Металообробка листового металу

Обробляємо на верстатах ЧПУ, а також виготовляємо вироби з листового металу високої якості і з мінімальною витратою матеріалу.

Замовити послугу

  Обробка листового металу

  Надаємо комплексну обробку листового металу на замовлення в Києві та Україні, використовуючи високоточні верстати ЧПУ, які дозволяють виконувати роботу максимально якісно та точно відповідно до потреб Замовника. Працюємо за Вашими кресленнями або проектуємо по Вашому запиту. Допоможемо втілити в металі найскладніші проекти, виготовимо нестандартні вироби з металу. У виробництві використовуємо різні матеріали: нержавійка, алюміній, сталь, а також інші види металів.

  Ми надаємо повний цикл обробки, починаючи від розкрою металевих листів, закінчуючи порошковим фарбуванням, для надання фінального виду виробу.

  Послуги з ЧПУ обробці листового металу:

  Услуги обработки листового металла - Magnet

  ЧПУ обробка листового металу - Magnet

  Обработка листового металла на ЧПУ станках - Magnet
  • Терміни виготовлення: від 1 дня
  • Матеріали: широкий асортимент у наявності, працюємо з матеріалом замовника.
  • Вартість залежить від:
   – складності деталі;
   – серійності;
   – марки та товщини матеріалу;
   – видів механічної обробки.
  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  замовити лазерне різання алюмінію
  послуги токарної обробки бронзи
  зварювання алюмінію на замовлення
  фрезерування нержавіючої сталі

  Методи обробки листового металу

  Завдяки розвитку сфери металообробки та появі нового, високотехнологічного обладнання – є можливість виготовити металевий виріб будь-якої форми, товщини, з будь-якими отворами та іншими параметрами. Для цього, ми в компанії “MAGNET” використовуємо таке обладнання від провідних європейських виробників як: Bystronic Bysprint 3150 (Швейцарія), Bystronic Xpert 150 (Швейцарія) і Rainer LUX1212 (Італія). Нижче розглянемо поширені методи обробки листового металу.

  Лазерне різання листового металу

  Лазерне різання, на відміну від механічного (ножицями) дозволяє виконати роботу з ювелірною точністю, не залишаючи жодних засічок та деформацій металу в місці розрізу. Промінь проходить по заданій траєкторії, руйнуючи метал у точці дотику, виходить ідеально рівний розріз та відсутність необхідності додаткової обробки країв.

  Гнуття металу

  Гниття металу застосовується у випадках, коли виробу необхідно надати певної форми. Наприклад, для виготовлення корпусу електроприладу цільний лист металу згинається згідно з кресленням. В результаті згинання відсутні зварювальні шви, завдяки чому деталь виходить більш міцною та довговічною.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.