Токарна обробка міді

Виконуємо токарні роботи з міді будь-якої складності з високою точністю.

Замовити послугу

  Токарна обробка міді, як і раніше, залишається одним із затребуваних напрямків у промисловому виробництві.. Компанія «MAGNET», маючи великий досвід та сучасне обладнання, пропонує своїм клієнтам можливість замовити послуги з обробки міді на верстаті ЧПУ, гарантуючи високу якість та точність виконання робіт у погоджений термін. У роботі враховується склад матеріалу, на основі чого технологи можуть дати проектні рекомендації для отримання найкращих результатів.

  Яке обладнання використовується для обробки міді?

  Обробка міді на токарному верстаті вимагає уважного підходу та використання спеціалізованих насадок, що забезпечують високу точність роботи. Це пов'язано з фізичними характеристиками металу, а також його високою вартістю. Тому, компанія «MAGNET» використовує спеціальні інструменти на ЧПУ, які гарантують, що деталі будуть виконані з мікронною точністю, що критично для якісного виробництва.

  Токарка з міді також передбачає дотримання певного швидкісного режиму, з оптимальною швидкістю обертання ріжучого інструменту 40-50 м/с.

  Робота з цим металом на верстаті ЧПУ потребує супроводу високоспеціалізованого фахівця, здатного швидко контролювати та коригувати виробничий процес, а також правильно реагувати на позаштатні ситуації. Тому до основних обов'язків операторів Magnet відносяться:

  • Забезпечення належного заточування різців та їх своєчасна заміна при затупленні;
  • Видалення стружки, накопичується в ході різання;
  • Налаштування та підтримка режимів обробки в межах допустимих параметрів для забезпечення якості та безпеки.

  Особливості технології обробки міді на токарному верстаті

  Технологія токарної обробки міді включає використання системи мастильно-охолоджуючих рідин (ЗОР), які складаються з водних та олійних компонентів. Основна функція ЗОР – забезпечення постійного змащення та охолодження заготівлі, що дозволяє контролювати пластичність матеріалу шляхом утримання потрібної температури, а також це спосіб постійного очищення інструменту від налипання стружки. Найчастіше для оброблення міді на токарному верстаті використовують відоме мастило WD-40. А ось звичний водний розчин соди, хоч і популярний для охолодження багатьох кольорових металів, не підходить для даного металу, тому що не видає необхідні змащувальні якості.

  надіслати заявку на прорахунок вартості

  Схема роботи з нами

  Надішліть запит або зателефонуйте нам

  Обговорення завдань та затвердження креслення

  Розрахунок вартості

  Укладання договору

  Замовити токарну обробку міді в компанії Magnet

  Клієнтами компанії «MAGNET» часто стають конструкторські бюро, малий, середній та великий бізнес, яким потрібна експериментальна або дрібносерійна продукція. Також послуги нашої компанії користуються попитом у підприємств, що спеціалізуються на кінцевому складанні з готових деталей. Ми пропонуємо комплексні послуги з виготовлення металевих комплектуючих, завдяки власному парку верстатів з ЧПУ. Вони не тільки розраховані на токарку з міді, але й можуть виконувати свердлильні та фрезерувальні роботи. А завдяки наявності приводних вузлів суттєво скорочується необхідність у ручній переустановці заготовок..

  Для того щоб замовити послуги з обробки міді на верстаті ЧПУ або отримати попередній прорахунок проекту, достатньо надіслати заявку через наш сайт, та команда фахівців оперативно зв'яжеться з вами для обговорення деталей.

  Дивіться також:

  ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

  • Для швидкого прорахунку вартості замовлення, завантажте креслення готових деталей та їх плоскої розгортки у форматі DWG або DXF за допомогою форми або надішліть їх на пошту info@magnet.com.ua.

  • Разом із кресленнями вкажіть номер деталей на Вашому виробництві, тип матеріалу, його марку, товщину матеріалу, і кількість деталей кожного типу.

  • У назві файлу не використовуйте спеціальні символи (лапки, дужки, тире), та символи кирилицею.

  • Креслення повинні бути виконані прямими, дугами і полілініями. Не допускається використання сплайнів. Вкажіть Ваші контакти (електронна пошта, телефон), щоб ми могли з вами зв'язатися.