Порошкове фарбування металу

Надаємо послуги по фінішній обробці і нанесення покриття поліестер (поліефірні) для будь-яких металевих виробів.
ШВИДКО ТА ЯКІСНО. ДАЄМО ГАРАНТІЇ!

Замовити послугу

  Послуги порошкового фарбування

  Порошкове фарбування металевих виробів забезпечує високу якість покриття, зберігає відмінні фізико-хімічні та оздоблювальні характеристики. Одношарового нанесення досить для рівномірного і щільного фарбування деталей. Виконуємо поліестерне порошкове покриття, використовуємо високоякісні перевірені фарби. Дотримуємося кожен етап технології порошкового фарбування.

  Порошковая покраска в цеху Magnet
  • Терміни виготовлення: від 1 дня
  • Вартість залежить від:
   – розміру деталі;
   – виду підготовки поверхні до фарбування;
   – форми вироби;
   – інших видів механічної обробки.
  • Доставка: по всій Україні

  Чому потрібно замовити порошкове фарбування металевих виробів у нас?

  Висока швидкість виконання фарбувальних робіт та сушіння.

  Відсутність їдкого запаху, 100% безпечна технологія забарвлення.

  Високі антикорозійні та ударостійкі властивості.

  Максимально рівномірне покриття і естетичний вигляд.

  Що ми фарбуємо?

  Професійні послуги порошкового фарбування. Замовте попередній розрахунок!

  відправити запит

  Приклади наших робіт

  Як відбувається порошкове фарбування металу – ключові етапи:

  Фахівцями компанії «МАГНЕТ» роботи з покриття металу фарбою в цеху відбуваються у такій послідовності:

  подготовка металла к порошковому покрытию

  1. Підготовчий етап

  Насамперед оцінюють готовність поверхні до подальшої обробки. При необхідності майстри механічним або ручним способом видаляють пил і забруднення, наносять знежирюючі склади, проводять фосфатування з метою поліпшити адгезію і в майбутньому запобігти ураженню деталі корозією.

  порошковая окраска металла

  2. Нанесення фарби

  Перед порошковим фарбуванням конструкцію з металу поміщають у піч для ретельного просушування, потім остуджують і приступають до основного етапу. У герметичній камері з електростатичного розпилювача під дією стисненого повітря на поверхню потрапляють найдрібніші частинки фарби, отримали електричний заряд. Вони легко притягуються до деталі, утворюючи однорідний шар без пустот, лисина, нерівностей, патьоків і інших вад.

  Полимеризация после порошковой покраски металла

  3. Полімеризація

  У завершальний етап здійснюють полімеризацію. Для цього вироби поміщають в піч, прогріту до температурних значень в діапазоні 150-200 градусів за Цельсієм, а потім очікують від 15 до 30 хвилин. За цей час нанесення частинки плавляться і надійно кріпляться на поверхні. Знімають заготовки з конвеєра після того, як на покритті утворюється стійка плівка. Вироби готові до використання відразу після охолодження.

  Які економічні вигоди забезпечить порошкове покриття?

  Грамотно виконане порошкове фарбування дрібних деталей і великих заготовок має переваги:

  • Економне витрачання. 100% гарантія перенесення фарби на поверхню, що знижує ступінь перевитрати матеріалів.

  • Рекуперація (система рециркуляції). Можливість повторного використання порошку фарби, а значить відходи мінімальні і вартість послуги, що надається значно нижче за рахунок економії витратних матеріалів.

  • Стислі терміни. Відсутність розчинників в числі компонентів звільняє від необхідності витрачати час на тривалу сушку, випаровування і видалення парів (в середньому затвердіння відбувається через півгодини); а власний цех дозволяє виконати комплексну металообробку в одному місці без участі посередників в процесі.

  • Автоматизація процесу. Високий ступінь автоматизації технології виключає ризик людських помилок, знижує ймовірність браку і дефектів, не вимагає проведення повторного проходу, як у випадку використання рідких емалей.
  • Захист від корозії. Спеціальна хімічна обробка (фосфатування) металу при його підготовці до фарбування підвищує його антикорозійні властивості.

  • Екологічність забарвлення. Така техніка забарвлення має гіпоалергенні властивості.
  • Якість і висока стійкість покриття. В результаті полімеризації в печі підвищується щільність зчіпки з поверхнею металу.
  • Стійкість до дефектів. При зовнішньому впливі на металовиріб покриття не деформується.

  • Можливість фарбування габаритних металоконструкцій.

  • Широкий вибір кольору і його швидка зміна. В наявності широка палітра кольорів, а також можливість швидкої зміни порошку в пістолеті.

  Яка вартість порошкового фарбування?

  Довіривши фарбування металоконструкцій в руки професіоналів компанії «Magnet», замовники збережуть впевненість в строгому дотриманні технологій.

  Порошкове напилення металевих виробів наносять під чітким контролем технологів у стінах власного цеху, оснащеним надійним, автоматизованим і функціональним обладнанням відомих європейських фірм.

  Всі роботи виконуються в обумовлені терміни, мінімальний час очікування готової партії - від одного дня. Вартість за кошторисом розраховується в індивідуальному порядку, оскільки ціна порошкового покриття металу варіюється, і може змінюватися під впливом наступних факторів:

  • геометрична форма вироби;
  • ступінь готовності поверхні до фарбування;
  • габаритні розміри;
  • матеріал виготовлення.
  Розрахувати вартість

  Хто наші Замовники?

  Зацікавлені в технології сучасного фарбування металовиробів великі промислові заводи і приватні фірми, займаються виготовленням конструкцій і деталей серійно і дрібними партіями. Користуючись послугою порошкового фарбування, виробники мають можливість підтримувати високі стандарти якості продукції, що поставляється на ринок продукції. Деталі не гниють, роками зберігають естетичний і акуратний вигляд, демонструють завидну стійкість до зовнішніх механічних впливів і атмосферних явищ, саме тому і потрібне порошкове фарбування металевих виробів.. Ціна послуг виправдовує підсумковий результат.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.