Опис проекту

Металообробка » Портфоліо » Захисна сітка акустична

Захисна сітка акустична

Передня захисна сітка для акустичної системи (захисна сітка акустична). Сталь 1.5 мм

 • Терміни: за домовленістю
 • Вартість залежить від:
  – обсягу робіт;
  – складності робіт;
  – виду і товщини матеріалу;
  – додаткових видів механічної обробки.
 • Виготовляємо для всієї України та Європи з доставкою.
Зробити замовлення

Виготовляємо деталі та конструкції для всієї України та Європи з доставкою.
Зв'яжіться з нами для обговорення Вашого проекту.

Акустична сітка виконує одразу кілька функцій:

 • Захист динаміка від механічних впливів – особливо актуальний для автомобільних акустичних систем, якщо в салоні часто переводять тварин чи їздять діти;
 • Поліпшення зовнішнього вигляду – вносять завершальний штрих та допомагають гармонійно вписати акустичну систему в інтер'єр автомобіля чи приміщення завдяки різноманітності форм, кольору, кількості осередків та його форм тощо.;
 • Збільшує період експлуатації акустичної системи. Знижує рівень забруднення динаміків, що продовжує термін експлуатації.

Особливості конструкції та використання

При виборі конструкції захисної акустичної сітки багато користувачів віддають перевагу легкознімним моделям. На їхню думку, наявність такої перешкоди погіршує якість звуку.. І вони воліють під час прослуховування на час знімати захист.

Проте, захисні сітки для динаміків, пропоновані компанією «МАГНЕТ» характеризуються акустичною прозорістю і не мають негативного впливу на звукові хвилі.. Завдяки особливій формі осередків сітки оптимально розсіюють звук., формуючи стабільну діаграму спрямованості, яку можна використовувати для розподілу звукових хвиль у приміщенні чи салоні автомобіля.

Залежно від форми моделі сітка може повністю закривати передню панель акустичної системи., змінюючи її зовнішній вигляд. Або мати форму динаміків, збігаючись з ними за контуром. Залежно від кольору та структури такий захист може, як виділити акустичну систему, так і замаскувати її, зробивши непомітною.

Технологія виробництва захисних акустичних сіток

Як матеріал виготовлення акустичних захисних сіток використовується тонколистова сталь або металеві сплави., володіють достатньою міцністю. Обладнання, використовується у процесі виробництва, має високий рівень автоматизації, що позитивно позначається на якості виробу.

При виробництві акустичних сіток застосовуються такі виробничі процеси:

 • Розкрій сталевого листа – застосовується верстат для лазерного різання з ЧПУ. Він забезпечує високу точність розмірів та чистоту розкрою.. Виключає необхідність додаткової обробки торців;
 • Гнуття, штампування – як правило акустичні сітки мають криволінійні форми. Для надання форми можуть використовуватись різні пристрої: згинальні верстати або преси;
 • Перфорація – для перфорації листового металу, яка забезпечує оптимальну акустичну прозорість, використовується лазерні верстати з ЧПУ. Вони надають широкі можливості налаштування розмірів, форми та розташування отворів на площині. Як отвори можуть виступати коло, овал, шестикутник, квадрат або прямокутник. Отвори можуть бути розташовані прямими рядами, зі зміщенням або структуровано.
 • Антикорозійний захист – для захисту металу від іржі використовується фарбування порошковими фарбами.. Це забезпечує високий рівень стійкості до зовнішніх впливів.

Завдяки копіткому підходу фахівців з металообробки компанії “MAGNET” – вироби створюються найвищої якості.. Ми виготовляємо захисні акустичні сітки будь-якої складності на замовлення, за Вашими кресленнями.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.