Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Сталеві корпуси

Сталеві корпуси

Корпуси для обладнання, сталь 4 мм. Корпуси для обладнання на замовлення виготовляємо для всієї України та Європи з доставкою.

терміни: за домовленістю

Вартість залежить від:

– обсягу робіт;
– складності робіт;
– виду та товщини матеріалу;
– додаткових видів механічної обробки.

Замовити

Сталевий корпус - необхідна деталь для кожного пристрою та обладнання. Ключова функція сталевого корпусу на замовлення - надійний захист пристрою від зовнішніх механічних пошкоджень. Для виготовлення корпусу з металу потрібне спеціальне обладнання та досвід майстра: важливо підібрати якісний метал, зробити точні виміри та отвори.

Виробництво металевих корпусів складається з кількох етапів:

 1. Отримання креслення від замовника.
 2. Різання металу за допомогою лазера.
 3. Свердління необхідних отворів.
 4. Гнучка металу для надання необхідної форми.
 5. Зварювання та порошкове фарбування за необхідності.

Професійно і точно вчасно компанія «MAGNET» виготовить метал. корпуси будь-якої складності на замовлення для України та Європи. Достатньо надіслати свої креслення та контакти, ми оперативно обробимо заявку та зв'яжемося з Вами для уточнення деталей.

Види металевих корпусів

Розрізняють кілька основних видів металевих корпусів:

 • електротехнічний: масивний виріб, призначено для розміщення електронних вузлів обладнання. Такий корпус захищає електроніку від дій факторів довкілля.. Будь-яка волога, опади – це підвищена небезпека для електроустаткування;
 • стійковий корпус: він поміщається в спеціальну шафу або стійку, але й у поодиноких випадках можлива і настільна експлуатація;
 • корпус для блоку живлення: застосовується як захисна оболонка для блоків живлення різного обладнання. Це може бути корпус для побутової чи медичної техніки, систем відеоспостереження;
 • приладовий корпус: в нього вбудовуються всілякі вузли електроапаратури.

Вибір сталевого корпусу

Як правило, на практиці вибір сталевого корпусу відбувається за різними критеріями. Найпоширеніший – це за призначенням. Наприклад, корпус для обладнання, яке буде експлуатуватися у складних умовах або у звичайних, для пультів керування або для контролерів частоти. Додатковий критерій вибору – метод кріплення: кріплення на горизонтальній поверхні або на вертикальній

Також корпуси поділяються за складністю конструкції:

 • монолітний: виконується з масиву металу, відрізняється великою товщиною стінок;
 • збірний: з'єднання кількох елементів різними методами кріплення;
 • гнутий: корпус, отриманий в результаті згинання металу.

Сталеві корпуси від ТОВ «Магнет» володіють такими перевагами:

 • високоякісна сталь або найкращі сплави;
 • висока стійкість виробу до механічного впливу різного роду та високих температур;
 • стійкість до процесів корозії, агресивному середовищі;
 • легка експлуатація та тривалий термін служби.

Компанія на кожен виріб надає гарантію якості та термінів виготовлення будь-яких замовлень.. На виробництві використовується передове європейське обладнання, яке дозволяє виконувати роботу будь-якої складності.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.