Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Виготовлення каркасів із профільної труби

Виготовлення каркасів із профільної труби

  • стільці із профтруби
  • журнальний столик із профільної труби

Стілець із профільної труби

  • стіл з профільної труби і дерева
  • стіл з профтруби

Стіл з профільної труби

  • Шафи з профільної труби

Шафи з профільної труби

Поштучно виготовляємо на замовлення тільки каркаси для меблів із профільної труби.

Повноцінні меблі лише під серійне виробництво.

  • Столи і шафи виготовлені в основі з металевого профілю прямокутного перетину 20х40 мм.
  • Покриті порошковою чорною фарбою.
  • Легко збірна конструкція (дивитись інструкцію по збірці, столи офісні в основному зварна конструкція), яка не займає багато часу.
  • Доповнюється стільницями і полками з фанери (14 мм), МДФ (за бажанням і замовленням клієнта).

Вартість: під замовлення

Зробити замовлення

Виготовляємо деталі та конструкції для України та Європи з доставкою. Зв'яжіться з нами для обговорення Вашого проекту.

Меблі з металу зазвичай використовувалися на вулиці та в місцях з важкими умовами експлуатації, це пов`язано з її надійністю та міцністю. Після виникнення стилів хай-тек і лофт вона впевнено зробила крок з вулиці в офіси, ресторани та квартири з дизайнерським ремонтом. Меблі з профільної труби довговічні і дуже надійні, здатні нести будь-які навантаження та мають модний сучасний вигляд.

Використання профільної труби для меблів

Профільна труба буває прямокутного, трикутного, овального, ромбовидного та квадратного перерізу. Завдяки додатковим граням, цей продукт металопрокату має показники міцності вище ніж у звичайної круглої труби.

Найчастіше для несучих частин меблів використовується прямокутна профільна труба, товщина стінок якої коливається у межах 10 – 40 мм, чим більше навантаження на неї передбачається, тим товстіші повинні бути стінки.

Сам перетин зазвичай береться 20х40, такий розмір універсальний, підходить для виготовлення підстілля, лавок та стільців, стелажів. Якщо плануються складні ажурні конструкції, профільна труба вибирається тонше, 20х20.

За загальними правилами для виготовлення стільців, табуретів та журнальних столів застосовується профіль 20х40 та 25х40 – його надійності із запасом вистачить, при цьому меблі можна буде пересувати в разі потреби.

Для виготовлення шаф та стелажів на полиці яких буде припадати велике навантаження, вибирають профіль 80х80, з товщиною стінки труби від 4 мм. Такі меблі виходять важкими і монументальними, її краще поставити одразу на місце постійного перебування.

Кріплення підбирається виходячи з габаритів труби: болти повинні йти всередину елементів на 3/4 своєї довжини, або з'єднувати труби наскрізним кріпленням, із застосуванням гайки та контргайки. У ряді випадків застосовується зварювання.

Виготовлення меблів із профільної труби

Виготовляти самостійно каркаси для металевих меблів дуже важко: для цього потрібен спеціальний інструмент, зазвичай відсутній у домашній майстерні. Компанія MAGNET професійно та швидко виготовлять меблі з профільної труби за кресленнями.

Процес виготовлення каркасів із профільної труби складається з кількох етапів.:

  1. Труби розмічуються за розміром, затискаються струбцинами або лещатами і ріжуться за потрібними розмірами. Надалі краї зрізів торців згладжуються за допомогою фібрового диска УШМ або закриваються заглушками. Якщо передбачаються форми, відмінні від прямолінійних, труби згинаються із застосуванням трубогибу.
  2. Для більшості каркасів потрібно проводити обв'язку. Її існує три типи – верхня, нижня та комбінована. У ряді випадків великі по площині бічні елементи додатково зміцнюють хрестоподібними або паралельними розпірками, які надають додаткову жорсткість. Всі кути і стики ретельно шліфуються, щоб уникнути травмуючих задирок..
  3. Меблевий каркас збирається згідно креслення, при цьому приділяється особлива увага геометричним площинам майбутніх меблів.. Після збирання усуваються всі шорсткості.
  4. Грунтовка та фарбування. Етап ґрунтування у промисловому виробництві обов'язковий: після нього фарба ляже значно рівніше і краще, труба набуде рівномірного кольору без плям. При професійному виготовленні металевих меблевих каркасів застосовується спосіб порошкового фарбування – він максимально ефективно фарбує складні поверхні та місця кріплення, створюючи на деталях щільне та довговічне покриття.

Для меблів, яку планується використати на вулиці, вибираю фарбу із захистом від корозії та стійку до дії ультрафіолету. Традиційно каркаси фарбують у чорний колір, але надалі за бажання можна пофарбувати металеві деталі, тим самим оновивши зовнішній вигляд меблів та вписавши їх у новий інтер`єр.