Опис проекту

Виготовлення воріт з декоративною різкою

Сучасні технології обробки прокатного металу дозволяють нам створювати металеві ворота різних конструкцій, які відрізняються механікою відкриття та призначені для різноманітних умов експлуатації. Вибір оптимальної моделі воріт залежить від кількох параметрів: наявності вільного простору на ділянці, частоти використання та необхідної довжини полотна для перекриття отвору.

Наші технології лазерного різання листового металу великого формату дозволять Вам отримати металеві ворота з унікальним малюнком швидко та за лояльну ціну.

 • замовити металеві ворота
 • ворота лазерна різка
 • металеві ворота

Металеві ворота на замовлення

Замовте виготовлення воріт із металу за індивідуальними кресленнями, щоб надати своєму будинку унікальний вигляд та персональний стиль.

 • Терміни виготовлення: від 3 днів
 • Матеріали: затверджується індивідуально
 • Вартість залежить від:
  – складності малюнка;
  – розмірів;
  – використовуваного матеріалу;
  – додаткових послуг обробки.

 

Вартість: під замовлення

Зробити замовлення

Приклади готових виробів:

Ворота є обличчям ділянки і здатні багато розповісти про господаря. Найкращим варіантом є металеві ворота. Останнім часом все більшої популярності набувають ворота, виготовлені з використанням лазерного різання.

Процес виготовлення металевих воріт

Лазерне різання є розкроєм металевого прокату, виконується на спеціальній установці. Існує два типи лазерного різання, залежно від характеру руйнування металевого сплаву: плавлення та випаровування. Найбільш поширеним варіантом є плавлення, оскільки передбачає використання менш енергоємних установок та дозволяє обробляти металеві листи більшої товщини, чим можна при випаровуванні.

Технологічний процес передбачає виконання наступних етапів:

 1. Завантаження схеми, по якій переміщатиметься лазер;
 2. Встановлення та фіксація заготовки (металевого листа);
 3. Налаштування лазера (може проводитися як попередньо на зразку, так і частини аркуша, яку згодом обріжуть);
 4. Вирізання елементів;
 5. Демонтаж листа;
 6. Зачистка (за потреби) зрізів від слідів врізання;
 7. Нанесення покриття (за потреби).

Характеристики металевих воріт

Основними перевагами таких виробів є:

 • Можливість реалізації на практиці різних дизайнерських рішень. За допомогою лазера можна акуратно вирізати навіть найскладніші та найдрібніші деталі, які ніколи не піддадуться куванню або штампуванню;
 • Якість обробленої поверхні. При дії лазерного променя утворюється поверхня з низьким показником шорсткості., також відсутні гострі кромки та численні сліди від інструменту;
 • Легкість конструкції. Для виробництва таких воріт використовується листовий матеріал., який має невелику товщину, внаслідок чого відпадає необхідність використання прокату з великим показником товщини полиці, а також ребер жорсткості. Крім цього відпадає потреба в монтажі опор, здатних витримати велике навантаження;
 • Відносно невисока ціна, яка пояснюється невеликою витратою матеріалу, відсутністю необхідності в монтажі потужних опор та відносною простотою виробництва;
 • Великий діапазон матеріалів, які можна піддавати цій обробці. Це можуть бути як тендітні сплави, так і такі, що мають підвищені показники твердості;
 • Висока точність обробки, що дозволяє виконувати дрібні деталі;
 • Можливість роботи з невеликими партіями виробів. Справа в тому, що альтернативні варіанти, штампування та кування, передбачають використання спеціального оснащення. Лазерне різання ж виконується з використанням схеми або розмітки;
 • Низька, в порівнянні з куванням та штампуванням, собівартість, оскільки відпадає необхідність у використанні великої кількості обладнання та оснащення.

У більшості випадків ворота, стулки якого оформлені візерунком, вирізаним лазером, є головними. Лазерне різання також може використовуватися при виготовленні хвірток між ділянками або на виході із заднього двору. Крім цього, вирізання лазером активно застосовується для виробництва вставок, які згодом стають частиною конструкції огорожі, дверей та сходів.

Замовити металеві ворота з розробкою дизайну «під ключ»

У колекції компанії “Магнет” представлені готові дизайнерські рішення для виготовлення металевих воріт з різьбою. Наша компанія також охоче розпочне реалізацію індивідуальних креслень клієнтів. Перед початком робіт кожен проект ретельно аналізується нашими технологами, які можуть внести корективи для відповідності технічним вимогам виробництва. Після цього ми закуповуємо необхідний прокатний метал та запускаємо проект у роботу.

Наше підприємство є повним виробничим циклом. Це дозволяє нам застосовувати різні техніки обробки металу завдяки наявності власного парку верстатів. Крім того, у нашій компанії можна замовити порошкове фарбування, що надасть виробу завершеного та якісного вигляду.

Ми організуємо доставку готового замовлення до будь-якого міста, або ви можете забрати своє замовлення самовивозом із Білої Церкви. Компанія “Магнет” гарантує якість усіх виробів та дотримання термінів виконання замовлень, що робить нас надійним партнером у галузі виготовлення металевих воріт.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.