Лазерне різання алюмінію

Лазерний розкрій алюмінію з “хірургічною” точністю та мінімальною витратою матеріалу.

Замовити послугу

  Компанія «MAGNET» є лідером у наданні послуг лазерного різання по алюмінію, забезпечуючи високоточне виконання технічного завдання. Сьогодні алюмінієві сплави широко використовуються в побуті та промисловості завдяки своїй легкості, міцності та стійкості до корозії, тому запити на виготовлення деталей з цієї сировини надходять часто. Звернення за послугами лазерного різання по алюмінію у компанію «MAGNET» гарантує, що навіть найскладніші проекти будуть виконані з винятковою точністю та якістю. Багато підприємств обирають цей метод і нашу компанію, тому що ми готові працювати з індивідуальними завданнями, виконувати замовлення різного масштабу, досягаючи в роботі заданих унікальних характеристик виробів, необхідні для їх подальшої експлуатації.

  Лазерне різання алюмінію: особливості технології

  Це складний процес через унікальні фізичні та хімічні властивості самого металу. Алюміній має високу відбивну здатність і теплопровідність., що робить його більш складним для різання, чим, наприклад, сталь. На відміну від сталі, алюміній розсіює лазерний промінь, що вимагає використання більш потужних лазерів для досягнення необхідної точності та якості зрізу. Тому ми використовуємо високоточні верстати ЧПУ з лазерами високої потужності.

  Молекулярна будова алюмінію більш м'яка та пластична в порівнянні з твердими чорними металами, що також ускладнює прорізання лазером. Тому, щоб досягти ідеального результату, використовується комп'ютерне керування лазером, яке видає максимальну точність дій.

  Лазерний розкрій алюмінію починається з розміщення аркуша на спеціальній установці, де він не вимагає додаткового закріплення, що спрощує процес. Швидкість руху лазера залежить від товщини листа, і зазвичай різання здійснюється повільно для виключення дефектів на поверхні готового виробу. Головка лазера не торкається матеріалу, як у роботі з іншими металами. Якісний контур досягається завдяки продуванню газом, який видаляє розплавлену стружку під час процедури.

  Ця технологія дозволяє вирізати вироби практично будь-якої форми, скасовуючи обмеження старіших методів. Робота верстатів з комп'ютерним керуванням виключає людський фактор і зводить до мінімуму ймовірність помилок. Це основний підхід до автоматизації виробничого процесу, підвищенню продуктивності та точності обробки.

  Переваги різання алюмінію лазером

  • Локалізоване нагрівання — точковий вплив лазера на поверхню заготовки запобігає деформації краю деталі..

  • Точність нарізки та повноцінне формування.

  • Чистий контур - відсутність залишкових частинок металу по краях готової деталі, що не вимагає додаткової зачистки.

  • Економія матеріалів – можливість максимально оптимізувати розкрій, що зменшує кількість відходів.

  • Швидка підготовка – для початку робіт потрібний лише адаптований проект.

  • Автоматизація та швидкість – у перерахунку на вартість за одиницю деталей, ціна на різання алюмінію лазером виходить мінімальна.

  Замовити попередній розрахунок лазерного різання алюмінієвих листів

  відправити запит

  Процес та можливості лазерного різання листового алюмінію на верстатах Bystronic Bysprint

  Сучасні виробничі стандарти потребують гнучкості обладнання, щоб можна було виконувати індивідуальні проекти на замовлення. Ми віддаємо перевагу використанню багатофункціональних верстатів., тому працюємо на швейцарських машинах для лазерного різання листового алюмінію та інших металів від бренду Bystronic Bysprint. Їх конструктив і програмне забезпечення дозволяють досягти максимальної точності, а також забезпечити незмінність маси металу після обробки. На відміну від сталевих виробів, алюмінієві заготовки зберігають свою первісну масу, так як не вимагають фіксації запорами і не піддаються деформації від теплової дії лазера.

  В «MAGNET» пропонується лазерне різання алюмінієвих листів з максимальним розміром до 3000 x 1500 мм і товщиною алюмінію до 5 і 8 мм.

  Верстати лазерного різання металу

  Bystronic Bysprint 3150 (Швейцарія)

  Максимальні розміри листа: 3000 х 1500 мм

  Максимальна товщина різу алюмінію: 8 мм.

  Bystronic Bysprint Fiber 3015 (Швейцарія)

  Максимальні розміри листа: 3000 х 1500 мм

  Максимальна товщина різу алюмінію: 5 мм.

  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  фрезерування алюмінію на чпу
  лазерне різання нержавіючої сталі
  фарбування алюмінію порошковою фарбою

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Послуга лазерного різання металу в «MAGNET»

  Співпраця з «MAGNET» є вигідною завдяки можливості обробки як великих, так і дрібних партій продукції з високою точністю та швидкістю. Ми здатні адаптуватися до індивідуальних замовлень клієнта, чи то поодинокі вироби, чи цілі серії промислових деталей. Додаткові послуги, такі як гравірування та маркування, розширюють спектр можливостей, пропонуючи комплексне рішення під ключ. Усі операції виконуються на власній виробничій базі, що гарантує контроль якості на кожному етапі роботи, а також те, що на лазерне різання алюмінію ціна буде мінімальною.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.