Послуги з зварювання алюмінію

Виконуємо зварювальні роботи будь-якої складності

Замовити послугу

  Компанія MAGNET надає послуги зі зварювання алюмінію, забезпечуючи високоякісне виконання замовлень. Наш кваліфікований персонал має професійні навички та багаторічний досвід для створення зварювальних металоконструкцій будь-якої складності.. Завдяки використанню передових технологій та відповідності міжнародним стандартам, зварні шви виходять міцними та естетичними. У роботу беруться вироби як із листового металу, так і з прокату. Ми прагнемо забезпечити довговічність та безпеку кожної металоконструкції.

  Зварювання алюмінію на замовлення: переваги MAGNET

  Вибір підрядника для виконання робіт з зварювання алюмінію вимагає впевненості у його надійності та кваліфікації. MAGNET пропонує своїм клієнтам повноцінний виробничий комплекс з металообробки на основі власного обладнання.

  Серед наших клієнтів – великі промислові комплекси та приватні особи. Ми заздалегідь обговорюємо із замовником усі деталі проекту та плануємо терміни його реалізації. При необхідності доступна послуга термінового виконання замовлення. Пропонуємо комплексне обслуговування та виробництво деталей із металу з використанням різних методів обробки, дотримуючись технологічної послідовності.

  Ми впевнені в якості наших робіт на 100% та надаємо гарантію на виконані роботи, тому що зварювання алюмінію на замовлення виконується відповідно до суворої процедури:

  • точне налаштування параметрів струму та подачі газу;
  • початок зварювання при досягненні металом необхідної температури;
  • правильний кут нахилу пальника;
  • спланована за хімічним складом подача присадного дроту (стрижень);
  • повноцінний контроль за процесом;
  • кінцева обробка шва шляхом якісного заварювання кратера без налипання шлаків.

  Ціна зварювання алюмінію розраховується індивідуально для кожного проекту. Наш персонал здатний працювати з різними сплавами та матеріалами.

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Процес і технології зварювання алюмінію та його сплавів

  Першим етапом робіт є ретельне видалення оксидної плівки шляхом очищення та знежирення робочої поверхні. Після цього здійснюється підігрів деталі до температури, необхідної в залежності від товщини матеріалу: від 250-300 ° C для середніх товщин до 400 ° C для більш товстих заготовок.

  Залежно від кінцевих вимог до виробу та пріоритетів: швидкість або міцність - для зварювання алюмінію компанія MAGNET використовує три основні способи:

  Аргонно-дуговий – AC TIG

  Характеризується використанням вольфрамового електрода в інертних газах, що забезпечує чистоту та міцність з'єднання.

  Напівавтоматом – DC MIG

  Включає автоматизовану подачу зварювального дроту серед інертних газів, збільшуючи швидкість зварювального процесу.

  Електродом – MMA

  Покриті електроди, що плавляться, використовуються без захисного газу, що робить цей метод доступним у різних умовах

  Процедура завершення зварювальних робіт включає два важливі етапи: охолодження та очищення зварених деталей. Технічні фахівці MAGNET в індивідуальному порядку розглядають кожне замовлення, пропонуючи клієнту оптимальну технологію, при впровадженні якої компанія зможе гарантувати високу кінцеву якість. На алюмінієве зварювання ціна формується з урахуванням обраного методу обробки та довжини шва.

  Замовити зварювання металоконструкцій, металевих виробів або листового алюмінію

  відправити запит

  Вартість послуг зі зварювання та металообробки у Києві та області

  Залежно від складності та вимог проекту, на зварювання алюмінію розцінки варіюватимуться, але ми завжди прагнемо запропонувати найкраще співвідношення ціни та якості. Для отримання попередньої оцінки замовлення скористайтесь формою зворотного зв'язку на сайті. Ми виконуємо на замовлення зварювання алюмінію та інших металів будь-якої складності на території нашого цеху Київської області (м. Біла Церква). Звернувшись до нас, замовники отримують не лише конкурентоспроможні ціни на зварювання алюмінію, але і впевненість у надійності кожного шва.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.