Металообробка » ❰ПОСЛУГИ МЕТАЛООБРОБКИ❱

Послуги металообробки

ПОСЛУГИ НА ОБРОБКИ МЕТАЛУ

Лазерне різання металу

ЛАЗЕРНЕ РІЗАННЯ

Гнуття металу

Гнуття листового металу

Перфорація металу

Перфорація металу

Фрезерування металу

Фрезерувальні роботи

Свердлильні роботи

Свердлильні роботи

Зварювальні роботи

ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ

послуги порошкового фарбування

Порошкове пофарбування

послуги токарного оброблення

ТОКАРНІ РОБОТИ

металовироби на замовлення

ВИРОБИ З МЕТАЛУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

деталі з металу -magnet

ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ НА ЧПУ

виготовлення деталей на верстатах з чпу

мехобработка ДЕТАЛЕЙ

Створення унікальних конструкцій, складних механізмів та деталей промислового обладнання неможливо без обробки металів. Сучасні технології дозволяють виконати виріб необхідної форми із заданими розмірами та фізичними характеристиками.

Способи металообробки можна розділити на кілька груп:

 • Лазерне різання.
 • Гнуття.
 • Фрезерування металу.
 • Перфорація.
 • Свердлильні роботи.
 • Сварка.

З металевих сплавів за допомогою автоматизованого обладнання виконуються деталі для різних промислових галузей. Самостійне забезпечення виробництва металевими конструкціями не завжди розумно. Придбання та обслуговування агрегатів, наймання операторів та їх навчання тягнуть додаткові витрати. Оптимальне рішення – виготовлення деталей на замовлення. Сьогодні є кілька категорій послуг з обробки металу..

Лазерне різання

Точний розкрій листової сталі, чавуну, алюмінію та інших металів виконується за допомогою лазера. Промінь генерується спеціальною установкою, фокусується в потрібній точці та руйнує полотно в зоні зрізу. Лазерне різання виконується швидко, точні та безконтактні. Краї виходять рівними, необхідність доопрацювання відсутня. Метод ефективний у штучному виробництві деталей, виготовленні невеликих партій, створення вузлів машинобудівних агрегатів, кованих виробів. Для лазерного різання використовуються установки твердотільного типу, газові та газодинамічні агрегати.

Гнуття металу

Гнуття металу - це технологія деформування заготівлі, в результаті якої лист згинається. Метод придатний для спорудження віконних та дверних отворів, оздоблення фасадів, покрівлі. Деформування із заданими параметрами виконується на листозгинальних верстатах.. Форма листа змінюється під тиском. Надточне обладнання дозволяє зігнути лист, зберігаючи цілісність заготівлі. Гнучка може бути однокутною, багатокутний та радіусний (для виготовлення петель, хомутів).

Фрезерування металу

Фрезерування - це різновид різання. Обробка металевої поверхні фрезою ефективна при зачистці площин, роботі з об'ємними деталями, шліфування, гравіювання, нанесення візерунків. Сфери застосування технології: Інженерних, ювелірне виробництво, архітектури. Метод підходить для обробки будь-яких металів та сплавів. Існує кілька видів фрезерування: торцева, кінцева, циліндрична, зубчаста. Вибір способу визначається конкретним завданням.

Перфорація металу

Рівні отвори на металевій поверхні виконуються за допомогою спеціальних верстатів. Для перфорування металу підходять плоский та листовий металопрокат. Обробка дозволяє зробити матеріал легшим із збереженням його початкових характеристик. Додаткові переваги перфорації: усунення слизькості, підвищення естетики, спрощення монтажних та демонтажних процесів. Методи виконання отворів: штампування-вирубування, використання координатно-пробивного преса чи кластера, свердління, випалювання лазером.

Свердлильні роботи

Для виконання заклепувальних, гвинтових та болтових отворів потрібна слюсарна операція – свердління металу. Технологія застосовна до різних сортів металу. Зазвичай застосовується свердло зі швидкорізальної сталі, але для обробки металів, які важко піддаються впливу, використовується свердло з твердосплавного складу. Такий інструмент підходить для свердління чавуну., нержавіючої сталі. Отвори можуть бути глухими, наскрізними, половинчастими. Для певних завдань виконуються глибокі отвори або з великим діаметром. При свердлінні отворів під внутрішнє різьблення застосовується ГОСТ.

Сварка металу

Технологія зварювальних робіт є з'єднанням металевих конструкцій під впливом високих температур. Сварка металу може здійснюватися дуговим, світловим, газовим, ультразвуковим та іншими методами. Процес вимагає чіткого дотримання технології. Будь-яка похибка може призвести до зниження характеристик шва. Не допускаються підрізи, скорочення або збільшення протяжності, різкі переходи. Зварювальним методом виконуються різні типи стикових з'єднань: впритул, з накладенням або кутом. Контроль якості здійснюється за ГОСТ капілярним, магнітним, радіаційним або ультразвуковим методами. Також шов перевіряється на герметичність.

ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

 • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

 • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

 • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

 • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.

  Поширені запитання:

  Чи виконуємо ми металообробку за кресленнями клієнта?

  Так, компанія "МАГНЕТ" надає послуги по металообробці за Вашими кресленнями, а також розробляємо проекти по Вашому запиту.

  Чи надаєте Ви послуги лазерної обробки металу?

  Так, ми виконуємо високоточну лазерну різку металу на верстатах ЧПУ.

  З якими матеріалами Ви працюєте?

  Ми працюємо з усіма видами і сплавами, таких матеріалів, як: сталь, алюміній, латунь, бронза, нержавіюча сталь.

  Як можна з Вами зв'язатися?

  Якщо у Вас виникли питання, телефонуйте: +38 (098) 521 37 41, +38 (067) 466 60 07 і Наші фахівці допоможуть Вам вирішити поставлені завдання.