Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Підвісний кронштейн

Виготовлення металевих кронштейнів

Спеціальної форми кронштейн для розміщення обладнання на стіні. Сталь 3 мм У нас можна замовити підвісний кронштейн за індивідуальними розмірами.

Виготовлення металевих кронштейнів

 • Терміни: за домовленістю
 • Вартість залежить від:
  – обсягу робіт;
  – складності робіт;
  – виду і товщини матеріалу;
  – додаткових видів механічної обробки.
Зробити замовлення

У сучасному будівництві важко переоцінити застосування металевих кронштейнів.. В установці, монтаж різного роду конструкцій, приладів та об'єктів застосовується цей незамінний кріпильний елемент. Він дозволяє утримувати будь-які предмети на вертикальній площині. Застосовується металевий кронштейн не лише у будівництві, але й у побуті, при втіленні дизайнерських задумок.

Виготовлення металевих кронштейнів

Якісне кріплення – це металевий кронштейн підвищеної міцності. Дія його механізму полягає в опорі на зсув та зріз металу – матеріалу кріплення.

Основні види металевих кронштейнів:

 • зварені – найбільш популярні, забезпечують відмінну несучу здатність, за їх допомогою можна реалізувати безліч ідей кріплення;
 • гнуті – використовуються при несильних навантаженнях, у з'єднаннях частин деяких конструкцій та при їх регулюванні. Це Т-, Г- та П-подібні, легкі кронштейни;
 • збірні – об'єднують два попередні види, оскільки мають і гнуті деталі, та зварні шви.

При виробництві металевих кріплень – кронштейнів застосовується поетапна технологія. Вона включає виготовлення заготовок шляхом нарізки листового металу. Робити це можна різними способами – або плазмовою, або лазерного різання, із застосуванням лазерного променя або плазмового струменя. Перевага в основному віддається різанні лазерним променем за допомогою верстата. Так можна отримати велику кількість заготовок із чистими, рівними кромками.

Наступними етапами для одержання готового елемента кріплення буде виготовлення потрібних отворів, зварювання деталей та їх обробка. Може додатково знадобитися складання. І такий необхідний у різних сферах нашого життя металевий кронштейн готовий виконати свою функцію.

Технічні особливості виробництва

Необхідний елемент кріплення різних деталей у виробництві, будівництві та побуті, металевий кронштейн вимагає точного та ретельного виробництва. Для його виготовлення необхідно зробити з металом роботи з його різання, складання та обробці.

Процес виробництва металевих кронштейнів на замовлення:

 • Розкрій листового металопрокату. Тут застосовується як плазмовий, так і лазерний спосіб. І це, та інша технології припускають термічний вплив на метал, тобто його нагрівання. За допомогою лазерного верстата промінь-різак переміщується по контуру майбутньої заготовки і точно вирізує деталь. Також лазером можна зробити необхідні отвори.
 • Необхідною умовою для виконання елементів кронштейна згідно проекту креслення є точність різання заготовки. Так як лазерний промінь фокусується в точці діаметром 1 мікрон, його похибка мінімальна – деталі виходять ідеально точними відповідно до заявленого креслення. Контури заготівлі виходять чіткими та рівними.
 • Деталі металевого кронштейна зварюють між собою для отримання цільної конструкції.
 • Поверхня кронштейна може бути оброблена для отримання антикорозійних властивостей – пофарбована або покрита шаром порошкової фарби.

Далі готовий виріб передають замовнику.

При правильному виробництві металевий кронштейн здатний витримати вагоме навантаження. Якісне кріплення не ламається навіть на межі своєї можливості утримувати вагу конструкції. Такий виріб може лише деформуватися під час перевантаження, але не зруйнує утримуваний об'єкт.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.