Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Сталеві корпуси

Сталеві корпуси

Компанія «MAGNET» пропонує виробництво на замовлення корпусів (металевих приладів та інших видів) із сировини вищого класу.

Сталевий корпус - це обов'язкова запчастина для будь-якого типу обладнання. Основна функція деталі – забезпечити повноцінний захист техніки або вузла від зовнішніх механічних впливів. Процес його виготовлення потребує не лише спеціалізованого обладнання, а й професіоналізм майстрів, які проведуть точні виміри, розташують усі необхідні отвори та зададуть правильну геометричну форму.

Виробництво сталевих корпусів на замовлення

Корпуси для обладнання, сталь 4 мм. Корпуси для обладнання на замовлення виготовляємо для всієї України та Європи з доставкою.

Терміни: за домовленістю

Вартість залежить від:

– обсягу робіт;
– складності робіт;
– виду та товщини матеріалу;
– додаткових видів механічної обробки.
Зробити замовлення

Особливості виробництва сталевого корпусу на замовлення

Ми маємо власні виробничі потужності, тому готові запустити у роботу проект, вимагає комплексної обробки. "Магнет" - це ЦЕХ повного циклу, який готовий виконати замовлення «під ключ».

Виробництво металевих корпусів складається з кількох етапів:

 1. Отримання креслення від замовника. Якщо у вас немає готового проекту, ми готові надати послугу з його розробки. Також доступна опція розробки креслення з готового виробу.
 2. Різання металу за допомогою лазера. Щоб досягти максимальної точності, ми використовуємо сучасні верстати ЧПУ європейського виробництва.
 3. Свердління необхідних отворів. Якщо у корпусі передбачено велику кількість вентиляційних отворів, наші технологи рекомендують використовувати метод координатно-пробивного преса або штампування.. При роботі з одиночними отворами застосовуються свердла.
 4. Гнуття металу для надання необхідної форми. Ми використовуємо верстати, які допускають похибку в 0.3 мм. Робота виконується настільки точно та акуратно, що у певних випадках місце згину не вимагає додаткової обробки.
 5. Монтаж кріпильних запчастин на сталевий корпус, до яких згодом будуть прикріплені плати, робочі панелі, прилади охолодження і т. д.
 6. Порошкове фарбування (за потреби) для покращення антикорозійних властивостей та естетики.
 7. Нанесення візуальних позначень (логотипу, інших розпізнавальних знаків, розмітки).

Види металевих корпусів

Технологічні можливості MAGNET розраховані на виробництво корпусів різних видів. Стальний корпус в Україні використовується у всіх галузях промисловості та в побуті. Поділ на групи відбувається залежно від типу приладу, для якого готується деталь:

 • Електротехнічний — Масивний виріб, призначено для розміщення електронних вузлів обладнання. Він захищає електроніку від дій факторів довкілля., у тому числі прямого потрапляння вологи та пилу. Наприклад, щити керування або автоматики.
 • Стійковий — готовий прилад не використовується як автономний. Він поміщається у спеціальну шафу або стійку, але й у поодиноких випадках можлива і настільна експлуатація. Наприклад, для серверів, які розміщуються у дата-центрах.
 • Для блоків живлення — застосовується як захисна оболонка для блоків живлення різного обладнання. Це може бути корпус для побутової чи медичної техніки, систем відеоспостереження.
 • Корпус приладовий металевий — в нього вбудовуються всілякі вузли електроапаратури.

Потрібно виготовити деталі? Надішліть нам креслення або ескіз для розрахунку вартості

Замовити прорахунок

Скільки коштує сталевий корпус?

При проектуванні деталі враховується безліч критеріїв. Основний – це призначення. Наприклад, корпус для обладнання, яке буде експлуатуватися у складних умовах, матиме додаткові конструктивні елементи захисту, тому його виготовлення буде складнішим, що також позначиться на вартості. Ціна деталі для експлуатації у звичайних умовах буде нижчою через простоту конструкції. Ще один критерій, який впливає на кінцеву вартість – метод кріплення: кріплення на горизонтальній поверхні або на вертикальній.

Компанія «MAGNET» виготовляє сталеві корпуси на замовлення з різною складністю конструкції:

 • монолітний - виконується з масиву металу, відрізняється великою товщиною стінок;
 • збірний - з'єднання кількох елементів різними методами кріплення;
 • гнутий - корпус, отриманий в результаті згинання металу.

Стальний корпус в Україні: чому вигідно замовити у «MAGNET»?

Зручність співпраці з нашою компанією полягає в тому, що ми давно налагодили віддалену роботу з нашими клієнтами, та оформити у нас замовлення можна з будь-якого міста. Достатньо надіслати проект через форму зворотного зв'язку на сайті, отримати прорахунок, погодити вартість та зробити оплату, і ваше замовлення буде запущено у виробництво. Після завершення процесу ми організуємо доставку до вашого міста, а також є можливість забрати товар самовивозом. Нам довіряють багато українських компаній, тому що сталеві корпуси від «MAGNET» мають такі переваги:

 • високоякісна сталь або найкращі сплави;
 • висока стійкість виробу до механічного впливу різного роду та високих температур;
 • стійкість до процесів корозії, агресивному середовищі;
 • легка експлуатація та тривалий термін служби;
 • на кожен виріб надається гарантія якості.

Ми гарантуємо також дотримання обумовлених термінів виробництва та постачання готової продукції.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.