Лазерне різання оцинкованої сталі

Лазерний розкрій оцинкованого листа з “хірургічною” точністю та мінімальною витратою матеріалу.

Замовити послугу

  Металообробка » ❰ПОСЛУГИ МЕТАЛООБРОБКИ❱ » Лазерне різання » Лазерне різання оцинкованої сталі

  Оцинкована сталь, завдяки своїй стійкості до корозії, довговічності та міцності, знаходить широке застосування у сферах будівництва, машинобудування, медицини та повсякденного життя. У відповідь на зростаючий попит на якісну та швидку обробку такого матеріалу, компанія «MAGNET» пропонує професійні послуги різання металу лазером за конкурентоспроможними цінами. Для цього ми використовуємо високоточні верстати з комп'ютерним керуванням. Це перевірена практикою технологія отримання деталей з ідеально рівним зрізом без дефектів. Лазерне різання оцинкованої сталі дозволяє виключити шлюб із партії та мінімізувати відходи.

  Переваги лазерного різання оцинкованої сталі в «MAGNET»

  Метод з використанням обладнання для лазерного різання з ЧПУ на сьогоднішній день вважається найнадійнішим і доступнішим при створенні деталей з листового металу. Компанія «MAGNET» використовує найсучасніші власні лазерні верстати. Наші оператори точно знають особливості управління ЧПУ, тому вміють деталізувати кожний процес, працюють без помилок та з максимальною віддачею виробництва за кожним замовленням. Особливу увагу ми приділяємо розкрою оцинкованого листа, тому отримуємо максимальну кількість заготовок з однієї основи. Також завдяки застосуванню даного методу ми можемо гарантувати:

  • Швидке виробництво — лазер обробляє матеріали швидше за традиційні способи, а також метод застосовний для обробки великих партій замовлень.

  • Точність — правильно налаштована система ЧПУ створює виняткову точність різання, тому лазерне різання оцинковки вважається способом без похибок з допустимою нормою 0,1 мм.

  • Мінімальне місце нагрівання та тонка лінія зрізу — лазер концентрується точково на малій області, тому в процесі роботи не утворюється звична стружка і виходить гладкий акуратний різ.

  • Збереження властивостей металу та його покриття — лазер не вступає в реакцію і не ушкоджує механічно захисний від корозії шар металу.

  Замовити попередній розрахунок проекту

  відправити запит

  Як відбувається процес обробки оцинкувального листа

  На цьому етапі все залежить від професіоналізму оператора. Працівник виконує розробку електронного креслення, який завантажує в верстат ЧПУ. Далі до програми вносяться важливі параметри: початкове положення листа, швидкість переміщення променя, потужність випромінювання та глибина різу. Далі оператор проводить завантаження металевого листа в робочу зону верстата та запускає процес лазерного різання оцинкованої сталі

  В ході різання оцинкованого листа верстат працює автономно. Лазерний промінь не порушує структуру металу завдяки точно налаштованому фокусуванню. Для цього використовується спеціальна лінза, через яку виставляється необхідний розмір нагріваючої плями.

  У «MAGNET» застосовується метод різання з випаровуванням, при якому лазерний промінь тепловим впливом плавить метал у точці контакту, а розплав видаляється за допомогою струменя газу під тиском. Результат робіт також залежить від якості допоміжних матеріалів, у тому числі чистоти азоту.

  Після завершення різання оператор видаляє відрізані частини та очищає робочу зону від залишків, готуючи обладнання до виконання наступного завдання. А готові деталі в упаковці до видачі клієнту.

  Чому потрібно замовити послуги лазерного різання металу у нас?

  ВЛАСНИЙ ЦЕХ

  ВЕРСТАТИ ЧПУ

  ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Високоточне лазерне різання оцинковки будь-якої складності

  Компанія «MAGNET» заслужила на довіру багатьох клієнтів. Ми спеціалізуємося на високоточному різанні оцинковки лазером, дозволяючи нашим клієнтам отримати металоконструкції будь-якої складності та деталізації. Наші можливості включають створення:

  • повітроводів та водостічних труб;
  • огорож та корпусів для різної техніки;
  • карнизів та жолобів;
  • елементів покрівлі та коробів.

  Крім того, «MAGNET» пропонує декоративне лазерне різання, відкриваючи безмежні можливості для створення унікальних візерунків та деталей за індивідуальними замовленнями.

  Наша головна перевага – це робота без посередників та виконання замовлень точно у термін, тому що в арсеналі є власне обладнання та штат співробітників. Ціна на лазерне різання оцинкованої сталі обговорюється заздалегідь та не змінюється за фактом виконання замовлення, тому наші партнери воліють працювати з нами за прозорість співробітництва.

  Ми пропонуємо повний спектр послуг, починаючи від допомоги у розробці проекту для тих, у кого його ще немає, до підбору оптимальних матеріалів для реалізації. Компанія розміщена у Білій Церкві, при цьому ми приймаємо замовлення віддалено та готові відправити готову продукцію до будь-якої точки України..

  Верстати лазерного різання металу

  Bystronic Bysprint 3150 (Швейцарія)

  Максимальні розміри листа: 3000 х 1500 мм

  Bystronic Bysprint Fiber 3015 (Швейцарія)

  Максимальні розміри листа: 3000 х 1500 мм

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.