Фрезерування міді
Обробка металу з високою точністю та в заданий термін
Мідь — матеріал, який простий у обробці і займає не останнє місце у промисловому виробництві завдяки своїм унікальним властивостям. Вона має високу стійкість до корозії в різних середовищах: повітряної, прісної та солоної води, а також не вступає в реакцію із лужними розчинами, тому цей кольоровий метал став незамінним у багатьох галузях. Проте, щоб результати обробки були бездоганними, необхідно використовувати сучасне та високоточне обладнання, а також обирати оптимальні методи роботи з металом. Обробка міді на фрезерному верстаті розрахована на отримання виробів із високою точністю відповідності проекту, тому в промисловості переважає фрезерування міді на ЧПУ.
Затребуваність послуг з фрезерування міді
Запит на виконання робіт з різання мідних листів досить популярний. У цьому форматі метал часто використовуються для вирізання плоских деталей або виконання перфорації та згинання з метою створення єдиної листової конструкції. Однак у процесі лазерного різання відбувається відбиття лазерного променя від блискучої поверхні міді., що не тільки знижує якість обробки, але й може пошкодити сам прилад із лазерним випромінювачем. Тому саме обробка міді на фрезерному верстаті є найбільш кращим та оптимальним методом у виробництві. Цей спосіб дозволяє досягати високої точності та якості обробки металу., виконувати замовлення на великі партії за мінімальний тимчасовий термін.
Чому потрібно замовити послуги у нас?
Технологічний процес фрезерної обробки міді у «MAGNET»
Ми активно використовуємо передові технології для обробки міді., у тому числі 3D фрезерування, тобто створення об'ємних деталей. Цей процес передбачає глибоке розуміння підходів до програмування верстатів ЧПУ..
Обробка міді на фрезерному верстаті вимагає врахування низки важливих аспектів, які виділяються на основі фізичних властивостей металу, зокрема його високої пластичності. У процесі обробки міді фрезою інструмент має відповідати суворим вимогам:
Ріжуча частина виготовляється виключно із твердосплавного складу, щоб знос був мінімальним та рівномірним, що не позначатиметься на якості продукції.
Постійний контроль за станом загострення інструменту, щоб забезпечити чистоту та точність різу.
Дотримання оптимальної швидкості подачі та частоти обертання шпинделя, а також форми стружки, що формується..
Постійне видалення стружки із зони різання за допомогою спіральних канавок фрези.
Процес фрезерування міді в «MAGNET» здійснюється на новітньому європейському та японському устаткуванні, яке забезпечує високу точність обробки та не допускає виникнення браку. Ми використовуємо мідні сплави як у чистому вигляді, так і з додатковими домішками, тому верстати адаптуємо під кожну партію заготовок, завдяки чому на виході отримуємо деталі без зазубрин та дефектів.
Важливу роль успішному виконанні робіт відіграє підготовка верстата ЧПУ. Технологи нашої компанії перед запуском кожної партії проводять точні розрахунки можливих режимів обробки та вносять їх до «операційної карти». Ми також ретельно контролюємо виробничий процес, використовуючи мастильно-охолоджувальні рідини (ЗОР), зокрема WD-40, для вирівнювання температур та видалення стружки.
Схема роботи з нами
Замовити фрезерування міді та її сплавів на ЧПУ верстатах «MAGNET»
Ми готові взятися за виконання замовлень будь-якого ступеня складності та терміновості, пропонуючи також нашим клієнтам як розробку унікальних креслень, так і роботу за вже готовими проектами замовника. Обробка міді на фрезерному верстаті ми можемо реалізувати як самостійний етап виробництва деталі., так і включена в ширший виробничий процес. «MAGNET» є компанією з повним циклом виробництва, що дозволяє нам оформляти замовлення з комплексним підходом до мехобробки металів. Для обговорення проекту залишайте заявку на сайті.
Дивіться також:
ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ
Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.
Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.
У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.
Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.