Порошкове фарбування алюмінію

Надаємо послуги з нанесення покриття поліестер (поліефірні) для алюмінієвих виробів.

Замовити послугу

  Порошкове фарбування алюмінію виділяється на тлі інших методів фарбування завдяки здатності формувати на поверхні деталей міцне полімерне покриття без дефектів на кшталт патьоків з підвищеними експлуатаційними характеристиками. Фарбування алюмінію порошковою фарбою відрізняється високими електроізоляційними якостями та здатністю витримувати механічні удари, тому цей метод вибирається для конструкцій, які потребують додаткового захисту. До того ж, таке покриття здатне витримувати екстремальні температури від -60°C до +150°C., гарантуючи довговічність виробів у будь-яких умовах. Фарбування порошковою фарбою алюмінію запобігає вигоранню кольору під впливом сонячних променів, тому в порівнянні з традиційними рідкими лакофарбовими матеріалами порошкове покриття є вигідною альтернативою.

  Чому потрібно замовити порошкове фарбування металевих виробів у нас?

  Висока швидкість виконання фарбувальних робіт та сушіння.

  Відсутність їдкого запаху, 100% безпечна технологія забарвлення.

  Високі антикорозійні та ударостійкі властивості.

  Максимально рівномірне покриття і естетичний вигляд.

  Особливості технології фарбування алюмінію порошковою фарбою у компанії «MAGNET»

  Для досягнення високої якості робіт порошкове фарбування алюмініюв компанії MAGNET починається з підготовки поверхні деталі. На першому етапі ми проводимо знежирення виробу з використанням пароводоструминної обробки, після чого слідує термічна обробка та очищення спеціальними розчинами. Наступний етап складається з хроматування, застосовуваного для покращення адгезії фарби. Процес полягає у зануренні деталі у ванну з кислими розчинами або нанесенням суміші струминним методом. Цей етап важливий для видалення оксидної плівки, знежирення поверхні та є основою формування якісного покриття. Після фахівець приступає до самого процесу фарбування алюмінію порошковою фарбою, який включає:

  • нанесення фарби;
  • етап полімеризації при температурі в межах 180-200° С;
  • охолодження.
  подготовка металла к порошковому покрытию
  порошковая окраска металла
  Полимеризация после порошковой покраски металла

  Фарба наноситься або вручну, або з використанням автоматичних ліній у спеціально обладнаних камерах напилення. Вибір способу залежить від обсягу замовлення. Ці камери створюють ідеальні умови для рівномірного розподілу фарби та мінімізації втрат, оскільки надлишки фарби можуть бути зібрані та повторно використані. Зазначимо, що на порошкове фарбування алюмінієвого профілю ціна залежить від обсягу та складності робіт, а також від виду використовуваних фарб.

  Приклади робіт

  Порошкове фарбування алюмінію: переваги

  Цей метод не тільки забезпечує простоту та високу швидкість нанесення, але й гарантує рівномірне покриття навіть на деталях із найбільш складною конфігурацією. Вартість даного процесу компенсується його економічністю та екологічністю, тому метод залишається затребуваним у різних галузях промисловості. Екологічна безпека способу полягає у відсутності токсичних розчинників, тому він став кращим у порівнянні з традиційними методами фарбування.

  Ми використовуємо порошкове покриття високої якості, тому наші роботи відрізняються високими показниками довговічності та пожежної безпеки. Також основні переваги порошкового фарбування алюмінію включають:

  • простоту та високу швидкість нанесення;

  • рівномірний розподіл барвника;

  • якісне покриття конструкцій будь-яких розмірів;

  • можливість нанесення в один шар.

  Професійні послуги порошкового фарбування. Замовте попередній розрахунок!

  відправити запит

  Замовити порошкове фарбування алюмінієвого профілю та конструкцій у «MAGNET»

  Компанія MAGNET стала надійним партнером як для глобальних промислових об'єктів, так і для реалізації приватних замовлень. Ми відповідально підходимо до кожного проекту, погоджуємо кожен етап робіт із замовником та ділимося нашим досвідом для досягнення кращого результату.

  Після затвердження кошторису на порошкове фарбування алюмінію ціна залишається незмінною, тому у наших клієнтів відсутні непередбачені витрати. Ми також змогли організувати свою роботу у двох режимах, тому MAGNET приймає замовлення як на особистих зустрічах в Білій Церкві, це може бути зручно для тих, хто шукає порошкове фарбування алюмінію в Києві та області, так та в онлайн-форматі за телефоном, забезпечуючи подальше відправлення готових виробів по всій Україні. Фарбування алюмінію порошковою фарбою може бути замовлена ​​як окрема послуга, так як частина комплексних робіт з виробництва деталей з алюмінію.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.