Лазерне різання нержавіючої сталі

Високоточне різання нержавіючої сталі лазером на верстатах Bystronic Bysprint з мінімальною витратою металу

Замовити послугу

  Металообробка » ❰ПОСЛУГИ МЕТАЛООБРОБКИ❱ » Лазерне різання » Лазерне різання нержавіючої сталі

  Використання сучасних ЧПУ верстатів у компанії «MAGNET» забезпечує ідеальну якість обробки нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь відома своєю унікальною сплавною структурою: вона виділяється високими міцними та антикорозійними властивостями, що робить матеріал незамінним у різних галузях застосування. Незважаючи на складність в обробці через несумісність із тепловими методами, саме різання нержавіючої сталі лазером дозволяє створювати деталі у високій точності згідно з технічним завданням.

  Також існують різні технології роботи з краєм, наприклад, з використанням азоту чи вуглекислого газу, що в залежності від особливостей розкрою, дозволяє досягти ідеальної гладкості кінцевого виробу. Даний метод розрахований на створення складних дизайнерських рішень та конструкцій з нержавіючої сталі.

  Причини замовити лазерне різання металу у нас:

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ І ОБЛАДНАННЯ

  ЛАЗЕРНЕ РІЗАННЯ НА ВЕРСТАТАХ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Особливості методу різання металу лазером

  Створення складних деталей з нержавіючої сталі вимагає застосування високотехнологічного обладнання, зокрема, верстата ЧПУ. Ці машини забезпечують не лише високу точність у виготовленні деталей., але й дозволяють виконувати точні розрізи, суворо відповідні проектної документації. Особливістю таких верстатів є можливість створювати наскрізні отвори з мінімальним діаметром до 0,2 мм. Також за допомогою ЧПУ можна проводити маркування на металі для подальших операцій, наприклад, вказувати місця згину.

  Компанія «MAGNET» активно використовує лазерне різання по нержавійці, виділяючи наступні переваги цієї технології:

  • Точність форм та розмірів деталей, а також повноцінна обробка країв.
  • Відсутність деформацій та змін властивостей металу завдяки локальному впливу лазера. Технологія не передбачає значного термічного впливу на матеріал.
  • Висока продуктивність, оскільки на ЧПУ можна виготовити будь-який обсяг виробів., попередньо розрахувавши швидкість роботи над однією позицією.
  • Мінімізація витрати матеріалу за рахунок тонкого фокусу лазерного променя.
  • Конкурентоспроможна вартість лазерного різання нержавіючої сталі.

  На виході виходять вироби, готові до використання або передачі на наступні стадії обробки. Вони відрізняються ідеальною гладкістю поверхні та повністю відповідають якісним стандартам вихідної заготівлі..

  Лазерне різання нержавіючої сталі за кресленнями замовника

  Компанія «MAGNET» підходить до кожного замовлення індивідуально. Перед початком робіт технолог повністю аналізує проект із технічним завданням, щоб визначити оптимальний спосіб різання, враховуючи:

  • складність дизайну деталі;
  • вимоги до якості та точності зрізу;
  • вид і тип заготовки з нержавіючої сталі.

  Наша компанія надає послуги металообробки будь-якої складності. Далі відбувається завантаження електронного макета у програму ЧПУ. Під її керуванням виконується керування рухами лазера, дотримується відповідність заданої траєкторії. У момент потрапляння лазерного променя на метал, він миттєво плавить матеріал у точці контакту, залишаючи за собою тонкий та точний контур.

  Використання газонаповненого лазера прискорює процес лазерного різання нержавіючої сталі і дозволяє працювати зі сталями різного хімічного складу, включаючи ті, які мають підвищену жаро- та корозійну стійкість. Також у нас доступна лазерне різання нержавіючої сталі із застосуванням азоту. Ця технологія особливо ефективна для отримання так званого «білого різу», який не вимагає додаткової пост-обробки.

  Замовити попередній прорахунок вартості різання по нержавійці лазером

  відправити запит

  З використанням якого обладнання проводиться лазерний розкрій нержавіючої сталі в компанії «MAGNET»?

  Як основне обладнання типу ЧПУ обраний промисловий верстат Bystronic Bysprint, який є високотехнологічним агрегатом, здатний справлятися із замовленнями різного масштабу. Він здатний обробляти листовий метал розміром до 3000*1500 мм, що робить його ідеальним для широкого спектру завдань.

  Bystronic Bysprint забезпечує різання нержавіючої сталі лазером з максимальною товщиною зрізу до 12 мм. Це швейцарське обладнання відрізняється своєю точністю виконання., що робить його надійним вибором для виконання технічно складних проектів.

  Лазерный раскрой нержавейки на станке ЧПУ - Magnet
  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  фрезерні роботи з алюмінію
  обробка міді на токарном верстаті
  гравіювання нержавіючої сталі лазером
  обробка латуні на токарному верстаті

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Як формується вартість лазерного різання нержавіючої сталі?

  Ціна на різання нержавіючої сталі лазером у компанії «MAGNET» визначається на основі кількох ключових факторів. Вартість послуг залежить від обсягу роботи, використовуваної марки сталі та товщини листів, а також від необхідності виконання додаткових операцій, таких як гнуття, зварювання або полірування. Наші клієнти можуть отримати попередній розрахунок вартості послуг, надіславши деталі свого проекту на електронну пошту або через форму зворотного зв'язку на сайті. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни завдяки використанню власного обладнання.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.