Фрезерування бронзи

Високоточна фрезерна обробка бронзи без підрядника

Замовити послугу

  Особливості роботи з бронзовими металами

  Бронза характеризується високою міцністю, корозійною стійкістю, чудовою електропровідністю, а також стійкістю до механічних впливів та ковкістю. Основними елементами сплаву є мідь та олово, а також допустиме включення додаткових легуючих складових, що в комплексі надає металу всі вищеперелічені властивості.

  Фрезерування бронзи потребує особливого підходу, враховуючи її високу пластичність, яка обумовлена ​​великим вмістом міді у складі. Тому, щоб обробка вийшла максимально точною, необхідно використовувати ЧПУ з гострими фрезами із твердих сплавів, правильно підібрати мастильно-охолоджувальну рідину (ЗОР), вчасно видаляти стружку та дотримуватись рекомендованих швидкісних параметрів обертання верстата. Звернувшись до компанії «MAGNET», ви отримаєте якісне виконання замовлення з першого разу та без браку..

  Процес фрезерування бронзи

  Професійне фрезерування бронзи можливе лише при використанні сучасного обладнання. Саме верстати з ЧПУ дозволяють виконати фрезерування бронзи з високою точністю по кількох осях одночасно. Це значно розширює можливості створення деталей складної конфігурації..

  «MAGNET» пропонує послуги повного циклу: від виконання замовлення з технічної документації замовника до фінальної обробки деталі з використанням різноманітних машин та інструментів для досягнення повної відповідності проектним вимогам.

  В процесі фрезерування бронзи на верстаті ЧПУ нашими операторами можуть бути виконані наступні операції:

  • копіювання — точне відтворення контурів зразка або креслення;
  • нарізання канавок — створення поглиблень певної форми у матеріалі;
  • нарізування різьблення — формування зовнішнього або внутрішнього різьблення шляхом фрезерування;
  • різання — зняття точного шару матеріалу за допомогою обертової фрези;
  • просування та глибина різу — регулювання глибини обробки за рахунок вертикального та горизонтального переміщення деталі.

  Здатність верстатів з ЧПУ працювати з призматичними деталями та формами будь-якої складності є нашою значною перевагою. Автоматизація процесу та повний контроль за ходом фрезерування через програмне забезпечення забезпечують високу точність обробки, тому наші фахівці готові взятися за реалізацію найскладніших проектів.

  Чому потрібно замовити послуги згинання листового металу у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  На якому устаткуванні виконується фрезерна обробка бронзи

  Для обробки заготовок наша компанія «MAGNET» активно використовує високотехнологічне іноземне обладнання., вироблене провідними світовими виробниками з Італії, Швейцарії та Японії. Завдяки чому ми гарантуємо точність робіт та відсутність браку у готовому замовленні.

  На таких верстатах може бути виконане розкривання, вибірка, а також чорнова або фінішна обробка. Ми пропонуємо широкий спектр послуг фрезерування бронзи на верстаті ЧПУ, включаючи:

  • торцеву обробку;

  • кінцеву обробку;

  • фасонну обробку;

  • периферійну обробку;

  • 3D обробку.

  В результаті виробляються деталі різної складності з уступами та пазами різної геометрії, підтверджуючи високий рівень кваліфікації та технологічності нашого виробництва.

  Будуємо бізнес виходячи з інтересів наших клієнтів!

  Для виробництва компанія «МАГНЕТ» використовує провідне обладнання європейських виробників (Bystronic, Райнер)

  Наше обладнання:

  • Bystronic Bysprint 3150 (Швейцарія)
  • Bystronic Xpert 150 (Швейцарія)
  • Rainer LUX1212 (Італія)
  • GS-280LY ЗЧИТАННЯ Genos M560-V-e (Японія)

  Дізнатись вартість та терміни виготовлення деталей

  відправити запит

  Переваги роботи з компанією «MAGNET»

  Компанія «MAGNET» знаходиться в г. Біла Церква, Київська область. Наші працівники мають значний досвід у галузі металообробки, тому ми протягом багатьох років зарекомендували себе як надійний виконавець у сфері фрезерної обробки бронзи та інших металів.

  Усі роботи виконуються згідно з технічної документації замовника у власному цеху, у суворому дотриманні встановлених меж допусків розмірів виробів. Це гарантує бездоганну відповідність готових деталей до початкових вимог, незалежно від складності техзавдання. Ми працюємо безпосередньо напряму та не залучаємо підрядників. Приймаємо замовлення на виробництво партій будь-якого обсягу, пропонуючи при цьому найвищу точність виконання. Наявність власного сучасного обладнання та професійний підхід до роботи дозволяють нам успішно реалізовувати проекти різного ступеня складності, починаючи від обробки за наданими кресленнями та закінчуючи реалізацією на основі ескізів або зразків продукції.

  Приклади наших фрезерувальних робіт

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.