Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Сталеві корпуси

Сталеві корпуси

Виробництво сталевих корпусів на замовлення

Корпуси для обладнання, сталь 4 мм. Корпуси для обладнання на замовлення виготовляємо для всієї України та Європи з доставкою.

Терміни: за домовленістю

Вартість залежить від:

– обсягу робіт;
– складності робіт;
– виду та товщини матеріалу;
– додаткових видів механічної обробки.
Зробити замовлення

Сталевий корпус - необхідна деталь для кожного пристрою та обладнання. Ключова функція сталевого корпусу на замовлення – надійний захист пристрою від зовнішніх механічних пошкоджень. Для виготовлення корпусу з металу потрібне спеціальне обладнання та досвід майстра: важливо підібрати якісний метал, зробити точні виміри та отвори.

Виробництво металевих корпусів складається з кількох етапів:

 1. Отримання креслення від замовника.
 2. Різання металу за допомогою лазера.
 3. Свердління необхідних отворів.
 4. Гнуття металу для надання необхідної форми.
 5. Зварювання та порошкове фарбування за потреби.

Професійно та точно вчасно компанія «MAGNET» виготовить метал. Корпуси будь-якої складності на замовлення для України та Європи. Достатньо надіслати свої креслення та контакти, ми оперативно обробимо заявку та зв'яжемося з Вами для уточнення деталей.

Види металевих корпусів

Розрізняють кілька основних видів металевих корпусів:

 • електротехнічний: масивний виріб, призначено для розміщення електронних вузлів обладнання. Такий корпус захищає електроніку від дій факторів довкілля. Будь-яка волога, опади – це підвищена небезпека для електроустаткування;
 • стійковий корпус: він поміщається в спеціальну шафу або стійку, але й у поодиноких випадках можлива і настільна експлуатація;
 • корпус для блоку живлення: застосовується як захисна оболонка для блоків живлення різного обладнання. Це може бути корпус для побутової чи медичної техніки, систем відеоспостереження;
 • приладовий корпус: в нього вбудовуються всілякі вузли електроапаратури.

Вибір сталевого корпусу

Як правило, на практиці вибір сталевого корпусу відбувається за різними критеріями. Найпоширеніший – це за призначенням. Наприклад, корпус для обладнання, яке буде експлуатуватися у складних умовах або у звичайних, для пультів керування або для контролерів частоти. Додатковий критерій вибору – метод кріплення: кріплення на горизонтальній поверхні або на вертикальній

Також корпуси поділяються за складністю конструкції:

 • монолітний: виконується з масиву металу, відрізняється великою товщиною стінок;
 • збірний: з'єднання кількох елементів різними методами кріплення;
 • гнутий: корпус, отриманий в результаті згинання металу.

Сталеві корпуси від ТОВ «Магнет» володіють такими перевагами:

 • високоякісна сталь або найкращі сплави;
 • висока стійкість виробу до механічного впливу різного роду та високих температур;
 • стійкість до процесів корозії, агресивному середовищі;
 • легка експлуатація та тривалий термін служби.

Компанія на кожен виріб надає гарантію якості та термінів виготовлення будь-яких замовлень.. На виробництві використовується передове європейське обладнання, яке дозволяє виконувати роботу будь-якої складності.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.