Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Підвісний кронштейн

Виготовлення металевих кронштейнів

Спеціальної форми кронштейн для розміщення обладнання на стіні. Сталь 3 мм У нас можна замовити підвісний кронштейн за індивідуальними розмірами.

Виготовлення металевих кронштейнів

 • Терміни: за домовленістю
 • Вартість залежить від:
  – обсягу робіт;
  – складності робіт;
  – виду і товщини матеріалу;
  – додаткових видів механічної обробки.
Зробити замовлення

У сучасному будівництві важко переоцінити застосування металевих кронштейнів. В установці, монтаж різного роду конструкцій, приладів та об'єктів застосовується цей незамінний кріпильний елемент. Він дозволяє утримувати будь-які предмети на вертикальній площині. Застосовується металевий кронштейн не лише у будівництві, але й у побуті, при втіленні дизайнерських задумок.

Виготовлення металевих кронштейнів

Якісне кріплення – це металевий кронштейн підвищеної міцності. Дія його механізму полягає в опорі на зсув та зріз металу – матеріалу кріплення.

Основні види металевих кронштейнів:

 • зварені – найбільш популярні, забезпечують відмінну несучу здатність, за їх допомогою можна реалізувати безліч ідей кріплення;
 • гнуті – використовуються при несильних навантаженнях, у з'єднаннях частин деяких конструкцій та при їх регулюванні. Це Т-, Г- та П-подібні, легкі кронштейни;
 • збірні – об'єднують два попередні види, оскільки мають і гнуті деталі, та зварні шви.

При виробництві металевих кріплень – кронштейнів застосовується поетапна технологія. Вона включає виготовлення заготовок шляхом нарізки листового металу. Робити це можна різними способами – або плазмовою, або лазерного різання, із застосуванням лазерного променя або плазмового струменя. Перевага в основному віддається різанні лазерним променем за допомогою верстата. Так можна отримати велику кількість заготовок із чистими, рівними кромками.

Наступними етапами для одержання готового елемента кріплення буде виготовлення потрібних отворів, зварювання деталей та їх обробка. Може додатково знадобитися складання. І такий необхідний у різних сферах нашого життя металевий кронштейн готовий виконати свою функцію.

Підвісний кронштейн із чорних металів або нержавіючої сталі

Варіанти з нержавіючої сталі вважаються найбільш довговічними на ринку кріпильних виробів завдяки особливим властивостям сировинного металу. Вони перевершують алюмінієві та оцинковані аналоги не тільки через свою стійкість до корозії., але й через високу міцність, характерної твердого металу. Металевий кронштейн з нержавіючої сталі в основному використовується в конструкціях, розрахованих на роботу у вологому чи агресивному середовищі. Компанія «Магнет» часто отримує замовлення на такі деталі для хімічної та харчової промисловості.

Якщо порівнювати за вартістю, то ціна металевих виробів з нержавіючої сталі буде найвищою. У процесі планування об'єктів важливо також враховувати вагу підвісного кронштейна з нержавіючої сталі, тому що у виконанні з цього металу виходять найважчі варіанти.

Металевий кронштейн з алюмінію

Алюмінієві вироби часто вибирають для монтажу зовнішніх блоків кондиціонерів, так як у них достатньо міцності і при цьому мають мінімальну вагу, зменшуючи навантаження на поверхню кріплення. Ці вироби є звареною конструкцією., що складається з трьох основних елементів, формують форму літери “А”:

 • вертикальна частина прикріплюється безпосередньо до стіни та має отвори для проведення закріплювальних робіт;
 • горизонтальна частина призначена для фіксації зовнішнього блоку кондиціонера, обладнана пазом та болтом для цієї мети;
 • діагональна лінія, який служить з'єднувачем між вертикальною та горизонтальною частинами, може мати різну форму.

Використання алюмінію робить деталь стійкою до корозії за умов зовнішнього застосування.. Компанія “Магнет” випускає алюмінієві кронштейни, пропонуючи широкий асортимент стандартних моделей, а також наші клієнти можуть підвісний кронштейн. за індивідуальним проектом. Наше виробництво готове адаптувати будь-які креслення та специфікації для створення кронштейнів, які ідеально підходять для конкретних завдань замовника.

 

Технічні особливості виробництва

Необхідний елемент кріплення різних деталей у виробництві, будівництві та побуті, металевий кронштейн вимагає точного та ретельного виробництва. Для його виготовлення необхідно зробити з металом роботи з його різання, складання та обробці.

Процес виробництва металевих кронштейнів на замовлення:

 • Розкрій листового металопрокату. Тут застосовується як плазмовий, так і лазерний спосіб. І це, та інша технології припускають термічний вплив на метал, тобто його нагрівання. За допомогою лазерного верстата промінь-різак переміщується по контуру майбутньої заготовки і точно вирізує деталь. Також лазером можна зробити необхідні отвори.
 • Необхідною умовою для виконання елементів кронштейна згідно з проектом креслення є точність різання заготовки.Оскільки лазерний промінь фокусується в точці діаметром з 1 мікрон, його похибка мінімальна – деталі виходять ідеально точними відповідно до заявленого креслення. Контури заготівлі виходять чіткими та рівними.
 • Деталі металевого кронштейна зварюють між собою для отримання цільної конструкції.
 • Поверхня кронштейна може бути оброблена для отримання антикорозійних властивостей – пофарбована або покрита шаром порошкової фарби.

Далі готовий виріб передають замовнику.

При правильному виробництві металевий кронштейн здатний витримати вагоме навантаження. Якісне кріплення не ламається навіть на межі своєї можливості утримувати вагу конструкції. Такий виріб може лише деформуватися під час перевантаження, але не зруйнує утримуваний об'єкт.

Металевий кронштейн – замовити індивідуальне виробництво в «Магнет»

Компанія “Магнет” надає послуги з виробництва та постачання підвісних кронштейнів по всій Україні, а також готова здійснити відправку замовлень за кордон. За бажанням клієнта замовлення можна забрати b самовивозом із Білої Церкви.

Щоб отримати точну ціну на підвісний кронштейн, достатньо надіслати креслення виробів нашим менеджерам із необхідною інформацією. Вкажіть в описі:

 • кількість одиниць у партії;
 • термін виробництва;
 • вподобаний тип сировини.

На основі наданої інформації ми швидко сплануємо необхідні виробничі процеси та одразу прорахуємо доставку.

Ми дотримуємося чіткого дотримання обумовлених термінів виробництва, гарантуючи оперативність та надійність у виконанні кожного замовлення. “Магнет” співпрацює з різними організаційно-правовими формами комерційних організацій, пропонуючи гнучкі умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.