Токарна обробка латуні

Виконуємо токарні роботи будь-якої складності з високою точністю та дотриманням термінів.

Замовити послугу

  Послуги токарної обробки латуні від компанії «MAGNET»

  Токарна обробка латуні залишається затребуваною послугою, незважаючи на зниження загального використання цього металу. В компанії «MAGNET» послуга включає не тільки виконання замовлень за кресленнями клієнтів, а також розробку індивідуальних проектів власним інженерним бюро. У нас можна замовити виготовлення різних деталей, серед яких:

  • елементи кріплення;
  • меблева фурнітура;
  • заклепки;
  • втулки підшипників ковзання;
  • верстатні напрямні і т. д.

  Спеціалізуючись на обробці латунних виробів за допомогою верстатів з ЧПУ., наш персонал досягає високої точності та якості продукції. Роботи ведуться з латунними заготовками різного складу.. У стандартних випадках основними елементами сплаву є мідь (до 90%) і цинк (10-45%). Такі заготовки відрізняються гарною оброблюваністю та пластичністю.. Якщо важливо отримати деталь підвищеної міцності або з корозійною стійкістю, рекомендуємо використовувати сплави з додаванням кольорових металів, таких як марганець, алюміній, нікель. Оператори ЧПУ приділяють особливу увагу пластичності заготівлі під час розробки технічного завдання., щоб гарантувати повну відповідність готових виробів кресленням.

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Процес обробки латуні на токарному верстаті

  Пластичність металу особливо важлива при токарній обробці, оскільки вона впливає на вибір інструментів та параметрів різання. Також при токарній обробці латуні дотримуються технічних норм, особливо щодо швидкості обертання та подачі. Вибір швидкості обертання заготовки залежить від її розміру: для виробу великого калібру цей параметр становить близько 600 про/хв, у той час як для заготовок з товщиною до 50 мм це значення може становити до 1600 про/хв. Найменші деталі обробляються на максимальній швидкості верстата. Що ж до подачі матеріалу:

  • Чорнова обробка передбачає швидкість подачі від 0,15 до 0,25 м/с, при цьому знімання товщини металу за одне коло обертання не повинно перевищувати 0,5 мм.
  • Фінішна обробка проводиться на максимально низьких оборотах для уникнення скупчення стружки.

  також в обробці латуні на токарному верстаті важливу роль відіграє вибір різців. Для роботи з цим металом ідеальні інструменти із сталі, що самозагартовуються, з додаванням таких елементів як вольфрам або марганець.. Підвищена твердість таких різців забезпечує кут заточування в межах 20-35 ° з радіусом 1 мм на вершині. В результаті деталь виготовляється у високій точності згідно з кресленням., а стружка не налипає на різець.

  Токарная обработка латуни на ЧПУ

  Що впливає на вартість?

  Розрахунок вартості послуг виконується індивідуально для кожного проекту, враховуючи складність та комплексність замовлень, необхідні створення кінцевих деталей. В результаті ціна на токарну обробку латуні варіюється в залежності від обсягу робіт, типу використовуваного сплаву та потреби у додаткових послугах.

  Точна токарна обробка металу. Замовте попередній розрахунок!

  відправити запит

  Переваги токарної обробки на ЧПУ верстатах від «Магнет»

  Ми виділяємося на ринку металообробки України завдяки наявності власних сучасних верстатів та досвідчених операторів. Однією з ключових переваг використання ЧПУ верстатів у токарній обробці є висока продуктивність., що дозволяє виконувати замовлення будь-якої складності з гарантованою якістю та в строк, тому наші клієнти завжди впевнені у отриманні очікуваного результату.

  Послуги з обробки латуні на ЧПУ верстатах надають такі переваги:

  • Підвищена точність та 100% ідентичність деталей.

  • Здатність створювати складні об'ємні геометрії.

  • Швидке налаштування верстата для виконання завдань будь-якої складності.

  • Ефективне використання матеріалу з максимальною мінімізацією витрат.

  • Можливість роботи зі сплавами різного складу та пластичності.

  Виготовлення великих партій однакових деталей

  Висока точність робіт і якість деталей

  Обробка заготовок з різних металів

  Виготовлення деталей будь-яких конфігурації і складності

  Вигідні умови металообробки в Magnet

  Наша компанія підходить до кожного замовлення індивідуально, розглядаючи його як окремий проект, що забезпечує вигідні умови співпраці для всіх учасників виробничого процесу. Ми працюємо як із металом, клієнтом, що постачається, так і з власними матеріалами.
  Надання послуг з обробки латуні на ЧПУ на верстатах будується на комплексному підході з дотриманням черговості їх реалізації. Ми спеціалізуємося на створенні повноцінних, готових до використання деталей, пропонуючи широкий спектр послуг, включаючи фрезерування, шліфування та інші види робіт з металообробки.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.