Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Запчастини до сільгосптехніки

Запчастини до сільгосптехніки

У компанії «Магнет» можна замовити запчастини до сільгосптехніки будь-якої складності. Ми спеціалізуємось на виробництві деталей для галузі важкого машинобудування, у тому числі автомобілебудування. Це можуть бути запчастини для різних вузлів тракторів, комбайнів, поливальних систем, навісного обладнання, доїльних агрегатів, пресів, причепів та напівпричепів, а також машин із різним цільовим сільгосп призначенням.

запчастини до сільгосптехніки

 • Терміни: за домовленістю
 • Вартість залежить від:
  – обсягу робіт;
  – складності робіт;
  – виду і товщини матеріалу;
  – додаткових видів механічної обробки.
 • Виготовляємо для всієї України та Європи з доставкою.
Зробити замовлення

Види продукції, яку можна замовити в «Магнет»

Запчастини до сільгосптехніки в Україні мають високий попит, тому наша компанія займається виробництвом деталей різних груп. Це можуть бути об'ємні або плоскі деталі з використанням заготовок різної товщини, у тому числі і масивні шестерні з 12 мм сталі.

Ми пропонуємо наступні категорії запчастин:

 • шестерні та вали – з круговим та конічним зубом, вал-шестірні, шліцьові вали;
 • зірочки та колеса - для приводних ланцюгів, циліндричні зубчасті колеса з внутрішнім та зовнішнім зубом;
 • муфти та з'єднання - напівмуфти, кулачкові та запобіжні муфти;
 • передавальні елементи - шківи, штифти, кільця;
 • корпусні елементи - корпуси підшипникові та інші корпусні деталі;
 • різні кріпильні елементи та приладдя - Шплінти, осі, пальці, гайки ковпачкові, затискачі, валки;
 • додаткові деталі - барабани, шайби, черв'яки та черв'якові шестерні.

Виробництво запчастин до сільгосптехніки на замовлення: методи металообробки, які ми використовуємо

"Магнет" - це повноцінний виробничий комплекс, оснащений сучасним парком обладнання для обробки металів. Ми беремо на себе повний цикл виготовлення деталей, починаючи від підготовки вихідного матеріалу до остаточної обробки готової продукції. Під реалізацію кожного проекту ми застосовуємо певний технологією комплекс методів, спираючись на специфікацію замовлення.

Основу нашого виробничого процесу складають верстати з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Наші оператори самостійно розробляють та вносять у систему програму обробки, точно дотримуючись параметрів проекту, після чого контролюють процес виробництва. У результаті досягається високий рівень ідентичності запчастин до сільгосптехніки щодо один одного та точну відповідність кожної деталі початковим вимогам.

Серед основних методів обробки, які ми застосовуємо:

Виготовляємо деталі та конструкції для України та Європи з доставкою. Зв'яжіться з нами для обговорення Вашого проекту.

Технічні особливості виробництва запчастин до сільгосптехніки

Ми працюємо як із проектами за індивідуальними кресленнями замовника, так і пропонуємо послугу розробки креслення згідно з озвученими вимогами. Наш конструкторський відділ може створити креслення по вже готовій деталі. При необхідності технології «Магнет» можуть провести консультацію щодо вибору металу, технології обробки, щоб готовий виріб зміг витримувати пікові та тривалі навантаження, а також залишалося зносостійким.

При виробництві запчастин для сільгосптехніки використовуються високоміцні сплави кольорових та чорних металів (сталь, алюміній, нержавійка, бронза, латунь і т. д.), якісні прокладочні матеріали та гуму. Для того, щоб підвищити зносостійкість деталей, технологічно передбачені спеціальні термічні процедури. Зазвичай це загартовування, яке збільшує працездатність комплектуючих при високих навантаженнях. На поверхню виробу, якщо цього передбачає технологія, наноситься антикорозійний склад. Він дає захист від розвитку іржі.

Як замовити на сільгосптехніку запчастини з доставкою по Україні?

Для уточнення інформації щодо процесів виробництва та оформлення замовлення можна скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті або зв'язатися безпосередньо за телефоном з нашим менеджером. Фахівець уточнить вихідні дані проекту та зорієнтує за вартістю та термінами виконання замовлення. Наприклад, для карданного валу потрібно визначитися з навантаженням на карданний вал. Також необхідно вибрати відповідний тип хрестовини з різних сторін, сполучний вузол, захист (вилку або муфту), довжину. Існують відмінності у комплектації, тому що при розробці враховується вид та модель сільгоспмашини. Карданний вал може поставлятися як з захисним кожухом, так і без нього. Тому всі нюанси обмовляються та затверджуються заздалегідь.

Компанія «Магнет» має зручне географічне розташування, тому будь-яке замовлення від нас зручно забрати самовивізом чи організуємо послугу логістики поштовим оператором. Виробництво знаходиться у Білій Церкві, Київська область, що суттєво спрощує нюанси перевезення.

Також ми практикуємо віддалене оформлення замовлення. Після затвердження креслення в онлайн режимі запускаємо виробництво. У міру готовності замовлення упакований товар надсилаємо одержувачу. Це може бути відвантаження партіями. Наша компанія працює з юридичними особами.