Опис проекту

Біокамін серії FF-1

Біокамін серії FF-2

Біокамін FF-1 / FF-2

Біокамін серії FF-1 (FF-2) – настільний варіант компактного біокаміну на замовлення від Європейського виробника Magnet. Має сучасний дизайн.

 • Скляні стінки з двох сторін дають прекрасний огляд вогню і роблять біокамин безпечним у використанні (для FF-1).
 • Біокаміни виробляються зі сталі з покриттям з якісним порошковим термостійкої камінної фарби. Резервуар факела для палива виготовлений з товстої нержавіючої сталі, яка не схильна до термодеформаціі і корозії. Безпечна ємність біокаміна з абсорбуючим вставкою не дає виливатися палива навіть в результаті випадкового перекидання біокаміна, а також дозволяє скоротити витрату біопалива. Біокамін можна абсолютно безпечно гасити і розпалювати заново за допомогою закріпленої кришки-засувки.
 • Камін працює на нешкідливому для навколишнього середовища очищеному паливі.
 • Додаткові витрати на установку витяжки / димоходу не потрібні, так як при горінні не утворюється дим.
 • Невеликі розміри вироби робить биокамін зручним і його можна встановити в будь-якому місці. Виріб збирається швидко і легко. Виріб доступний в двох кольорах.

 

Вартість: під замовлення

Зробити замовлення

Основною відмінністю біокамінів від традиційних є тип палива - спирт або біоетанол. У процесі їх горіння не утворюється небезпечних продуктів згоряння: диму, кіптяви та чадного газу, тому такі каміни не потребують димаря. При цьому, горить не саме рідке паливо, а його пари змішані з атмосферним киснем, що визначає високий рівень безпеки при експлуатації. Продуктами згоряння палива є пара та вуглекислий газ, повністю нешкідливий для організму людини.

У процесі виготовлення біокамінів широко використовується обладнання з ЧПУ, зокрема, лазерне різання і згинання металу, а також зварювальні роботи. Для забезпечення високого ступеня стійкості до корозійних процесів поверхня металевих деталей перед фарбуванням ретельно очищується.

Виробництво біокамінів на замовлення: процес

Процес промислового виробництва біокамінів складається з багатьох етапів, які можуть істотно відрізнятися в залежності від конструкції та компанії виробника.

Проте принципова послідовність дій наступна:

 1. Розробка дизайн-проекту (ескізу) та складання на його основі технічного креслення із зазначенням усіх необхідних розмірів. Рекомендується розташовувати скло на відстані не менше 150 мм від відкритого полум'я, щоб уникнути його розтріскування через температурні деформації.
 2. Створення паливного блоку. Як ємність може бути використаний будь-який металевий ящик, що забезпечує необхідну герметичність конструкції. Внутрішній об'єм заповнюється пористим керамічним наповнювачем. У верхній частині необхідно передбачити захист від розплескування палива у вигляді невисоких бортиків.
 3. Установка захисно-декоративного скляного кожуха. Залежно від потужності для нього може використовуватися як спеціальне розжарене скло, так і звичайне віконне товщиною не менше 3-4 мм.
 4. Залежно від вимог дизайну для декорування області горіння можуть бути використані натуральні камені.

Особлива увага при виробництві приділяється надійності антикорозійного покриття. Для цього використовується порошкова фарба, а поверхня основи ретельно готується.

Біокаміни виробництва MAGNET

Ми розробили універсальну модель, яка стала дуже популярною серед наших покупців. Як показує досвід, саме прямокутна форма основи в біокамінах найстійкіша. Також через прямокутний вихід пальника виходить широке полум'я, яке дає достатньо світла.

Оскільки ми є підприємством повного циклу в металообробці, що при виробництві біокамінів ми з нуля створюємо конструкцію, тому гарантуємо її високу якість. В результаті ціна каміна на біопаливі на замовлення в нашій компанії буде нижчою, чим покупка у магазині, який займається лише продажем.

Особливості експлуатації біокамінів

Застосування біокамінів та їх експлуатація мають певні особливості:

 • Встановлення пристрою слід виконувати на рівній поверхні. Матеріал основи має бути негорючим;
 • У процесі використання відкрите полум'я біокаміну поглинає певну кількість кисню, тому приміщення потребує систематичного провітрювання. Не рекомендується використовувати в приміщеннях загальною площею менше 20 м2;
 • Бак заповнюється біопаливом не більше ніж на 2/3 від повного обсягу;
 • Після первинного розпалювання висота полум'я і температура видути в робочий режим лише через 7-110 я;
 • Пристрій слід встановлювати на відстані 1-2 м. від текстильних матеріалів: фіранок, тюлів, скатертин покривал і т.п.

Слід пам'ятати, що додавання палива під час горіння або одразу після не відкритого полум'я забороняється. Також неприпустимо гасити полум'я за допомогою води. Для цього існує спеціальна заслінка, передбачена конструкцією біокаміну..

Біокамін скляний з доставкою по Україні від MAGNET

У нас можна замовити зтимчасові біокаміни на замовлення з доставкою по Україні. Виходячи з характеристик ви можете вибрати біокамін серії FF-1 або FF-2 та залишити заявку на сайті. Готові скляні біокаміни буде відправлено логістичним перевізником одержувачу або ви можете забрати свою покупку самовивозом з Білої Церкви.