Гравіювання на нержавійці

Створення зображень з різною глибиною та текстурою

Замовити послугу

  Лазерне гравіювання нержавіючої сталі в «MAGNET»

  Компанія MAGNET пропонує послугу лазерного гравіювання на нержавійці, яка є сучасним та максимально точним методом нанесення зображень на металеві поверхні. Для цього ми використовуємо потужні лазерні верстати з ЧПУ, які здатні максимально точно виконати кожну деталь проекту.

  Особливості технології

  Процес лазерного гравіювання нержавіючої сталі повністю керується комп'ютером, під час якого лазерний промінь м'яко впливає на поверхню металу, не торкаючись до неї фізично. Це дозволяє нам працювати з найтоншими листами та заготовками, при цьому не пропалювати їх на крізь.

  Гравіювання на нержавійці лазером починається з розробки зображення, яке може бути створено у векторній або растровій формі залежно від кінцевої мети. Векторна графіка ідеально підходить для текстів, контурних малюнків та чітких ліній, тоді як растрові зображення кращі для проектів, вимагають градієнтів, відтінків та більш складних візуальних ефектів.

  Наша компанія готова запропонувати гравірування нержавіючої сталі лазером для створення зображень з різною глибиною та текстурою – від ледь відчутних на дотик до виражено рельєфних. Для цього наші оператори проводять точне регулювання параметрів лазера, що дозволяє досягти бажаного ефекту в залежності від завдання та товщини матеріалу.

  У MAGNET також виконується кольорове гравірування по нержавійці, яке можливе завдяки особливій технології взаємодії лазера з матеріалом. Це вигідне рішення для тих, хто займається дизайном.

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Хто може замовити гравіювання на нержавійці?

  Можливості лазерного гравіювання обмежуються лише вашою уявою. Застосування методу актуальне для багатьох галузей, де він використовується для різних цілей:

  • медицина — для маркування інструментів та обладнання;

  • автомобільна, аерокосмічна промисловість — для нанесення унікальних серійних номерів, написів на деталях;

  • рекламні товари — дозволяє наносити логотипи та рекламні повідомлення на корпоративні подарунки та сувеніри, персоналізація речей повсякденного побуту;

  • електронні пристрої — для нанесення штрих-кодів, інструкцій, технічної інформації на корпуси;

  • дизайн — створення унікальних декоративних елементів та візерунків на металевих поверхнях різного розміру.

  Замовити попередній розрахунок проекту

  відправити запит

  Переваги лазерного гравіювання нержавіючої сталі

  Використання ЧПУ обладнання для лазерного гравіювання на нержавійці виключає ризик браку та гарантує високу точність робіт. Цей метод підтримує тиражування на будь-якому обсязі, від одиничних екземплярів до великих партій. Завдяки високій швидкості роботи лазерного променя гравіювання здійснюється максимально швидко, а ціна на лазерне гравіювання на нержавійці значно нижче порівняно з ручним гравіюванням або використанням механічних верстатів. Також гравіровані зображення у нашому виконанні відрізняються високою стійкістю до механічних та хімічних впливів. Термін служби готових виробів без втрати вихідних естетичних якостей складає від 5 до 10 років.

  Чому варто співпрацювати з «MAGNET»

  Компанія «MAGNET» пропонує своїм клієнтам якісне гравірування нержавіючої сталі лазером будь-якої складності у промислових обсягах. Вибір роботи з нами обумовлений тим, що виконання замовлень відбувається точно у термін, що стало можливим завдяки низці причин:

  • наявності власного виробничого цеху;
  • команді висококваліфікованих спеціалістів;
  • використання передового обладнання із застосуванням останніх версій програм.

  Всі ці фактори дозволяють нам організувати свою роботу напряму без посередників. Для багатьох замовників перевагою співпраці з нами стало комплексне надання послуг з металообробки та отримання виробів, які на 100% відповідають проекту.

  Вимоги до кожного замовлення обумовлюються заздалегідь, тому вартість робіт залишається незмінною після її виконання. Ціна на гравірування по нержавійці та інші послуги прораховується на основі креслень та обмовляється перед стартом робіт.

  Ми пропонуємо повний спектр послуг з гравіювання та, якщо у вас немає готового проекту або він вимагає адаптації під верстати з ЧПУ, наші оператори готові допомогти у розробці. Виробництво знаходиться у Білій Церкві, тому до нас можна приїхати всім мешканцям, які знаходяться у сусідніх областях, а також ми приймаємо замовлення в режимі онлайн та готові відправити ваші готові вироби до будь-якої точки України.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.