Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Виготовлення кейсів, реків на замовлення

Виготовлення кейсів, реків на замовлення

рекові стійки та кейси на замовлення

Замовити виготовлення кейсів на замовлення, реків, стійок та шаф можна в нашій компанії за кресленнями будь-якої складності. У процесі виробництва, ми використовуємо тільки надійні матеріали та високоточне обладнання. Необхідні розміри зберігаються з точністю до міліметра, завдяки високоточним верстатам з ЧПУ.

Усі стійки захищені від дрібних механічних пошкоджень спеціальним покриттям, а складання річок займає не більше 10-ти хвилин за допомогою шестигранного ключа. Пропонуємо можливість серійного виробництва стандартних розмірів або за індивідуальними вимогами. Надаємо гарантію на продукцію до 7 років від виробника.

Зробити замовлення

Як замовити виготовлення стелажних корпусів?

Надішліть запит або зателефонуйте нам

Обговорення завдань та затвердження креслення

Розрахунок вартості виробництва річок

Укладання договору

Рекові кейси, вони ж флат-кейси, реки чи кофри, застосовуються для дбайливого транспортування та зберігання музичних інструментів, звукового, сценічного обладнання. Наша компанія займається виготовленням кейсів на замовлення, будь-якої складності та розмірів. Надійність рекових кейсів на замовлення гарантується високоякісними матеріалами, передовим обладнанням у нашому цеху та високим професіоналізмом майстрів.

Призначення рекових кейсів

Зберігання багатьох видів музичних інструментів, студійного, діджейського, світлового, звукозаписного обладнання – захід, потребує спеціальних умов. Висока вологість, температурні перепади, пил згубно діють на звучання інструментів. У процесі гастролей, тривалих переїздів на апаратуру впливає тряска, вібрація. Недбале навантаження-розвантаження здатне призвести до непоправних ушкоджень, якщо інструменти упаковані у звичайні текстильні чохли.

Перевозити інструменти краще у міцних спеціалізованих рекових кейсах, мають форму скриньки, короба. Вони виготовляються з ламінованої фанери, алюмінієвого композиту, стільникового пластику. Деталі з'єднуються металевим профілем. Якісна конструкція, розрахована на кілька одиниць обладнання, витримує вагу до 1000 кг.

виготовлення кейсів на замовлення

Функціональні переваги рекових кейсів

Професійне виготовлення кейсів на замовлення затребуване, оскільки готова конструкція має ряд переваг:

  • захист від пошкоджень. Кожен виріб оснащується ложементом, що дозволяє надійно зафіксувати музичний інструмент, щоб уникнути його пошкодження. У кожному кофрі є пінополіпропіленовий вкладиш та поролонова оббивка, що захищають вміст від вібрації, падінь, подряпин;
  • захист від вологи. Повна герметичність контейнера збереже апаратуру за високої вологості, різких перепадах температури;
  • функціональність. Для компактного зберігання деякі річки виконуються багаторівневими.. Кожен інструмент у них має окремий осередок. Для переміщення передбачені телескопічні або бічні ручки. Великі контейнери оснащуються вбудованими коліщатками;
  • зручне використання. Кофри зазвичай оснащені двома знімними кришками та запірними механізмами, що дає можливість швидко відкрити річку та підключити апаратуру. Щоб використовувати інструмент, його не обов'язково виймати з корпусу - зазвичай досить зняти верхню кришку;
  • додаткові елементи. За бажанням замовника, кофр може доповнюватися люками, вентиляційними «віконцями», закритими металевою сіткою, відсіками для блоків живлення та додаткових деталей;
  • будь-які розміри. Висота і глибина річка залежить від габаритів устаткування, що зберігається в ньому. Довжина зазвичай не перевищує трьох метрів.

Контейнери відповідного призначення, розмір, комплектації можна підібрати або виготовити індивідуально для будь-якого музичного обладнання чи інструменту – електрогітари, колонок, кросовера, компресора, відворот, мікшерного пульта, ультрамайзера та ін.

Чому потрібно замовити виготовлення річок у нас?

Серійне виготовлення великих партій реків

Висока точність робіт і якість деталей

Обробка заготовок з різних металів

Виготовлення річок будь-який конфігурації і складності

Замовити виготовлення реків, рекових шаф та стійок

Кейси від нашої компанії виконуються із міцних матеріалів, оснащуються ложементами, надійною запірною фурнітурою, виготовленої на верстатах з ЧПУ. Термін експлуатації контейнерів може перевищувати 10-15 років. Кожен виріб перевіряється фахівцями на правильність геометрії, відповідність кресленням, заявленим параметрам. Вартість залежить від габаритів, внутрішнього наповнення, термінів та величини партії. Щоб замовити виробництво кейсів та кофрів з індивідуальними характеристиками, достатньо залишити заявку на сайті, детально описавши необхідні параметри.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.