Токарні роботи по металу

Виконуємо токарні роботи будь-якої складності по обробці металу і виготовленні деталей.

Замовити послугу

  Послуги токарної обробки

  Компанія Магнет надає послугу виконання токарних робіт з металу. Токарна обробка затребувана практично при будь-якому машинобудівному виробництві. Але не кожне підприємство, працююче в області машинобудування, володіє повноцінним верстатний парк. Тому виникає необхідність в послузі виконання токарних робіт. Це може знадобитися конструкторським бюро і малим підприємствам, випусковим експериментальну або дрібносерійну продукцію. Також токарні роботи з металу можуть стати в нагоді для підприємств, працюючих в режимі поділу праці і займаються переважно кінцевої складанням виробів з готових деталей.

  токарные работы по металлу
  • Терміни: від 1 дня
  • Вартість залежить від:
   – обсягу робіт;
   – складності робіт;
   – виду матеріалу;
   – додаткових видів механічної обробки.

  Чому потрібно замовити токарні роботи у нас?

  Виготовлення великих партій однакових деталей

  Висока точність робіт і якість деталей

  Обробка заготовок з різних металів

  Виготовлення деталей будь-якої конфігурації і складності

  Точні токарні роботи по металу на замовлення. Замовте попередній розрахунок!

  відправити запит

  Наші можливості

  Токарна обробка металу на верстатах з ЧПУ здійснюється у власному цеху металообробки нашої компанії. Токарна обробка ЧПУ дозволяє виконувати виготовлення серії однакових деталей з великою швидкістю і високою точністю. Є можливість обробки заготовок із різних металів.:

  чпу токарні роботи

  • сталь;
  • нержавійка / нержавіюча сталь;
  • алюміній;
  • латунь;
  • мідь;
  • бронза;
  • титан.

  Токарні роботи по металу найбільш затребуваний спосіб механічної обробки різанням і полягають у виготовленні з металевої заготовки фігури обертання. Закріплена заготовка обертається навколо своєї осі із заданою швидкістю, а ріжучий інструмент з твердого матеріалу рухається по двох координатах (перпендикулярно і паралельно осі обертання), надаючи деталі задану форму.

  Для кожного типу металу і необхідної якості поверхні вибираються різні ріжучі інструменти, швидкість обертання деталі і швидкість руху різця. На звичайному токарному верстаті установку різців, регулювання швидкості обертання, рух різця забезпечує вручну токар. Верстат з числовим програмним управлінням в майстерні робить всі ці операції автоматично за заданою наперед програмою. Тим самим забезпечується висока точність обробки і абсолютна ідентичність серії деталей.

  Дивіться також:

  Приклади високоточних токарних робіт:

  Переваги обробки металу на токарному верстаті ЧПУ

  На верстаті з ЧПУ можна виконувати унікальні та складні вироби з металу на замовлення так само, як і на звичайному верстаті, тільки від оператора потрібна не майстерність керування приводами руху різця і виконання інших маніпуляцій, а правильне складання керуючої програми для ЧПУ.

  Токарний верстат з ЧПУ дозволяє виконувати в певних межах також свердлильні і фрезерувальні роботи. Для цього використовуються приводні інструменти, що дозволяє виготовляти деталь з мінімальною кількістю переустановок заготовки.

  Також доступна до виконання токарна обробка листового металу. Вона здійснюється методом видавлювання та витяжки. На закріплену заготовку з листового металу чиниться тиск, обжимаються її по формі болванки, в результаті чого вона набуває певну форму обертання, задається болванкою. При цьому деталь нагартовується, набуває твердість.

  Наше обладнання ЧПУ:

  Процедура замовлення токарних робіт та їх виконання

  • Нашими замовниками можуть бути промислові підприємства, конструкторські бюро і фізичні особи.

  • Виконуємо токарні роботи по кресленнях замовника.

  • Термін виконання замовлення становить від 1 дня і більше.

  • Складання програми для ЧПУ займає певний час і має свою вартість. Тому швидкість виготовлення та вартість однієї деталі будуть нижчими при замовленні серійного виробництва..

  • У нас можна замовити токарні роботи будь-якої складності.

  У нашій компанії можна замовити деталі, що вимагають застосування при виготовленні, крім токарних, інших видів металообробки – лазерну різку, свердління отворів, фрезерування, згинання.

  Комплексне застосування технологій обробки металу, які пропонує наша компанія, дозволяє замовляти виготовлення деталей будь-якої конфігурації і складності.

  Надаємо також інші послуги з обробки металів
  порошкове фарбування алюмінію
  різання оцинкованої сталі
  фрезерування алюмінію на чпу
  різання нержавіючої сталі лазером

  Від чого залежать ціни на токарні роботи?

  Наші розцінки на токарні роботи з металу формуються на погодинній основі, що дозволяє оптимізувати витрати як для нас, так і для наших клієнтів. При плануванні кожного проекту ми надаємо детальний кошторис на майбутні роботи, яка, після затвердження залишається незмінною. В основі розрахунку вартості послуг обробки металу на токарному верстаті закладено кілька основних параметрів:

  • Обсяг партії замовленої продукції. Чим більший обсяг заявки, тим нижчі ціни. Це дозволяє оптимізувати витрати на виробництво за принципом великого тиражу та запропонувати клієнтам вигідніші умови..
  • Складність деталі. Конструктивні особливості та геометрія виробу безпосередньо впливають на вартість, оскільки високоточні токарні роботи складних форм вимагають більшого часу на обробку. Також у деяких випадках застосовується кілька методів роботи із заготівлею для досягнення кінцевого результату.
  • Підготовчі роботи. Час, витрачене на програмування верстатів з ЧПУ, адаптацію проекту у програмі та налаштування виробничих режимів, також входить у вартість послуг.
  • Час виконання токарних робіт. Визначається після аналізу наданого креслення та залежить від технічних вимог замовлення.
  • Матеріал заготівлі та додаткова обробка. Матеріали та необхідність їх додаткової обробки, наприклад, гальванічне покриття покращує експлуатаційні характеристики деталі, але також збільшує загальну вартість виготовлення.

  Ми максимально автоматизували виробництво, тому ціни на токарні роботи не включають ручну працю, за винятком підготовчого етапу. Ми є партнерами як для юридичних, так і для фізичних осіб, гарантуючи високу якість та точність виконання замовлень. Для постійних клієнтів у нас розроблена система знижок.

  Замовлення готові до вивезення строго в означені терміни і можуть надсилатися за допомогою поштових операторів партіями або всім обсягом відразу. Наші клієнти також можуть забирати продукцію самовивозом з нашого виробничого складу у Білій Церкві.

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.