є прийнятна ціна послуги по металообробці. На загальну вартість замовлення впливає безліч факторів. Розрахунок за одиницю виробу буде виконаний виходячи від:

  • виду обробки металу;
  • кількості витраченого часу;
  • машинного використання верстата;
  • числа деталей в партії.

  Терміни виробництва для кожного замовлення індивідуальні, складають від 3 днів. Термінові замовлення виконуються за попередньою домовленістю. Зв'яжіться з нами, щоб узгодити дату або вартість з фахівцем. Кваліфіковані менеджери завжди будуть раді відповісти на будь-які питання.

  Ми пропонуємо

  З якими матеріалами ми працюємо?

  Сталь

  Алюміній

  Нержавійка

  Бронза

  Латунь

  Чорні метали

  Доставка готових виробів

  Ми гарантуємо оперативну поставку виробів по всій території України. Відвантаження готової продукції з виробництва здійснюється в попередньо узгоджене з замовником час. Доставимо продукцію в Житомир, а також в такі міста як:

  Доставка металла Украина

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.